Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PROSTOR - Husitská 23
VERU_HUS
Chceme vám, ne úplně s radostí oznámit, že po dlouhé době působeni Prostoru Husitská 23, která navázala na předchozí Hus23, se naše působení v tomhle prostoru chystáme ukončit. Moc si vážíme podpory všech, kteří se na fungování podíleli aktivně a stejně tak všem návštěvníkům a podporovatelům, kteří si u nás našli svůj prostor… Máme radost z toho, že se podařil naplnit náš záměr, a to vytvořit společné místo, kde se budou potkávat, scházet se, nebo třeba i navazovat spolupráci lidi z různých kulturních a společenských, často i zdánlivě neslučitelných skupin. Nešlo nám o to, přizpůsobit se trendům nebo poskytovaní nejlepších služeb, ale hlavně vytvořit společný prostor s domácí atmosférou, kde všichni můžou přispět k jeho utváření. Myslíme si, že to se za nespočet akcí, koncertů, workshopů, schůzí, promítání, přednášek nebo jen příjemných večírků opravdu povedlo. Děkujeme tedy všem otevřeným i těm méně otevřeným z vás, kteří právě třeba s tím u nás měli problém, i tak si vaší přízně vážíme. V ideálním případě bychom rádi předali štafetu dál..
A tak, pokud by vás seriozní pokračování v tomhle záměru zajímalo nebo o někom víte, ozvěte se nám co nejdřív. Zároveň bysme si chtěli s váma se všema poslední čas v Husu pořádně užít, tak budeme rádi, když se ozvete s jakýmkoliv nápadem na akci nebo aktivitu u nás, ať už večer nebo i v průběhu dne.. Končíme první týden v květnu, tak neváhejte..
Děkujeme!

Veru & Yuki

 
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TOOMUCH --- 15:29:08 16.2.2017
pro ten kontrast možná :))
ASYD --- 15:06:54 16.2.2017
proc se tady resi Wakata?
BICA --- 15:05:35 16.2.2017
Nebrečte nad Wakatou, nebyla nejmenší snaha o záchranu a řešení bylo. Rozprodat, zbytek věcí si nechat a spoluvlastnictví doteď nevyřešit. Bylo by k nevíře s timhle přístupem kdyby to ještě teď fungovalo.

z FB: ..po téměř dvaceti letech byl klub uzavřen, protože majitelé domu rozhodli, že se jim nadále nehodí do jejich plánů.. je nám to líto, teď již můžeme jen vzpomínat.

Takže tam evidentně nechtěli podnik
RAPHAEL_KOSMOS --- 12:32:06 31.1.2017
4JANE:
no dj bar to neni, prisel v jednu a to uz tam byli 4x predtim policajti kvuli hluku, takze se hralo na hlasitost telefonu. ty silny repraky jsou tam dost zbytecny, kdyz je nesmis dat ani na ctvrtku.
docela me to prekvapilo jak to udelali, je to cisty a v klidu, ale imho uz to nema ten vibe.
bar "pank", nemeli matecko, kdyz sem rekl ze si dam birella (nepiju ted) tak nevedel za kolik je a a pak prej "kolik sem chtel predtim?" a to sem tam akorat prisel)) ale to uz sou detaily.

trosku to na me zapusobilo ze kluci maj prachy a dali to hezky do kupy, ale maj to docela na haku :))
coz je na jednu stranu sympaticky
INK_FLO --- 21:49:19 30.1.2017
GRAMEC: jo vidíš tebe ještě nemám v ignore, dík za připomenutí
4JANE --- 12:41:44 21.1.2017
INK_FLO: to je taky slusny :)
INK_FLO --- 11:59:47 21.1.2017
4JANE: to mi připomíná poslední návštěvu nejmenovaného klubu,kdy ke stolu přiběhla mladá vyrychlená číšnice a dala si záležet, aby každého zvlášť oslovila se svojí nabídkou "dáš si něco? máme tu tripy, koule, koks", šermovala mu před obličejem plnou plechovou dózou dealeráků a pak zklamaně odešla, když zjistila, že si vystačíme s pivem...jako takhle nadrzo a veřejně jsem to ještě nezažil
4JANE --- 11:48:06 21.1.2017
GRAMEC: no jo jenze tohle je punk v podniku, kterej si hraje na moderni podnik s designovym vybavenim :))))