Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
mBank
ADAMM
mBank: http://www.mbank.cz/ - Internetové bankovnictví: https://online.mbank.cz/

Pokud máte konkrétní problémy, které potřebujete řešit, můžete se obrátit na správce klubu (nyx pošta; id: ADAMM), který byl zaměstnancem a nějaký ten kontakt tam ještě má.

Co je mBank: česká organizační složka polské banky mBank vlastněné ze 70% německou Commerzbank (2. největší banka v Německu). mBank vznikla v Polsku v roce 2001, v ČR od listopadu 2007.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 9:18:51 25.2.2018
PATRIKCHRZ: Jde mi jen o bezproblemove pripadne osetreni, prevoz do cr apod.
Na zpusobenou skodu mam dalsi pojistky + jsou pojistene firmy pro ktere jedu, to je vse podchycene. Nejsem klasicky zamestnanec jezdim pro vice firem a vsechny potrebne veci si resim sam. Delka vycestovani je max 1-2 tydny.
Pockam co mi poslou z CP aj. a uvidim.
ADAMM --- 19:11:45 24.2.2018
???: nikdo z mBank tady není - a upřímně, i když já jsem tam někdy před 10 lety byl (a pořád mám kamarády, co tam pracují), tak ohledně cestovního pojištění bych určitě na názor řadového zaměstnance nedal. stejně to pak musíš řešit s tou pojišťovnou a jejich likvidátorem a obvykle zjistíš, že jsi nepochopil nějakou část výjimek
PATRIKCHRZ --- 7:01:44 24.2.2018
???: opravdu je potřeba si pořádně pročíst pojistné podmínky, zejména pokud nejde o běžnou turistickou cestu, ale třeba pracovní, také hraje roli délka pobytu (i když je pojištění na rok, nelze tam tuto dobu strávit nepřetržitě, bývá to od 90 do 180 dní).
Poměrně slušné pojištění ke kartě má FIO (180 dní v kuse, solidní limity za rozumné peníze) a nebo pak zdarma k prémiovým účtům (třeba Spořitelna má u svého produktu Erste Premier pojištění až na 10 milionů).

Každopádně z cestovního pojištění se hradí jen léčebné výlohy (a tady je otázka, jestli u pracovní cesty by je stejně nemusel uhradit zaměstnavatel a pojistka je tak zbytečná), nehradí se škoda na vozidle (řízeném ani nabouraném) a další věci.
ADAMIRA --- 13:56:30 23.2.2018
???: Ok.

Obecně bych si na tohle zařídil nějakou regulerní cestovní pojistku - ne cestovní pojištění ke kartě.

Ovšem pokud jezdíš pouze po Evropě tak to zas takovej rozdíl nebude.

Jako první bych zkusil ČP jestli t idaj nějákou zajímavou nabídku.
??? --- 13:52:44 23.2.2018
ADAMIRA: Psal jsem zároveň do mBanky, myslel jsem, že je tu někdo kdo tam tohle přímo řeší. Datum odjezdu jsem většinou schopný doložit několika způsoby- smlouvou, platba kartou, dig. záznam jízdy, případně seženu nějaké prohlášení od firem apod. asi by se toho našlo víc.
Mam ještě nějakou úrazovku od ČP a chci to dát celé dohromady a zrušit/navýšit apod. podle možností co mi kdo nabídne...
ADAMIRA --- 13:08:02 23.2.2018
???: "Je to použitelné pro případ nehody v nákladním vozidle, jedu jednou za čas/nejsem zaměstnanec?"

Pročti si pojistné podmínky, opravdu se nespoléhej na názor na internetu!
Jedna důležitá věc, zjisti si jakym způsobem se dokazuje datum vycestování (ty pojistky u Mbank bývaj 90-ti denní, něják se to vždycky udělá ale aby nedělali problém).

"Dají se u tohoto pojištění navýšit limity?"

většinoune, případně jiný druh pojistky, kam jezdíš že je chceš navyšovat?
??? --- 1:53:58 23.2.2018
Jak je to aktuálně s cestovním pojištěním, mam ho ke kartě u mKonta, už delší dobu tu kartu nepoužívám, takže si banka strhává něco navíc za vedení + to pojištění.
Je to použitelné pro případ nehody v nákladním vozidle, jedu jednou za čas/nejsem zaměstnanec?
Dají se u tohoto pojištění navýšit limity?
Případně mají jinou pro mě použitelnou nabídku pojištění?
ADAMM --- 15:24:43 6.1.2018
LD_DRTH: musí to jít na mLince - jiná varianta není:
Spolumajitelé | mBank.cz
https://www.mbank.cz/informace-k-produktum/info/ucty/spolumajitele.html

Ale pokud jsi narazila na problém, tak bych ti asi mohl pomoci, pořád tam mám ještě kolegy, takže mi když tak napiš do zpráv víc info a já to posunu k někomu kompetentnímu.
LD_DRTH --- 20:07:21 5.1.2018
NELDE: ja uz ucet mam, islo o prevedenie indiv. uctu na spolocny ucet, a to ze sa deje cez mLinku.. ale na tej linke som sa toho moc nevybavila. Tak skusam zistit ci sa to neda previesť nejako inak.
NELDE --- 18:47:31 5.1.2018
Na mLince nezaložíš účet.