Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Strana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
PAULMUADDIB
Než získáte přesvědčení jací Svobodní jsou podle toho, co se píše zde v klubu, podívejte se prosím nejdříve jestli diskutující mají se Svobodnými něco společného zde [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů 5.24% v eurovolbách. Gratulujeme ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ABS --- 16:52:16 26.12.2019
ENKIE: tato tvoje věta mne děsí: Stat by mel totiz hajit vyhradne jen sve vlastni sobecke zajmy...
Je nejen hloupá a člen tohoto threadu by takto přemýšlet neměl, vlastně nikdo by neměl.

Jinak mě je jedno ze Klaus je rozvedený, nechápu jak může vystupovat na obranu klasické rodiny. Nechci od politického vůdce, aby byl dokonalý, nicméně pokud někdo nedodržuje závazky a slovy v soukromém životě, a to opakovaně nejde o chybu, představuje to riziko, stejně se bude chovat i jinde.
ENKIE --- 13:58:56 15.12.2019
"Ostatně stále nechápu jak může být člověk, který opustí rodinu s dětmi bran vážně (nemít i tom že o sobě mluví jako o ochránci konzervativní rodiny)"

Tento zpusob uvazovani je rovnostarsky mor, ktery rozklada civilizaci. Stejne tak bys mohl rict, ze se neda pochopit, jak muze politik zivici se z dani, ie. nasilnym okradanim chudsich a slabsich, hlasat ochranu soukromeho vlastnictvi a svobody jednotlivce.

Ve skutecnosti plati, ze co je dovoleno Bohovi, neni dovoleno volovi. JAKYKOLIV moralizovani ze strany politiku a statu je pokrytecky a neslucitelny se zdravym rozumem. Politicti vudci a jejich stat je ta nejefektivnejsi a nejlepe organizovana skupina lidskych svini na danem uzemi - nic vic, nic min. Z toho plynou pro ruzne jednotlivce ruzne vyhody a nevyhody. Spousta politickych vudcu a filozofu tohle prijmula a chapala uz ve staroveku, a byl klid. Hledat ve state nejakou "vyssi", kolektivistickou hodnotu muze jen debilni pokrokar - krestan, idealista, humanista, demokrat, liberal nebo marxista.

Podpora porodnosti je v nasich podminkach v soucasne dobe vhodnou politikou, a je uplne jedno, kdo ji implementuje. V jinych podminkach, treba nekde v Asii nebo Africe, je vhodnou politikou pravy opak, ie. regulace a snizovani porodnosti. Je to proste otazka praxe a objektivnich, materialnich vysledku danych rozhodnoti pro budoucnost statu v dany situaci.

Stat by mel totiz hajit vyhradne jen sve vlastni sobecke zajmy a na "moralnosti" politickeho vudce vubec nezalezi - muze to byt klidne zhyraly bezdetny homosexual - coz je ostatne charaketorovy profil nekterych uspesnych rimskych imperatoru, kteri na svem uzemi vytvorili zdaleka nejlepsi civilizovane misto k zivotu, ktere v te dobe existovalo. A to i diky sve brutalite a bezohlednosti. Coz je presne to, co proti tomu socialistickemu moru nyni potrebujeme.
ABS --- 16:51:02 6.11.2019
CHORCHE: to je jenom posunem v case. pred 80-100 lety by byly povazovani za tezke socialisty. V dnesnim vyberu jsou tak uprostred.
THETAN --- 16:33:07 6.11.2019
K ničemu jsou strany jednoho muže. Nebude Babiš nebude ANO, nebude Mach nejsou Svobodní, nebude Klaus není Trikolora.
CHORCHE --- 13:50:44 6.11.2019
ABS: ale prosím tě, Trikolóra je všechno, jen ne socialisté. PL ani nebudu rozklikávat, na to se mam ještě trochu rád
Svobodných není škoda, protože krom toho Macha, jsem o nich léta neslyšel - takže mi ani nepřijde, že o něco přicházíme - krom další poněkud extrémní strany, co v našem rybníčku musí z principu neuspět - pokud nemaj soudnost ani v tomhle, tak je to něco na úrovni Robejška a nestojí to ani za pozornost
CHORCHE --- 13:46:42 6.11.2019
COOLER: na Ježíška
COOLER --- 16:57:21 4.11.2019
GENERALLZ: takhle už se čekalo na ODS a ANO. Teď se čeká na Trikoloru. Jsem zvědavej, na koho se bude čekat příště :)
NJAL --- 16:02:01 3.11.2019
GENERALLZ: Spis je otazka, jak by se SSO mela "historicky umoznit"....