Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Strana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
PAULMUADDIB
Než získáte přesvědčení jací Svobodní jsou podle toho, co se píše zde v klubu, podívejte se prosím nejdříve jestli diskutující mají se Svobodnými něco společného zde [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů 5.24% v eurovolbách. Gratulujeme ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
_BENNY --- 10:32:50 30.7.2014
mel jsem za to, ze Svobodni chteji silny stat, ale maly
SWT --- 9:00:10 30.7.2014
BONGI: IMHO to vnímáš naprosto přesně, taky jsem si z toho odnesl, že je to namířené na střední třídu, kterou nejspíš autor vnímá, jako že by hrozilo, že by Svobodné volili a tak je potřeba jim "pomoct prozřít".
BONGI --- 7:38:27 30.7.2014
NJAL: No, presne. Silny stat ridici ekonomiku se vzdy lepe dohodne s korporacemi a ty se pres nej prosadi daleko snadneji. Naopak administrativni sikanou, ruznymi poplatky a limitacemi bude daleko vic korigovat stredni podnikani, kde si prokaze svou "ochranou ruku"nad spotrebitelem.
Koneckoncu plnou pusu podpory stredni tridy tu ma pomalu kazda nastupujici vlada, zvlast ve volebnim obdobi, ale pritom stale zustava fackovacim panakem statu.

Jenze tenhle clanek se snazi tvrdit opak. Stat stavi do role ochrance stredni tridy, ktera by bez jeho pomoci padla a skoncila jako low end. Prida si k tomu trochu hnede barvy, vytahne polopravdy o jedincich a cele to naserviruje jako objektivni socialni pohled. Je napsany jednoduse, bez slozitych terminu, a evidentne populisticky zamereny na stredni tridu, ktera ma ocekavat nebezpeci ze strany SSO. Je to soucat predvolebniho boje a muze naznacovat smer, kterym se budou strany proti SSO vymezovat.
NJAL --- 22:57:28 29.7.2014
BONGI: Ale mozna jo. Akorat ten navrhovany stat je jen dalsi sikano-buzerujici faktor v rade, coz si tihle dobromilove vubec nepripousteji... O tom, ze si ty silne korporace vse prosadi pres "silny stat", ani nemluve.
BONGI --- 22:36:46 29.7.2014
PAULMUADDIB: Vnimate nekdo, ze vlastne v podtextu tohoto clanku se strasi stredni trida - volici SSO? "Stat je jediny, kdo vas muze branit proti utlaku korporaci! Bez silneho statu vas znici silne korporace! Kdo je proti silnemu statu je proti vam! " strasak korporaci a hrozba zustat na dlazbe ..... Az tak smesny se mi ten clanek nezda. Nahnedlost a zkreslena historie SSO je jen povrch.

Nebo mam mozna vidiny.
??? --- 16:54:48 29.7.2014
PAULMUADDIB: clovece, me to uz ani nejak legracni neprijde. jak to tak ctu, tak si vybavuji skolni leta a jisteho tehdy opevovaneho basnika. a je fakt, ze on umel

,,I tuto tíhu, lékaři, já znám.
Však hlouběji, ke dnu tělo prosviťte mi!
Nejtěžší břímě naleznete tam.
Sotva je unáším. A jsem si jist,
až vypadne, že rozkymácí zemi."

,,Nejlouběji, chudý, vidím nenávist."
PAULMUADDIB --- 16:01:53 29.7.2014
_BENNY: "Vymahatelnost sociálních práv je nulová" :-)

Díky za odkaz, už jsem se dlouho tak nenasmál. kunsthistorik a politolog - paraziti, kteří by šli o žebrácké holi první bez možnosti parazitovat na státní kase...
GOONER --- 14:52:09 29.7.2014
_BENNY: vtipný plátek, na tom samém webu se objevil článek o tom, jak je MS ve fotbale exhibice nacionalismu, že v podstatě jakýkoliv projev vlastenectví je formou rasismu a xenofobie a fotbal je forma útlaku západních zemí nad těmi méně rozvinutými. :)
??? --- 11:59:12 29.7.2014
_BENNY: zjova, to je ale svezi platek. neco jako 'Rude Pravo ve stylu anarchistu'. jedine, co si z toho odnasim, je to, ze by pan 'politolog' a pan 'historik umeni' meli vic hulit. vypada to, ze jsou v nejakem nenavistnem abstaku.
_BENNY --- 11:26:41 29.7.2014
a drzte si klobouky, nahnedla svoboda, liberalni diktatura...

http://a2larm.cz/2014/07/svobodni-prace-osvobozuje/