heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Atletika - je jako život sám - poražení a vítězové, nakonec všechno co zní dostane je přimo úměrné vašemu úsilí
GLACIER

"It was more than just perfection today" — Kenenisa Bekele

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GLACIER --- 10:01:41 31.3.2013
MAKOSHARK: Ten je celý o luxusní prdeli té portugalky ne :D?
MAKOSHARK --- 9:55:54 31.3.2013
GLACIER: Tohle je taky dobrý rozhovor:
WXC Bydgoszcz 2013 - Interview: Bobby Clay GBR - YouTube
GLACIER --- 9:47:14 31.3.2013
MAKOSHARK --- 9:42:39 31.3.2013
GLACIER: Keňana neporazil ani jednoho, porazil jednoho Tanzanijce a jedne Etiopce. Hlavně on ale běžel v pro sebe ideálních podmínkách a na teplotu byl připraven. Afričani přijeli z tepla. A taky jsou věci, o kterých se člověk normálně nedozví, ale třeba Eritrejci odletěli ve středu v noci z Eritrey, ve čtvrtek ráno přistáli v Kodani, do soboty byli na kodaňském letišti, spali na zemi a jedli bagety z automatů a teprv v sobotu večer přiletěli do Polska. Přesto Eritrejec Medhin vyhrál bronz a to měl přitom ještě před měsícem malárii. Za týden přijede do Prahy společně s dalším Eritrejcem světovým rekordmanem na půlmarathon Tadessem na pražským půlmarathon. Eritrejští junioři byli v Kodani na letišti ještě dýl, do POlska přiletěli až v neděli ve tři ráno, pár hodin před startem, stejně týmová medaile.
GLACIER --- 9:40:03 31.3.2013
A kirui dvě místa před vailem.... Zlo
GLACIER --- 9:38:44 31.3.2013
MAKOSHARK: Tywe i merga běžel
GLACIER --- 9:37:45 31.3.2013
MAKOSHARK: Myslíš že to bude někde ke stažení, nebo prehrani?
MAKOSHARK --- 9:33:03 31.3.2013
Ryan Vail tam byl samozřejmě taky a běžel mnohem líp, asi 17. místo celkově. Američani měli ale několik běžců v první desítce a v týmovém bodování 2. místo za Etiopií a před Keňou. Tady Ryan Vail a legračně vypaadající Kanaďan:)

Závod jsem viděl v přímém přenosu, škoda že to nedávali na ČT4, to by lidi bavilo. Neustále prudké zatáčky, hodně strmé kopce, brodění se v bahně a klouzání na ledu, takhle to vypadalo