Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
iPad | update_neupdate
KORDA
20 Must Have iPad aplikaci - input

ResultsŠirší debatu o nedostatku konektorů směřujte sem: [ Tablet ] | Existuje také klub [iBooks 2, iBooks Author]

[http://korda.yoyoteam.cz/nyx/zahlavineasi.png]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 20:49:25 18.4.2017
Vím, že na věci jako Plex je tu i klub, ale tohle je spíš věc iPadu... pořídil jsem lightning — HDMI adaptér (přímo ), neboť manželka při žehlení oblibuje seriály a stará Apple TV 3. generace je hroznej vopruz. Myslel jsem si, že to prostě píchnu z jedný strany do iPadu, z druhý do TV přes HDMI kabel a hotovo, ale... konkrétně v Plexu to místo videa zobrazuje jen ilustraci, a to i na iPadu, i na TV, i když obsah běží (zvuk jde). Nesetkali jste se s tím někdo? Ještě jsem se nepustil do troubleshootingu, může to být cokoli (hlavní kandidáti jsou teda 8 let stará non–HD TV, i když má HDMI vstupy co jinak fungujou, a iOS klient Plexu, iPad je Mini 2 Retina s posledním iOS), ale říkal jsem si, třeba je to něco očividnýho, co přehlížim.
ZAPPO --- 18:10:38 9.4.2017
???: To není úplně tak pravda, protože pak ještě narazí na to, že se ipad k PDF chová trochu jinak než k ostatním knihám (a ještě jinak k těm, který máš koupený a který máš stažený). Byl jsem úplně ve stejný situaci a troufnu si říct, že stoprocentně uspokojivý řešení není.

ALISTAIR: Řešil jsem totéž a nejdál, kam jsem se dostal je kombinace OneDrive (nebo Dropbox, je to ekvivalentní), kam si nahraješ svou strukturu dokumentů - a z ní budeš otvírat co budeš zrovna číst do ibooks. Před delším období offline to chce trochu plánovat, ale plus minus to jde. Co ti usnadní život je, pokud nepočítáš že bys někdy takové PDFko třeba v Ipadu stahoval a chtěl zařadit do nějaký online knihovny - ibooks to syncnou jen jedním směrem, takže pokud chceš jen lít pdfka do ipadu, tak je to docela v pohodě. Co ti život znepříjemní (a to na hranu použitelnosti) je, pokud máš pdfka různých autorů, protože s tím ibooks moc nepočítají a nějaký řazení je pak dost nahodilý.
??? --- 8:02:57 4.4.2017
AVALON_CZ: Pise, ze chce kvalitni tablet. ;)
AVALON_CZ --- 7:35:57 4.4.2017
ALISTAIR: A co iPad zas rychle prodat a koupit si MS Surface? Ten bude vyhovovat tvým požadavkům lépe...
CLUMP --- 14:17:25 3.4.2017
ALISTAIR: driv jsem pro tyhle ucely pouzival zmineny goodreader, ale ted mi nejlepsi fakt prijde ten dropbox, v kterym si proste cely ten adresar muzes ulozit i pro offline cteni.
??? --- 19:55:42 31.3.2017
ALISTAIR: Ne nadarmo Apple pouziva frazi "Think differnet". Uprime system slozek je spatny. Umoznuje "katalogizaci" podle prave jednoho klice. System katalogu umoznuje si pokazde vybrat podle jakeho klice zrovna chces data setridit, umoznuje to efektivne hledat, ... Je to pro cloveka ze starych windows nezvyk, ale pokud si zainvestujes cas do poradneho otagovani souboru (hudby, knih, videi). Nastavis si zanr, rok vydani, nazev, autora. Tak ziskas prehledny katalog dat kde cokoli snadno najdes.
JYRKA --- 19:53:30 31.3.2017
KICHI: Jde nainstalovat.
ALISTAIR --- 18:46:28 31.3.2017
KICHI: KINGRICHARD: Super, díky moc za tipy.
KICHI --- 18:15:25 31.3.2017
ALISTAIR: prozkoumej, jestli jde na Windows zprovoznit iCloud drive, možná by to pomohlo.
Jinak ale myslím existují altrnativní aplikace, které se složkami pracují a nahrají to tam buď napřímo z počítače, nebo přes nějaký cloud. Sorry, ale teď z hlavy evytlačím konkrétní tip.
Zkus taky pátrat třeba zde: http://appshopper.com
KINGRICHARD --- 18:07:04 31.3.2017
ALISTAIR: jestli to chceš mít po svým, tak si nainstaluj goodreader nebo documents od Readdle a budeš mít pokoj... Já to teda už dlouho nepoužívám, protože jsem si na logiku icloudu zvyk a vyhovuje mi, ale ze začátku to byla úleva jednoho centrálního storage s adresářovou strukturou