Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu
ALEF
[https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/71/Piratska_strana_logotyp.svg/240px-Piratska_strana_logotyp.svg.png]homepage - www.pirati.cz | twitter - @PiratskaStrana | toto je polooficiální odborný klub pro nyx-aktivní členy, kandidáty, příznivce a potenciální voliče - ne oficiální fórum | pokud hledáte na NYXu spíše obecnou diskuzi o autorském právu, zkuste [ Piráti nebo novodobí misionáři kultury? ] | pokud chcete obecně tlachat o nově vznikajících politických stranách a hnutích, zkuste [ Politické alternativy a jejich příznivci ] | pokud chcete Piráty obecně nemoderovaně poloodborně zdrbnout, jsou tu pro vás [ Piráti.cz (unofficial) |  povolební priority - 20 nejdůležitějších bodů pirátského programu ]
 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 23:21:38 16.10.2017
???: ne, to jsem neřekl :-) pouze se hlásím k členství v tautologickém klubu a podotýkám, že pokud nás tam voliči nezvolí, tak se nikdy nedozví, jestli ty sliby dodržíme! (a to, jak jistě uznáš, je nevyvratitelné)
??? --- 23:15:47 16.10.2017
XCHAOS: pockej... uz pred volbama priznavas, ze nedodrzite neco, u ceho bylo tu deklarovano, ze pres to vlak nejede? Ted nevim, co si myslet :)
XCHAOS --- 21:03:47 16.10.2017
???: podívej.. pokud umíš číst, měl bys uznat, že je čitelná:
Povolební strategie
https://www.pirati.cz/program/psp2017/povolebni-strategie/
jiná věc je, jestli jí dodržíme. Tady si myslím, že u strany s převážně mladší členskou základnou tohle rozhodně není poslední volební období, a že jistý zájem na udržení trademarku tady bude.

samozřejmě, kdyby tam nebyl možný prvek překvapení, tak to asi tolik lidí nezaujme. myslím, že velkou hnací silou je ta zvědavost: dodrží sliby? když jsou velmi "měřitelné" - a týkají se i toho, co je u ostatních stran většinou až předmětem povolebních vyjednávání a tahanic, a před volbami o tom radši taktně mlčí?
??? --- 18:58:58 16.10.2017
NE7RA: no jasne, kdyz mas informace z prvni ruky, jak je to predem domluveny.
NE7RA --- 18:58:15 16.10.2017
???: a hele, kamos fizlu :) to vysvetluje mnohe. pocitam, ze volis toho, koho ti schvalili, vid? :D
KRAMERIUS --- 18:47:28 16.10.2017
???: Jen aby se tam dostaly i ty "tradiční" strany.
KDU ani TOP moc netáhnou.
??? --- 16:41:16 16.10.2017
XCHAOS: má jasnou a čitelnou povolební strategii

tim bych si nebyl jistej, ale budiz, PR je PR...

jen pro zajimavost, byl sem odpoledne pracovne pokecat s policajtama a jen tak na cigarku padla debata o nadchazejicich volbach. pirati, stejne jako spd mezi sarzemi nebudi nadseni, kazdopadne se vsichni shodli na tom, ze az bude po volbach a tyhle partaje se snemovny dostanou, budou tradicnimi stranami ignorovany a k debatam o korytech moc zvany nebudou.
XCHAOS --- 16:14:17 16.10.2017
Panika z Pirátů aneb Proč se zavedené strany před volbami střílí do nohy? | Reflex.cz
http://www.reflex.cz/...anika-z-piratu-aneb-proc-se-zavedene-strany-pred-volbami-strili-do-nohy.html
Vypadá to, jako by si před volbami začaly „tradiční strany“ plést soupeře se spojenci. Místo snahy o oslabení ANO, komunistů a SPD se totiž často opírají do partaje, jež podobně jako ony stojí za českým členstvím v Evropské unii, má jasnou a čitelnou povolební strategii a důkladně se distancuje od vládní spolupráce s Andrejem Babišem.
XCHAOS --- 15:19:18 16.10.2017
???: asi přeřek a myslel před :-)
??? --- 13:32:54 16.10.2017
NIEKT0: a to se nikdo z technicky schopnejsich Piratu nedokaze na ten vytvor jdouci ven podivat a odstranit aspon zjevne nesmysly? V danem pripade staci i hlaska, ze to vyzaduje javascript... a ne, ze nefunguje internet. Za minutu to musi mit hotfixnute kdokoliv s pristupem na webhosting.
A on to ani XCHAOS tady moc nevylepsil - a on neni netechnik, jako ex-vyvojar internetoveho prohlizece by by tyhle zakladni veci rozeznat mohl... a nesvadet to hned na providera :)