Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
BEATS4KIDS - i Vy můžete pomoci dětem ♫ ♫ ♫
PAJAB4K
Ano, snažíme se získat co nejvíce peněz na dobrou věc. Nic víc, nic míň.

A tak pár lidí spojilo prvotní myšlenku, nadšení a dovoluje si Vám tímto představit projekt Beats4Kids.

Jedná se o seskupení několika dobrovolníků, kteří pod záštitou neziskové organizace Černobílý svět, působící na území Ostravska, ve svém volném čase získávají finanční prostředky. Našim plánem je jednou až dva krát do roka uskutečnit hudební akci, jejíž celý výtěžek ze vstupného, kas a prodeje drobných předmětů věnujeme Dětským ústavům a dětem v hmotné nouzi.

Na následujících odkazech se můžete seznámit s naší dosavadní historií, můžete zde najít aktuální info o připravované akci, či fotky a vyúčtování z akcí předešlých.

"Nechceme spasit svět ani upozorňovat nad hrůzou světa. Svět je jaký je a nad barvou brýlí, které si nasadíme, rozhodujeme jen my sami. Ale někdy můžeme lidem, kteří na ně prostě nemají, pomoci koupit brýle o odstín světlejší, než by sami doufali."

[http://img8.imageshack.us/img8/8909/logob4k.jpg]naše stránky

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PROPAGATOR8 --- 11:01:50 31.10.2016
Tak už je nám 12. Neuvěřitelné :)

Tedy alespoň pro nás, organizátory charitativní taneční akce Beats4Kids. A protože už s náma začala klátit puberta, rozhodli jsme se po dlouhém přemýšlení udělat životní změnu a zkusit se podívat o dům dál, a to do Klubu Fabrik. Věříme, že se Vám tato změna bude líbit a tímto ještě jednou moc děkujeme Weselovi a klubu Marley za to, co pro nás udělal. Za vše si jej vážíme a máme ho rádi :)

Jako každý rok se sejdeme v čase předvánočním, Mikulášském, tedy 9.12. Letos to bude hodně o českosloveské spolupráci :)
V d’n’b světě snad neexistuje fanoušek, který by neznal track Beautiful Lies a jeho autorku B-Complex a neméně slavný label Hospital Records. Po dlouhé době, kdy v Ostravě nevystupovala ji s velkou radostí přivítáme na Beats4Kids ;) Není tajemstvím, že Matia v roce 2015 měla comming out a snaží se toleranci šířit skrz hudbu. Big up!

Další slovenskou sestrou, která přijede akci podpořit je mladá a talentovaná Changing Faces. Bratislavská producentka a Dj-ka, která si libuje v liquidu a slibuje ukázkovou jízdu tímto stylem.

Samozřejmě nemůžeme nechat na pochybách i vyznavače tvrdšího d’n’b, že i oni si příjdou na své :) Jak to umí za gramcema ženy a to ještě v "mezinárodní" sestavě Vám představí v exkluzivním b2b setu Snookey ze stáje Let it Roll a všem ostravákům velmi dobře známá a oblíbená Dj-ka a skvělá máma Beaty :) Obě moc v b2b setech nevystupují, o to víc si vážíme, že pro tuto netradiční příležitost udělaly vyjimku.

Domácí oldschool scénu zastupuje Ostravě a širokému okolí známému a oblíbenému Inspiralovi X62. Jeho d’n’b jízdu plnou vynilových oldschool tracku si nemůžete nechat ujít :)
Pořádného tvrďáka představí Dry-rot z legendarní dvoiky.troiky, jehož tracky vydal slavný Freak Recordings. Kdo jej zná ví, že kromě pořádně temného dnb se můžeme těšit i na set plný jiných odnoží elektronické hudby :)

Začátkem naší akce Vás provedou Planner a Thomclown. Její konec bude již tradičně ve znamení naší, jak my s oblibou říkame "friendsstage". Až do ranních hodin Vás provedou v setech Pepe, Drako a Saboter, kteří jsou již dneska v podstate oldschoolery a jejich bagy skrývají nejeden poklad.
A ještě jedna změna :) Psychocircus bohužel letos má z rodinných důvodů omluvenku a proto se o vizuální stránku letos postará Mrtvy Kenny z UFO BUFO tymu. Těšíme se :)

