Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
MILANLXR
Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PISKOTKA --- 23:00:05 7.4.2015
OK
HAYES --- 22:16:50 21.3.2015
PISKOTKA: zadne realitni prase, byl to pozemek rodicu...

ja osobne si myslim, ze by se budily uplne stejne, i kdyby bydlely o 200m dal... Deti spi na druhe strane baraku nez je hrbitov a jsou ještě hodně malý na to, aby věděly, co to hřbitov je.

V každé větší vesnici je okolo hřbitova spoustu baráků a že by si nikdo stěžoval...
GUYVER --- 23:29:55 20.3.2015
GIANT: Na hřbitově v noci můžou hluk tropit nanejvýš satanisti provozující černou mši a světlo je tak maximálně od svíček. A když jsou zatažené závěsy, tak ani to. Rodičovské strašení by mohlo být příčinou, ale děti jsou opravdu hodně vnímavé a vidí a cítí leccos.
GIANT --- 20:37:35 20.3.2015
radsi bych nejdriv hledal normalni pricinu probouzeni (hluk, svetlo, to ze je nekdo nebo neco muze strasit v realite atd.) Buhvi jestli to nevycejtej spis z rodicu (sem radsi nechod synu, nekoukej z okna dcerusko atd.) Osklivy sny ma kazdej. Deti to maj jen ztizeny tim, ze jsou mlady a este jeste nechapu, ze to jsou predstavy v mozku, ktery jim neublizej (tim myslim v porovnani s opravdovym clovekem v klaunskym prevleku, se sekyrou lezouci v noci ze skrine).
GUYVER --- 10:03:47 20.3.2015
PISKOTKA: Já bych začal s tím křížem proti oknu: [ GUYVER @ Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp ] a pak by se vidělo.
Spiritistu bych nevolal určitě, z vymítačů vím jenom o páteru Kodetovi a to je pěknej magor.
PISKOTKA --- 19:22:55 19.3.2015
Je fakt, že lidi si zvyknou všude. Ovšem problém nastává, když se začnou dít divné věci. Myslím ty děti atp.

V podstatě je hřbitov místem posledního odpočinku, když je udržovaný, tak se na něj dá i dívat. Jen by mě zajímalo, zda stavebnictví počítá i s nějakými normami hovořícími o vzdálenostech těchto typů "staveb" od staveb k bydlení...
Nebo pohřebnictví... hloubka otvoru pro uložení rakve, či rozestupy mezi jednotlivými hroby nebo rozestupy mezi hřbitovem a okolím... přeci jen rozklad těla, hrob na deset let mezi jednotlivými uloženými těly... a jejich vliv při rozkladu na okolní životní prostředí... Nevíte o tom někdo víc? zajímá mě to :-)

A pak nějaký ten "duševní" vliv na vyvíjející se jedince v dětském věku. Jde asi o to, jak to rodiče dětem vysvětlí... a o to, zda se nedějí jakékoliv abnormality v jakémkoliv slova smyslu.

Co byste poradili té mamině, těch budících se v noci dětí? Psychologa, vymítače, spiritistu...?

Názory rady sem. Zajímá mě toto téma.
GUYVER --- 13:35:27 19.3.2015
DIVER: Tak v době oběda snad nebožtíci spí v hrobečkách, ne? Čurbes začne v noci.
GUYVER --- 13:33:13 19.3.2015
PISKOTKA: Jeden dům s okny na hřbitov je v Opavě-Kateřinkách. Na té levé horní fotce s kaplí stojí mimo záběr za levým okrajem. O nějakém strašení v tom domě jsem nikdy neslyšel, i když jsem dost dlouho bydlel poblíž. Nedaleko odtud se narodil František Bardon.
Panoramio - Photos by MAPP HUDRANS
http://www.panoramio.com/user/3325569?with_photo_id=61097767
DIVER --- 13:28:03 19.3.2015
PISKOTKA: no, u nás v radotíně stojí vedle hřbitova základní škola. nejlepší výhled na hroby je z jídelny a nikdo žaluzie nezatahuje :)

me by dum vedle hrbitova netankoval. ted ho mam vedle stavebni firmy s bagrama a ten hrbitovni klidek bych docela uvital :)
PISKOTKA --- 12:28:26 19.3.2015
TO HAYES: Zdravím, jen se chci optat.
1. Jaké realitní prase prodá pozemek hned vedle hřbitova? :-) Já jen... v jaké cenové relaci se pohybovala cena pozemku za metr? Dá se na takto povedeném místě na zahradě vůbec zasadit něco "jedlého"? :-) Fakt mě to zajímá. A je fakt mazec, žít v objektu... kde celý život budu zatahovat závěsy kvůli "výhledu". Mazec. Přemýšlela paní o prodeji nemovitosti či o konzultaci s prodejcem?...
2. Děti jsou na takovéto dění jako vábničky, vůbec jim tu situaci nezávidím. A jestli špatně spí už několik let, je dobré to řešit! Ostatně, mrkla bych na ten hřbitov, na jména náhrobků... do kroniky... a hlavně do nějakého katastrálního výpisu... abych se dověděla víc o původní rozloze hřbitova... moha být v minulosti větší... a pak se mohlo stavebně upravovat... a okolo začít stavět domy...
3. Je tam "něco" naštvaného a vědí o tom jen ty děti...