Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PROSTOR - Husitská 23
VERU_HUS
Chceme vám, ne úplně s radostí oznámit, že po dlouhé době působeni Prostoru Husitská 23, která navázala na předchozí Hus23, se naše působení v tomhle prostoru chystáme ukončit. Moc si vážíme podpory všech, kteří se na fungování podíleli aktivně a stejně tak všem návštěvníkům a podporovatelům, kteří si u nás našli svůj prostor… Máme radost z toho, že se podařil naplnit náš záměr, a to vytvořit společné místo, kde se budou potkávat, scházet se, nebo třeba i navazovat spolupráci lidi z různých kulturních a společenských, často i zdánlivě neslučitelných skupin. Nešlo nám o to, přizpůsobit se trendům nebo poskytovaní nejlepších služeb, ale hlavně vytvořit společný prostor s domácí atmosférou, kde všichni můžou přispět k jeho utváření. Myslíme si, že to se za nespočet akcí, koncertů, workshopů, schůzí, promítání, přednášek nebo jen příjemných večírků opravdu povedlo. Děkujeme tedy všem otevřeným i těm méně otevřeným z vás, kteří právě třeba s tím u nás měli problém, i tak si vaší přízně vážíme. V ideálním případě bychom rádi předali štafetu dál..
A tak, pokud by vás seriozní pokračování v tomhle záměru zajímalo nebo o někom víte, ozvěte se nám co nejdřív. Zároveň bysme si chtěli s váma se všema poslední čas v Husu pořádně užít, tak budeme rádi, když se ozvete s jakýmkoliv nápadem na akci nebo aktivitu u nás, ať už večer nebo i v průběhu dne.. Končíme první týden v květnu, tak neváhejte..
Děkujeme!

Veru & Yuki

 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
V3S --- 15:26:45 4.12.2016
pro koho to bylo srdecni, muze uz zacit oplakavat i shadow cafe .. ja uz jsem asi jina generace, byl jsem tam tak 3x

[ TEKUTÝ*KAPŘÍCI* / konferenceconference / 15.12.2016 / CR - Praha - Shadow Cafe Ujezd ]
TOY_BOX --- 20:19:09 1.12.2016
RAVEBOY: imo treba rozlisovat, tenhle prostor vypada dle jejich fuckbooku jako spis fakt "parta nadsencu chce vystavovat svy kamose" nez "jsme novy bohaty a chcem spekulovat s umenim" pripadne "prostor pro manazery, co vedej houby o umeni a potrebujou nejaky mlady maso do obyvaku naproti plasme, aby se mohli vytahovat na podobny hochstaplery jako sou sami". tech je totiz taky celkem dost. pripadne prostoru "jsme mala utulna galerie a vystavujeme hrnky s kockama od maminek na matersky a batikovane obrazy podzimu". Zlaty decka z avu hamu a famu nebo tak neco. Jako jak rikam, husitskou jsem mela moc moc rada, ale kazda aspon trochu normalni galerie taky fajn.

ANICZKA: S_TEJK: rozumim :)
ANICZKA --- 18:57:42 1.12.2016
TOY_BOX: pro mě je konec husa, podobně jako když skončil zion, něco jako kdyby rychlým šípům zrušili klubovnu :/

...ale furt lepší, než když na chalupě nejlepší místní podnik kompletně a totálně zastavěli matama - maj je tam snad v kaźdý hospodě a v téhle na ně donedávna byla odloučená místnost, nechápu ...fakt hnus velebnosti!
RAVEBOY --- 12:14:07 1.12.2016
TOY_BOX: Vidiš, a já si vždycky myslel, že galerie současnýho umění jsou snobbish bary a honící kabinky v jednom ;-)

ARS/KOMPLEX
S_TEJK --- 12:11:02 1.12.2016
TOY_BOX: já to ale vidím trochu na dilema, zda honící kabinky nebo slušné moderní umění, už třeba z perspektivy tradic Žižkova :))) že by anketa?
TOY_BOX --- 0:27:06 1.12.2016
ahoj,
pardon, ze se vam do toho seru, ale ten tomas nemec, co ho tam maj na stenach je FIY celkem dobrej mladej soucasnej malir. rozhodne zajimavej, a prostor pro soucasny mlady umeni (kterejch neni v cely praze taky vubec moc) vitam. ne ze by se to dalo srovnat se starou hus co do pratelske atmosfery, nicmene to vypada, ze minimalne vystavy tam budou super a zajimavy. taky to mohlo dopadnout snobish barem nebo honicima kabinkama jako naproti, nevim, tohle vypada na podnik, kterej maj celkem fajn mlady lidi, i kdyz to neni treba kultura podle vaseho (naseho) gusta, neni proc brecet imo.
MATT --- 15:09:33 28.11.2016
ještě že funguje nádražka :D
BANKABANATA --- 9:22:48 28.11.2016
V3S:
STEFAN:
S_TEJK: jééé to je krásná nostalgie tady... Láme se generace :-)

A kde je konec Komotovce a Deltě a Bunkru a Petynce
ANICZKA --- 20:32:09 27.11.2016
STEFAN: v penzionu :-(
S_TEJK --- 9:51:41 27.11.2016
no když sme u toho vzpomínání, schválně kdo pamatuje Pokrok?