Jak je zvykem, celá částka ze vstupného, prodeje odznáčků, triček a kasiček, které budou umístěny na baru, putuje na konto Mobilního hospicu Ondrášek, o.p.s., který podporuje terminálně nemocné dětské pacienty a jejich rodiny v jejich domácím prostředí. Pokud dorazíte do 22hod, přispějete 80Kč. Opozdilci si na podporu připraví 120Kč. Jako každý rok Vás čeká řada Warmpů, kterými si můžete zkrátit čekání na hlavní akci. Sledujte naše webovky (http://www.beats4kids.cz) pro více informací.
Srdečně Vás tedy zveme v pátek 9. 12. do Klubu Fabrik. Poslední ročníky byly úžasné, a to hlavně díky Vám a věříme, že v tom budeme moct s Vaší pomocí pokračovat. Tradice je tradice :)

Těšíme se na Vás
S Láskou, tým Beats4Kids

--- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up --- Warm-up

První Warm-up Beats4Kids se koná v sobotu 19. 11. 2016 v Rock Café Southock v Jablunkově (http://www.rokac.cz) v rytmu Reggae se můžete těšit na COLTCHA UNITED z Ostravy, BAD BOYZ z Opavy, KENTA a DON GREGOR z Bohumína, VARGAS (NUFF SENSI MUSIC / Polsko), LA.ZOO (NUFF SENSI MUSIC / Ostrava). Na akci srdečně zvou i Artur / ŽofkA. 20 / 30. tak všechno dobré přeje B4K
MARISH --- 10:35:50 16.11.2015
Letos jsme brzdy .. víme to ... ale nachystat Milkulášské B4K, které by aspoň trochu pokračovalo v tendenci minulých ročníků nebylo jednoduché :)

Připravili jsme několik předvánočních dárků, které s námi můžete rozbalit :) Máme pro Vás nachystaný mix kvalitního, energického dnb i dalších stylů, který skloubí prakticky základy tohoto stylu, skvělou součastnost i nadějnou budoucnost ;)

Je nám ctí, že Vám můžeme představit jednoho z matadorů UK drumandbassu, Dje Klona ze slavné dvojice Rascal&Klone. Společně se potkali už v roce 1994 na legendární Kenilworths Euro Dizzy ravové party.
Klone paradoxně začal s produkcí dřív než s Djingem, ve svých 10ti letech :) v roce 1999 vydávají na slavném labelu Moving Shadows track "Twister", který znamenal průlom v jejich kariéře.
Od té doby aktivně vydávají a vystupují po celé Evropě. Nyní vydali nové album, které nám představí 4.12. v Klubu Marley.
A jedna zajímavost pro naše Geek fans :) Společnost Rock Star games rozhodla pro uveřejnění tracků "Get wild´ a ´Winner takes all"na oficiální soundtrack k hře GTA III ;)

Dalším velkým Djem, který přijíždí podpořit je všem známý Bifidus Aktif, duše a zakladatel Let it Rollu.

Schooler, který vloni z vážných důvodů nemohl účinkovat na "All stars" vydání přijede na "reparát". Jeho energické sety netřeba představovat. Jeho silná fanouškovská základna se má na co těšit :)

Computer Artist je rozhodně zastánce tvrdšího dnb. Velmi talentovaný Dj a producent, jehož zvuk je ovlivněn jmény jako SPOR, NOISIA, PHACE atd.

Ostravský oldchool, pro starší ročníky nostalgie, pro mladší stále fresh music představí ti nejpovolanější .. Inspiral X62 a Wenia.

Lineup večera doplní Drako, Pepe, Sabot3r a Souphonique.

O vizuální stránku se postará Psychocircus.

Kim Malebo stage je tradičně ve znamení pomalejších rytmů.

Jeho headliner přijíždí Subject Lost, jehož kvality byly letos oceněny získáním ceny "Anděl" v kategorii Elektronická hudba. Jsme rádi, že přijal pozvání i přesto, že nyní se vystupování vyhýbá a věnuje se spíše práci ve studiu.
Lineup doplní původem ostravská, v některých případěch už s přechodným pobytem v Praze a přilehlém okolí - alko banda, která Vás ale nenechá v žádném případě přikované na židlích :) Eklektik Fluidum, Uxen, Inliner, Absolutely!, Petit, Spaw, Sqadra.

Všichni učinkující se tradične vzdávají nároků na honorář, za což jim patří náš dík, respekt a obdiv!

Jak je zvykem, celá částka ze vstupného, prodeje odznáčků, triček a kasiček, které budou umístěny na baru, putuje na konto Mobilního hospicu Ondrášek, o.p.s., který podporuje terminálně nemocné dětské pacienty a jejich rodiny v jejich domácím prostředí.

