Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
Svět po Pádu a jiné PA skopičiny
PETRIUS
[http://dl.ziza.ru/other/092007/03/other/baranger/01_baranger_109337.jpg]

Svět po Pádu je fiktivní svět. Je to platforma pro PA larpy a akce larpům dost podobné. Ty jsou otevřené všem (po rozumné domluvě) a jejich cílem kromě prožitku je také seznamovat nové lidi s PA žánrem a motivovat je k nadšení pro něj (například skrze zdokonalování PA kostýmů). SpP je svět otevřený kreativním nápadům, kdokoliv se může podílet na jeho tvorbě.

Tento klub pak slouží k debatám o Světu po Pádu, případně aktuální distribuci informací o chystaných akcích. Zároveň zde můžete řešit PA tématiku jako takovou, všiml jsme si že zde na Nyxu oproti Hofy moc zastoupená není. Informace o Světě po Pádu je vhodné čerpat přímo z jeho webu. Jiné věci se busu snažit shromaž ďovat zde na nástěnce...

WEB: http://svetpopadu.blogspot.com/
Facebook: http://www.facebook.com/svetpopadu

Aktuálně se řeší:
Skončil SpP 4
Hledá se místo pro další tématickou akci (ne larp)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VACKY --- 22:57:21 16.6.2010
Vyborny PA komix (alespon me se libil) :)

http://www.romanticallyapocalyptic.com/home
ZEVLA --- 15:41:56 31.5.2010
Petrius: kdy bude akce venku?
??? --- 8:51:58 27.5.2010
ALDARION: vím jak vypadá a kde bydlí, počkáme si na něj! .)
LAIRELOSSE --- 2:11:04 27.5.2010
PETRIUS: Bude prázdninová akce?:)
PETRIUS --- 1:51:52 27.5.2010
Tak a teď by mě zajímalo co je na tom PA? Bobův obličej, až si to s ním vyřídíme? :-)

Ale ať nejsou lidi smutní za "zbytečnou" návštěvu klubu, tak aspoň slíbím, že report z SpP4 už mám skoro hotový a mám už i nějaký akční plán na akci v létě venku! :-)
ALDARION --- 1:31:43 27.5.2010
SILENTBOB: Poté, co jsem si to přečetl už asi v pátém klubu, kde se nic dlouho nedělo a já se těšil na podnětný příspěvek k tématu, začínám být trošku rozladěn.
SILENTBOB --- 1:05:54 27.5.2010
Popusťte uzdu své fantazii - už za 14 dnů je tu larp Dům, ve kterém si můžete zahrát (téměř) cokoli.

Přihlašte se co nejdříve na adrese - http://sites.praguebynight.eu/dum

[http://www.praguebynight.eu/Dum_banner.jpg]

Kdesi v Praze stojí Dům. Vypadá docela obyčejně, oprýskaná omítka, střecha by potřebovala opravit a průčelí vyčistit. Poprvé byl postaven v době vlády Rudolfa II. Za svoji historii byl několikrát přestavěn, dokonce zbořen a postaven znovu od základů, vyhořel, byl dlouho opuštěný, zase ho opravili, zabydleli a tak to šlo znovu a znovu, stále dokola. Vystřídal řadu obyvatel, majitelů a institucí, časy dobré i zlé. Říká se, že v něm straší. Taky se říká, že se v něm děly strašné věci, vraždy a možná i něco horšího. Naposledy v něm nějaký čas fungoval Dům dětí a mládeže, ale teď už je nějaký čas prázdný – tedy alespoň zdánlivě.

Zvenčí vypadá Dům docela obyčejně. Ostatně ani uvnitř by si průměrný návštěvník nevšiml ničeho zvláštního. Ale přesto je Dům plný Obyvatel. Bytostí různého původu i charakteru, různých povah a vlastností, různého stáří i vzezření. Ale všichni Obyvatelé mají něco společného. Všichni patří k Domu a žádného z nich nedokáže spatřit běžný člověk. A ať už o tom Obyvatelé říkají, co chtějí, vně domu neexistují.

Žijí tu spolu, mají své půtky a neshody, své radosti i strasti, svou hierarchii. A více či méně je jim tu dobře. Tedy, lépe než kde jinde, zejména pokud vezmeme v potaz, že kdekoli jinde by přestali existovat.
Ale přicházejí zlé časy.
AINEE --- 15:31:39 29.4.2010
Ehm, Skotovy fotky budou do roka a do dne? ;)
PETRIUS --- 23:21:51 20.4.2010
hele mě Roggy psal, že je to v červnu...