Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Duchové,Poltegaister,strašidla unás..aneb místo kde jsem něco takového zažil,doporučení na místa kde přespat a něco nadp
MILANLXR
Místo kde povyprávíme své zážitky ze setkání s tajemnem,duchem,strašidlem..místo kde každému odvážnému rádi doporučíme místo kde straší,řádí "něco"..na přespání,jako zkoušku odvahy. Místa kde vstávají chlupy na rukách...povyprávějte nám o nich. Lokality jsou jasné - Česko,Slovensko..
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DEJZNIJEL --- 21:48:16 13.8.2011
do týhle diskuze se přidám,viděl sem tu video nějákejch týpků který byli navštívit s kamerama nějákej opuštěnej barák,nevim kde.při natáčení se jim povedlo zachytit jakýsi proud hmoty uprostřed opuštěný místnosti,připomínalo to kouř,ztvárňoval obrysy obličeje nebo postavy nejsem si jistej... pouštěli to i na konci ve slowmotion pokud jste to někdo viděl,je to už teda starší kousek ale bylo to tady
MICHALANGELO --- 6:39:09 12.8.2011
BLAF: řekl bych, že v těch případech mohlo jít o iluze. Neměl jsem možnost to hlouběji analyzovat nebo zkoumat. Přesto mi něco říká, že takové věci jako materializace nejsou vyloučené. Neberu vědu jako vševysvětlitelnou metodu hledání pravdy - její metody jsou omezené. Do mého života duchové, víly a kouzla patří i když už nejsem dítě. :)
MICHALANGELO --- 2:57:12 11.8.2011
KALIPH: Na základě čeho si myslíš že to tak není ? :)
MICHALANGELO --- 2:56:21 11.8.2011
DIVER: neříkám že je to vyloučené... jen že jsem já nezažil ducha kterého bych dokázal nahrát. :) Když se někdo bude snažit tak se mu to třeba podaří.
DIVER --- 12:03:28 10.8.2011
MICHALANGELO: co EVP (Electronic Voice Phenomena)? myslis, ze je vylouceny technicky zachytit ducha?

(ted uz neresim ty videa)
BLAF --- 9:08:52 10.8.2011
MICHALANGELO: Noo... muze se to stat.
MICHALANGELO --- 19:16:34 8.8.2011
BLAF: A když má tu iluzí víc lidí zároveň tak je to kolektivní psychoza? :)
BLAF --- 13:25:16 8.8.2011
MICHALANGELO: Jako ne, ze bych chtel byt za kverulanta, ale zakladem kvalitni iluze je prave to, ze jako iluze nevypada :)
MICHALANGELO --- 19:06:23 6.8.2011
KALIPH: Na základě několika vlastních prožitků, které byly spíš o výsledku spojení čití mnoha smyslů než o zraku a sluchu který zachycuje videozáznam. Do jisté míry je takové setkání situací, která se odehrává především na citové úrovni. Strach nebo smutek se nahrává těžko a ježení vlasů a chlupů možná zachytit jde, ale nemusí to být bráno jako důkaz toho že se děje něco vědou dosud nepotvrzeného tedy setkání s "duchem" tak jak ho chápe široká veřejnost:). Kdybych v takové chvíli držel v ruce kameru myslím, že bych nenahrál nic a přesto vím že věci které jsem zažil nebyly ani halucinacemi ani iluzí. Nezkusil jsem to takže to netvrdím s maximální jistotou. Lidé kteří mluví o podobných věcech s jistotou mají můj obdiv a nebo častěji jsou to kecálisti. Samozřejmě netvrdím že nemohou být případy materializace, které se nahrát dají, s těmi jsem já neměl nikdy co do činění. Osobně takové kontakty nevyhledávám spíše naopak. Když se podíváš na klasická videa amerických hunterů tak je to něco trochu jiného než zažiješ sám po smrti svého příbuzného nebo při osamělých toulkách tajemnými místy. Všechny podobné věci automaticky nezpochybňuju ale taky nevěřím všemu co lidé dají na youtube s tím že nahráli hlomozícího ducha nebo přízrak.
KALIPH --- 13:30:11 6.8.2011
MICHALANGELO: Na základě čeho si to myslíš?