Pokud dorazíte do 22hod, přispějete 80Kč. Opozdilci si na podporu připraví 120Kč.

Jako každý rok Vás čeká řada Warmpů, kterými si můžete zkrátit čekání na hlavní akci. Sledujte naše webovky www.beats4kids.cz pro více informací.

Srdečně Vás tedy zveme v pátek 4.12. do Klubu Marley. Vloni jste vykouzlili opravdu úžasnou atmosféru, kterou si pochvalovali všichni Djs a pomohli jste nám vybrat rekordní částku.
Veříme, že v tom budeme pokračovat, tak jak se na tradici patří :)

Těšíme se na Vás
S Láskou, tým Beats4Kids

PAJAB4K --- 16:59:30 3.11.2014
Těšíme se na vaši účast na již 10 pokračování charitativní akce Beats4Kids! Těšit se můžete na MC Coppa, LPlus, Kato, Rido, Sayko, X.Morph a mnoho dalších skvělých DJs. Peníze společně věnujeme dětem z Mobilního hospicu ONDRÁŠEK, o.p.s. (více na http://www.mhondrasek.cz/). Děkujeme :-)
[ Beats4Kids no 10 - ALL STARS / partyparty / 5.12.2014 / CR - Moravskoslezsky kraj - Klub Marley, výstaviště Černá louka Ostrava!!! ]
PAJAB4K --- 20:47:29 1.10.2014
*** Pomoci můžete právě Vy a právě teď! ***
Znáte ve Vašem okolí dětský domov/ústav pomáhající dětem, nebo nezaopatřené dítě v nouzi? Strádají a potřebují akutně pomoci?
5. 12. 2014 se bude konat již 10. výročí akce Beats4Kids v klubu Marley a výtěžek můžeme věnovat právě těm dětem, které to nejvíce potřebují.

Jak to udělat?
- navrhněte organizaci/nezaopatřené dítě, které byste rádi podpořili!
- pošlete to dál!

Děkujeme a těšíme se na vás u vstupu :-)
Tým B4K
PROPAGATOR8 --- 22:59:46 28.5.2014
[ Beats4Kids IX. / party / 30.5.2014 / CR - Moravskoslezsky kraj - Ostrava - Provoz Hlubina ]
Přesná lokace: 49°4920.636"N, 18°1641.539"E Vítkovická č.p. 3263, Moravská Ostrava a Přívoz
15.00 otevření prostoru kolem kašny / v případě nepříznivého počasí uvnitř nových koupelen

15.00 - 19.00 program pro děti s rodičemi
tvorba graffiti - Bulldozero, Sprayart 34, biernART, Konf (konf.cz), Lacmo
vinylové pohádky
malování
zábavné soutěže
kreativní kout (výroba maňásků a hraček)
žonglování
maňáskové divadlo
19.00 konec dětského dne ...
------------------------------
... a večer kdy už malé děti spí.)
Zapomeňte lodičky a světlé barvy oblečení doma a přijdtě roztančit industriální hornické koupelny
s dobrou náladou, ale s respektem k budově. Budete vítání od 20.00 hodin otevření horního patra (stage/bar/galerie)

Dj’s : (lineup)
20.00 Martin Dee (NUSKOOLBREAKS.CZ)
22.00 Andreas Schwintz (Groove Infection, Liquid Prophecy)
23.30 Thomclown
01.00 Schooler (Break Art)
02.30 Mr.Mo (Cockroach sound system)
04.00 konec
PAJAB4K --- 14:52:58 23.5.2014
Tradiční charitativní party tentokrát s netradičním programem :-) [ Beats4Kids IX. / partyparty / 30.5.2014 / CR - Moravskoslezsky kraj - Ostrava - Provoz Hlubina ]
PAJAB4K --- 16:46:19 16.10.2012
A je to tady! Máme datum již VII. pokračování Beats4Kids!!! Všichni jste srdečně zváni 18. 1. 2013 do klubu Marley a my se na Vás už teď moc těšíme ;-)
PAJAB4K --- 15:45:34 9.7.2012
Na akci Beats4Kids 6 jsme společně dali dohromady 17.141,- pro děti z DDÚ Hájkova :-) Děkujeme! :-)
PAJAB4K --- 8:55:47 8.6.2012
První fotky z Beats4Kids 6. Děkujeme autorovi :-)

papa-smurfff | Beats4Kids – rajce.net
http://papa-smurfff.rajce.idnes.cz/Beats4Kids