Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
ALEF
[https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Piratska_strana_logotyp.svg/240px-Piratska_strana_logotyp.svg.png]homepage - www.pirati.cz | transparentní účet - příjmy i výdaje | toto je neoficiální klub, ne oficiální fórum | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste to tady - [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ]
 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 4:43:47 23.5.2017
XCHAOS: ne... na pristup k tomuto druhu informaci se fakt neni potreba registrovat. Nikam. A neni to vyzadovane ani u politicke konkurence.
Mam tem aktualizacim rozumet tak, ze Pirati ani v prubehu volebni kampane nebudou mit dane, s cim pred volice predstupuji a program nebude jasny jeste ani tyden pred volbami? :)
XCHAOS --- 0:25:05 23.5.2017
???: a proč ne? to se má kvůli tomu registrovat na Facebook?

(a třeba to není kvůli "přečtení si programu", ale kvůli zasílání aktualizací... samozřejmě, kreativní záměr pod dotazem "chceš vědět více"? je něco, co bychom asi já ani ty na web nedali, ale právě proto koneckonců nenavrhujeme weby, že jo...)
??? --- 0:21:04 23.5.2017
XCHAOS: a proc by mel clovek cpat svuj email do nejaky databaze... kvuli precteni si programu? :)
XCHAOS --- 0:07:54 23.5.2017
???: chtějí tam snad po tobě Piráti, abys jim kromě e-mailu poskytl ještě nějaké osobní údaje, podle kterých by tě mohli identifikovat:? (kromě sdělení faktu, že nejsi robot?)

Pokud jsi tak blbej, že tam dáš e-mail, podle kterého tě lze identifikovat (např. jméno + příjmení), no tak.. jsi prostě blbej, no. Jinak z mailing listu, kam se takto přihlásíš, musí podle zákona jít se odhlásit, což je jistě splněno.

Nevím, jestli v programu máme zakázat lidem provozovat online mailing listy, ze kterých se lze kdykoliv odhlásit... nech mi to zkontrolovat, moment... a vida, nemáme. Tak kde je problém?
XCHAOS --- 0:04:46 23.5.2017
???: ...rozdíl mezi diskutérem a trollem je asi jako mezi bojovníkem za svobodu a teroristou... :-) Podle mě potřebujeme úplně novou terminologii, na tohle, která nebude ideologicky zneužitelná.
??? --- 0:04:45 23.5.2017
???: bavime se se o etablovanych setkanich odborne komunity... ne o (pseudo)nahodilych hospodskych sezenich (ale jo, tuhle jsem Bartose a jeho crew u karbanu v putyce potkal taky...) :)

XCHAOS: takze to co Pirati u druhych ... Pirati sami delaji...? :D
??? --- 23:49:16 22.5.2017
... tedy samozřejmě od té doby, co je zjevné, že není diskutér, ale troll, tak tam ten morální kredit chybí i tak, ale stejně, lze ho ještě zmenšit :)
??? --- 23:45:54 22.5.2017
???: Tak já si taky nejsem vědom, že bys chodil na nějaká setkání (k nějaké zcela odlišné problematice kterou ani nebudu upřesňovat). Asi se tedy bojíš a jsi srab. To se nedá nic dělat.

(to jsou vážně argumenty jako stehno tohleto...)


XCHAOS: To ti asi těžko řekne. Stejně jako UFO by tím jaksi ztratil jakékoli byť sebemenší morální právo na to cokoli tu remcat (poté co se zjistilo, co pravdědpodobně volí - v tom kontextu je vše co tu píše pak hrozně směšné).
XCHAOS --- 23:43:03 22.5.2017
???: tak prosímtě, můžeš mi říct někoho, kdo na webu _nechce_ navalit e-mail? :-)

jinak já autorem kampaně nejsem, stížnosti směruj jinam (ovšem to bys nejdřív asi do té strany vstupit musel)

smát se tomu můžeš, ale mě nezbývá než optat se: koho teda volíš, pokud Piráti jsou tak nepřijatelní?
??? --- 23:40:42 22.5.2017
???: nejsem si vedom, ze by nekdo z participujicich diskuteru na ta setkani vubec chodil. Probiraji se tam ruzne - realne - problemy a hleda se jejich reseni i v kontextu existujiciho pravniho prostredi. A ano, i soukrome subjekty narazi na problemy, ktere by mohla Piraty kritizovana novela resit. Ono kdyby nekdo od Piratu na ta setkani CERT teamu dopravdy dochazel, videl by jak ruznorode zajmove skupiny se tam potkavaji - a presto v tomhle prostredi vzniknul ZKB - ktery je odbornou komunitou akceptovan. Ano, zde demonstrovana retorika dokazuje, ze Pirati o problematice nevedi v realu temer nic. Ostatne, muzou presvedcit o opaku - dalsi setkai bude cca za mesic - takze piratsti experti muzou jit s kuzi na trh - a pred odbornym plenem predstoupit se svymi nazory - a muzou zkusit je obhajit. Nebo se boji? ;-)