Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
ALEF
[https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Piratska_strana_logotyp.svg/240px-Piratska_strana_logotyp.svg.png]homepage - www.pirati.cz | transparentní účet - příjmy i výdaje | toto je neoficiální klub, ne oficiální fórum | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste to tady - [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ]
 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 19:23:04 25.7.2017
No a muze se flejmovat dal... :-) Prozmenu na tema "nedotknutelnost obydli" :-)
Ústavní soud zamítl návrh skupiny poslanců na zrušení části zákona o ochraně ovzduší: zájem na ochraně zdraví a příznivého životního prostředí obstojí i ve světle práva na nedotknutelnost obydlí provozovatelů spalovacích zdrojů na tuhá paliva - Ústavní soud
http://www.usoud.cz/...ud-zamitl-navrh-skupiny-poslancu-na-zruseni-casti-zakona-o-ochrane-ovzdusi-z/
??? --- 19:01:53 25.7.2017
OMNIHASH: a co myslis ze s rostoucim poctem stiznosti nastane? Probehne interni proskoleni na tema "jak buzerovat plne v souladu se zakonem" :-) Ty paragrafy v zakone jsou vazne gumovy a schovas pod ne absolutne cokoliv - jen si to nechces ve sve naivite pripustit. Tzn. namisto "kvuli vzhledu" ti proste treba oznami ze jsi podobny nejake hledane osobe, nebo jeste lepe proste budou plnit jiny ukol a prohlasi, ze to je k ochrane bezpecnosti osob a majetku, verejneho poradku nebo pro predchazeni trestne cinnosti. Kreativni policajt muze zkusit jeste aplikovat moznost kontroly u osob zdrzujici se v prostoru, o kterem lze duvodne predpokladat, ze se v nem zdrzuji cizinci bez povoleni opravnujiciho k pobytu na uzemi Ceske republiky...
Stezovat si sice muzes, ale pravdepodobnost uspesnostu takove stiznosti (pri spravnem "zduvodneni" provadeneho ukonu, to jedine hraje v dane situaci ve prospech Bartose - ale pokud tedy neni aspon audiozaznam, je to jen tvrzeni proti tvrzeni) vidim limitne se blizici k nule. Jen osob formalne "v patrani" je cca 6000... preju hodne stesti :-) Jinak srouby pritahly uz v roce 2008 - cituji z duvodove zpravy: "Úprava prokázání totoţnosti je oproti zákonu o policii podrobnější a přesnější. Je rozšířena o situace, které přinesly zkušenosti z bezpečnostní praxe.". Dekovne dopisy muzes posilat Langerovi ;-)
OMNIHASH --- 15:52:39 25.7.2017
???: tak jistě, stěžovat si na nezákonný postupy policie je jenom kverulantství a rušení klidu na práci PČR, a kdo se domáhá svejch práv, tak jenom způsobuje problémy budoucím obětem...
??? --- 11:17:05 25.7.2017
XCHAOS: tim beztak jen docili toho, ze se budou policajti soustavne vymlouvat na § 63 2e)... a 2l) je jeste gumovejsi :)
XCHAOS: ty jses taky vylozene... aktualni :D
XCHAOS --- 11:05:03 25.7.2017
omg Ivan :-)
Dredatého šéfa Pirátů lustrovala policie. Bylo to kvůli vzhledu, stěžuje si | Domov | Lidovky.cz
http://www.lidovky.cz/...ose-lustrovala-policie-dfs-/zpravy-domov.aspx?c=A170724_165908_ln_domov_jho
XCHAOS --- 11:03:22 25.7.2017
Piráti navrhnou změnu Zákona o svobodném přístupu k informacím, ČEZ musí být pod kontrolou občanů
https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/cez-musi-byt-pod-kontrolou.html
XCHAOS --- 17:59:15 24.7.2017
???: ... nebo NEI. Ano, přílišná orienta na single-issue je chyba, ale současně, Zelené vnímá veřejnost jako single-issue, i když se zaměřili hodně doširoka, od levicovosti přes kvalitu života až po vzdělání a menšiny (což mě kdysi přišlo jako dobrý nápad).. a paradoxně, i když voliči ochotní je volit v zájmu jejich původního single-issue prokazatelně jsou, tak kvůli mixu nabalené agendě dnes opakovaně propadají (ovšem zbytek je i pí-ár katastrofa - dílem uměle vytvořená médii, pro jejichž majitele by implentace zeleného politického programu byla samozřejmě ekonomickou katastrofou).

(U Zelených jde dílem i o to, že levici na nich zaujalo právě to, že implementace enviromentální agendy jde viditelně proti stávajícím ekonomickým mechanismů a dogmatem, takže to láká lidi s afinitou k vedení "kulturní války"... zatímco spousta min. latentních enviromentalistů, včetně mě, by zajímalo spíš jak zachránit životní prostředí, tak dosáhnout kulturních změn, aniž by to kulturní válku rozpoutalo.. prostě nejlépe, aby si toho nikdo nevšiml.. asi jako když si sedneme k počítačům a online žijeme fakt jiné životy, než bychom žili před 50 lety...)

No ok a teď k tématu ... je mi líto, že sis nevšiml, že paroduji program ANO ohledně DPH a ohledně řezaných květin.. ale chápu, že všechno OLOL tady generuješ jen ty a já nemám nárok.
??? --- 23:15:34 23.7.2017
XCHAOS: a jeste jeden exkurz do (neuspesne) historie v tomto smeru... Strana pratel piva... ne, o DPH na pivu to fakt neni :-)
??? --- 23:08:48 23.7.2017
XCHAOS: takovejch populistickych navrhu, co neprosla uz bylo... :D Ostatne viz zakaz koureni v populaci, kde je 26% kuraku... a mas politiky, co nesmyslnost omezovani deklaruji dlouhodobe - a nemaji takovy mandat, zejo :)
XCHAOS --- 23:04:15 23.7.2017
???: pche, počkej, až Piráti navrhnou snížení DPH na řezané pivo (zjednodušení!)