Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
automatizace na webu - web crawling, iMacros, webLanguage, web scripting
NARDI
Automatizace brouzdani po webu, sbirani dat, web crawling iMacros: http://imacros.net/ webL: http://www.hannesmarais.com/pub/www7/paper.html http://en.wikipedia.org/wiki/Web_Language http://www.fulgan.com/webl/
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HAFRAN_POWL --- 15:15:09 19.6.2015
Ahoj , poradí mi někod? Potřebuju jQuery na práci aby mi hledal to co po něm budu chtít na veřejným webu ... všechny informace jsou veřejně dostupny , jen je potřeba se proklikat ... je to inzerátní server,!! CO mně čeká? Dočekám se vůbec? licenci? a co server s inzeráty ,bude něco chtít po mně? a kam tom mam posílat.... popravdě nikdy jsem do skriptu nekoukl ... ale stalo se uterý mně obložila jedna skuupinka ... http://rubiconproject.com/contact-us/ která jak jsem si myslel už byla ta poslední trvalo to dny než jsem tam došel...takže už něco málo o skriptech vim komunikace byla možnna jen ve skriptech nchvilku jem jim uvěřil když mi nabídly i práci http://export.gov/safeharbor/ ....nedalo mi to pak jem jim tam poslal licenční klíč od http://www.w3.org/ a začali se kroutit ...mam dojem že mně sledujou
RAINBOF --- 14:30:43 26.7.2013
SAYRIU:
CLIFFAN:

to nebude fungovat. neb to neni nějakej php nesmysl je to přímo na app serverem takže každá konexe má novy session id kteržý si vždy musíš přečíst sólo.
SAYRIU --- 21:48:10 18.6.2013
CLIFFAN --- 10:44:32 1.5.2013
Ahoj, dokázal by někdo udělat prográmek na stáhnutí těchto dat: http://domino.dent.cz/csk/seznamcl.nsf/prijmeni.xsp
Pošta
Dík
RAINBOF --- 10:05:06 23.3.2012
no já to vidim blbě :)
SUPERMARIO --- 13:23:05 21.9.2011
je tu nekdo kdo se uvedenym vazne zabyva?
SAVEL --- 2:30:27 15.1.2011
Ahoj,

sháním šíkovného programátora, který umí kromě HTML i s flashovým Action scriptem (pokud možno v jedné osobě).

Připravuji svoji webovou prezentaci, která je kvůli složitějším animacím v jejím obsahu tvořena ve Flashi. Základ jsem naprogramoval, ale určitě bych byl rád, kdyby někdo po mě prolezl a "uklidil" všechny prikazy a pridelal dalsi interakivitu dle mych predstav a mnou vytvoreneho vytvarna.

Mám už koupenu domenu a zarizeny hosting. Potrebuji nekoho, kdo mi (coby naprostemu web lajkovi) vytvori nejaky system, ve kterem si budu bez pomoci snadno aktualizovat pridane obrazky a informace a takto vytvořenoou prezentaci umístí na web. Samozřejmě nejdůležitější je funkčnost a snadné vyhledání mé prezentace pomocí různých odkazů například přes internetové vyhledávače.

Děkuji za odpověď

mail: savel.soukup@seznam.cz