Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
ALEF
[https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Piratska_strana_logotyp.svg/240px-Piratska_strana_logotyp.svg.png]prosíme účastníky debaty, aby se zdrželi vulgarit a osobních útoků alespoň na úrovni některých slušnějších klubů tady na NYXu (nereagujte na ID DANYSEK a VYHULENY_UFO jsou to trolové)
Veškerý gaychat patří do druhého klubu, zde bude smazán.
homepage - www.pirati.cz | twitter - 
@PiratskaStrana | toto je polooficiální odborný klub pro nyx-aktivní členy, kandidáty, příznivce a potenciální voliče - ne [ oficiální fórum ] | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ] | pokud chcete obecně tlachat o nově vznikajících politických stranách a hnutích, zkuste [ Politické alternativy a jejich příznivci ] | pokud chcete Piráty obecně nemoderovaně poloodborně zdrbnout, jsou tu pro vás [ Piráti.cz (unofficial) ] | povolební priority [ 20 nejdůležitějších bodů pirátského programu ]
 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NECROMAN --- 16:31:31 16.9.2019
Zítra čeká Prahu 5 zastupitestvo a snaha o sesazení pirátského starosty Dana Mazura, bude to asi dost zajímavé
Koalice na Praze 5 před krachem: Pirátská snaha o řešení zpackaných veřejných zakázek narazila - Pirátské listy
https://www.piratskelisty.cz/...rachem-piratska-snaha-o-reseni-zpackanych-verejnych-zakazek-narazila
XCHAOS --- 15:29:53 14.9.2019
https://twitter.com/vonpecka/status/1171099253869072386
Reakce na dezinformace o pirátském postoji ke směrnici o copyrightu | Blog Mikuláše Peksy
https://mikulas-peksa.eu/2019/reakce-copyright-smernice.html
XCHAOS --- 12:25:08 14.9.2019
Dalibor Záhora: Pirátské surfování po internetu a vnitrostranická demokracie - Deník Referendum
http://denikreferendum.cz/clanek/30092-piratske-surfovani-po-internetu-a-vnitrostranicka-demokracie
XCHAOS --- 12:21:40 14.9.2019
???: K tomuhle nemám, co bych dodal. V otázce neexistence severní větve okruhu patřím mezi postižené (tranzit min. osobní dopravy jezdí skrz nás, tedy skrz Prahu 6 obecně a Břevnov zvláště). K otázce politiky Pirátů vůči trase přes Suchdol jsem poslal odkaz, ne vlastní stanovisko.

Vyjíjmečně reaguju, protože cítím potřebu zdůraznit, že ne všechno, co zde prezentuju, je možné automaticky pokládat za můj názor (ostatně odkaz na diskuzi spíš nasvědčuje tomu, že ani Piráti nemají jasný názor).

Jestli pokládáš sám sebe za tak vyjímečně a nadprůměrně superintelientního, že jsi jediný, kdo si všiml, že některá témata nejsou černobílá, tak gratuluju. Musíš být sám se sebou jistě velmi spokojený.
??? --- 10:41:24 14.9.2019
XCHAOS: no vsak prave... tim ze tam ten okruh nebude, tak ty pozemky pro bydleni na cene dost stoupnou... zeano ;-) Kdo by stal u barak u dalnice. Co na tom, ze jde o pozemky, kde ta dalnice je desitky let v uzemnim planu namalovana. A pak budem nadavat, ze nam auta jezdi pres centrum metropole, zejo ;-)
XCHAOS --- 10:38:06 14.9.2019
???: no ve skutečnosti Gábina Lněníčková naopak do Suchdola nikdy ten okruh nepustí.. .asi si nepochopil podstatu sporu :-) Suchdolská lobby je silná a vyslala svoje agenty do naprosto všech stran.
??? --- 20:35:26 13.9.2019
XCHAOS: vlastnici pozemku, co vyhodne/levne nakoupili pozemky podel dlouhodobe v uzemnim planu planovane trasy okruhu a postavili si tam sve domecky by radi odskodne za udajne snizeni hodnoty nemovitosti... LOL... a minimalne nekteri Pirati to podporuji. To bylo reci o tom, jak si "velkopodnikatele" zhodnocuji sve investice zmenami uzemniho planu... a vida, uz i Pirati podporuji lidi jedouci na stejne vlne ;-)
XCHAOS --- 18:34:46 13.9.2019
Mno, na rozdíl od ne-témat, tohle je v Praze skutečně téma....
Mediální vyjádření k trase Pražského okruhu - Fórum Pirátské strany
https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?f=78&p=636717#p636717
XCHAOS --- 14:46:34 13.9.2019
NECROMAN: ex-STAN, před tím asi ex-všechno... pracoval jako novinář v Respektu, než ho koupil Bakala a připojoval jsem s ním Mlynáře do CZFree, když byl ještě ministr informatiky :) Jeho vstup do Pirátů byl velká komedie, protože já ho pozval ohledně možné povolební spolupráce STAN s Piráty a oni ho málem rovnou nasrali do čela kandidátky, než jsem mohl něco zkorigovat :-) Ale členem naopak není, protože na dotaz přísné přijímací komise, jestli se cítí jako Pirát, odpověděl, že nikoliv :-)

(takhle nějak si představuju, že by mohli fungovat někteří z těch, co tady mají k Pirátům výhrady, ale nevědí vlastně jaké a proč, tak raději zeširoka trollí... oni ti neomarxisticky-exterémně-levicoví Piráti mají třeba ke zbraním přístup prakticky jako Svobodní, ale málo se o tom ví, protože bambitkáři nejsou naše cílovka, zatímco neurčitě vyhuleně-zaajťákovaný "prekariát" spíše jo... )
NECROMAN --- 12:55:44 13.9.2019
XCHAOS: Šídla znám, není on ale ex-TOP? Aktuálně ale není členem Pirátů, jen zastupitel za Piráty BEZPP.