Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
VIŠNÁ ZA BORY - všichni dobří rodáci
BURAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BIOH --- 17:49:25 28.9.2011
BIOH --- 16:06:23 28.9.2011
2012 : Pravda verzus Proroctvo by Nithyananda - SLOVENSKY PREKLAD - Nova Zeme
http://novazeme.ning.com/video/2012-pravda-verzus-proroctvo-1?xg_source=activity
YESHEYDO --- 11:07:42 28.9.2011

ACIDACID: super, tak pecka.
Kdo by teda zahrál? - Inkognito a MArkare , ty taky hraješ
a co Wako?

každopádně super chlapiska!
ACIDACID --- 14:08:16 27.9.2011
YESHEYDO: snad dorazim, vezmu lycry.
WAKO --- 13:23:11 27.9.2011
tak zašel bych když už pojedem na ten karneval
YESHEYDO --- 12:35:52 27.9.2011
nebo volat:) - po prozvonění zavolám zpět abysme se mohli dyžtak domluvit efektivně.
YESHEYDO --- 12:35:11 27.9.2011
pošta pls, dyžtak:)
YESHEYDO --- 12:33:36 27.9.2011
IKOGNITO:
zdravím parto, je to dost narychlo a sháním DJs a lidi co by se chtěli zapojit i jinak ,
každej kdo by chtěl zahrát psyčko, nebo pśybreaky předtím je vítán.
Nevím komu všemu tady psát napřímo, taže to prosím berte jako pozvání na hraní
TZn vím, že hraje Buran , o nikom dalším nevím, ale budu rád když byste dorazili. Můžete to pojmout jako after po DIY festivalu i když s nima zatím nejsem v kontaktu a chtěl bych přijít s hotovým lineupem a tak , akce je DIY.chtěl bych nabídnout hraní psýčka na akci Strašnický strašení. Je to akce pod širým nebem v sobotu 8.10. 2011 ve Strašnicích v Praze a je to apriori DIY oslava několika narozenin, ale vzhledem k tomu, jak boží je to místo, chceme rovnou udělat i dobrou psytrance party pro lidi z ulice. 
Lokace fotky: http://www.hospodapast.cz/fotogalerie.php?main_menu=foto


Mapy.cz: http://www.mapy.cz/s/2cp9Začneme odpoledním grilováním, vystoupením jazzové kapely Jazz Inflagranti, (Bára zpěv a housle), tanečníma vystoupeníma našich známejch, prostě guláš všeho možnýho od nohejbalovýho turnaje, grilováním, hraním si s potomstvem, čtením z KLF Manuálu, live chillout vystoupením Jay Birchwooda, prostě obsah odpoledne do začátku psyparty bude tvořit to, co kdo umí a udělá zadara, pro kámoše a pro radost.Večer od 21:00 začne psytrance party pod hvězdným nebem na ploše před podiem. Lineup ještě není sestaven a nabízím hraní lidem, co by chtěli přispět svojí troškou do mlýna a zahrát. Momentálně jsem domluvenej s DJ carramba a Smowky na psybreakách na začátek tak od 19.00 , pak na psy s M_P, Prenatalem, Jandisem a snažím se to dál naplnit. Odměna: Nemůžu zatím nabídnout peníze, jenom nějakou konzumaci na baru a dobrej pocit z akce a profi technickej support, možnost se vidět s lidma na party, co tu asi od Náplavky nebyla, protože nebylo vhodný místo. Vstup bysme dali tak 50Kč, na večerní psy akci od 21.00, aby se zaplatila aspon technika a nějaká kalba pro účinkující. Když zbudou peníze, tak se to rozdělí. Nechceme rejžovat, chceme to udělat hezký a nedotovat.
Poslední info je, že se nebude platit vůbec, aby někdo přišel. Ten samej den je DIY karneval, tak doufám, že by někdo mohl potom dorazit.Budou: dekorace, chillout, světla, videoprojekce, lasery (technika z QUIXu i s Lasery: D_K - lasery na Biu, video bude mít na starosti Koza).

Na fotkách je to tak, jak to pravdu momentálně vypadá. Je to tam boží. Krytý podium 4x3m a velkej plac 20x20m na tancování, dětský hřiště, nohejbalovej kurt, zahrádka u grilu, velikánskej gril, krytá zahrádka u hospody pro 50 lidí, velká hospoda a v ní oddělený místo i na velkej chillout. 

Sháníme tedy : DJs na psystage a do chilloutu, VJs, dekoratéry, performery, každýho kdo přispěje kouskem ze sebe a pomůže nám a sobě si to udělat hezký. Co ty chceš se nějak zapojit? Pokud ano , napiš mi na mail daniel.pomije@gmail.com, nebo na nyxu ID Yesheydo, nebo volat na 775 157 630.Budu se těšit na odpověď. Když budeš chtít jenom přijít zapařit, jsi samosebou vítán. Měj se hezky.

Danted jsou jistí:

Psybreaks:
SMOWKY
DJ CARAMBA

Psystage:
DJs:
M_P
Prenatal
Jandis
Yesheydo
Mjugen
Zela23


VJs:
Koza, Adam RSo, dobrovolníci
Lasery: D_K
Chillout: Pan:Dan DJs, Maty, Yesheydo, Rachetik, Zela, Shuffle

Decos:
Zela a Bodlina
Alienjedna
Yesheydo
Bambot
Oipooik
Pan:Dan

Live:
Jazz Inflagranti
Jay Birchwood
BIOH --- 8:53:57 27.9.2011
Evropský rozhled » Occupy Wall Street skoncuje s chamtivostí finančníků
http://www.evropsky-rozhled.eu/occupy-wall-street-skoncuje-s-chamtivosti-financniku/