Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
HRY » rpg » larp
Svět po Pádu a jiné PA skopičiny
PETRIUS
[http://dl.ziza.ru/other/092007/03/other/baranger/01_baranger_109337.jpg]

Svět po Pádu je fiktivní svět. Je to platforma pro PA larpy a akce larpům dost podobné. Ty jsou otevřené všem (po rozumné domluvě) a jejich cílem kromě prožitku je také seznamovat nové lidi s PA žánrem a motivovat je k nadšení pro něj (například skrze zdokonalování PA kostýmů). SpP je svět otevřený kreativním nápadům, kdokoliv se může podílet na jeho tvorbě.

Tento klub pak slouží k debatám o Světu po Pádu, případně aktuální distribuci informací o chystaných akcích. Zároveň zde můžete řešit PA tématiku jako takovou, všiml jsme si že zde na Nyxu oproti Hofy moc zastoupená není. Informace o Světě po Pádu je vhodné čerpat přímo z jeho webu. Jiné věci se busu snažit shromaž ďovat zde na nástěnce...

WEB: http://svetpopadu.blogspot.com/
Facebook: http://www.facebook.com/svetpopadu

Aktuálně se řeší:
Skončil SpP 4
Hledá se místo pro další tématickou akci (ne larp)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HARALD --- 14:12:48 17.3.2009
Pripravuje hrani pocitacovych her nase deti dostatecne na post-apokalyptickou budoucnost? Anglicky.
http://www.theonion.com/content/video/are_violent_video_games?utm_source=c-section
PETRIUS --- 11:06:12 17.3.2009
děkuji (nejen tobě ale i lidem co se ozvali v poště)
PETRIUS --- 11:05:47 17.3.2009
jojo když mluvím o webu, myslím tím web SpP, ale obvykle na novinky upozorním i tady...
Ale třeba zrovna ty galerie jsou přehledně tam, a tady jsme se na to poněkud vyprdnul...
SEBEL --- 10:52:28 17.3.2009
PETRIUS: Příspěvek odeslán :-)

PETRIUS: Kam nma web? Do SpP?
PETRIUS --- 0:17:16 17.3.2009
670100–2200541708/6210
??? --- 0:04:22 17.3.2009
připomeň číslo účtu, Petrie
PETRIUS --- 21:21:16 16.3.2009
a ještě bych připoměl jednu věc: TOMI: není to afterparty po SpP, ale určitě by bylo fajtn se tam vidět a zase tam těm zmateným lidem zavléct trochu toho Roleplayingu ;-)

A sledujte dál tenhle klub, případně web - jedna se chystá ještě jedna dost dobrá fotogalerie, dále ke mě teď poštou putuje video a taky bych v blízké době rád upozornil na blížící se akce....
PETRIUS --- 20:58:35 16.3.2009
Lidičky měl bych na vás dvě prosby:

1) Dokud ještě úplně neopadl váš zájem, poprosil bych vás o nějaké komentáře přímo na webu (stačí něco sesmolit přímo pod článek, kterým jsem zhodnotil celou akci. Mimochodem najdete pod ním všechny fotogalerie s vyjímkou jedné poslední). Protože tady na diskusním fóru to velice rychle zanikne....
Jo a berte prosím trochu ohled na další čtenáře, ať se dozví něco objektivního, čemu by porozuměli (čtou nás i "civilové").

2) Definitivně jsem se domluvil s pronajímateli haly, že si nechají zálohu 3000,- Jsou dva hlavní důvody. Jednak hlasitá hudba, která sice hrála "jen" do deseti a neporušili jsme tak podmínky smlouvy, ale na druhou stranu pronajímatelé si to představovali trochu jinak. Kdyby věděli, že to bude takovéhle, řekli by si rovnou o peníze větší. Což respektuju.
A za druhé to byl bordel na ulici, ke kterému i podle vás došlo. K tomu není co namítat...
A cože to teda chci? Je mi to trochu trapné, ale na druhou stranu z vaší strany zcela dobrovolné. Když se sem tam někdo z vás uvolí k tomu, na tenhle nečekaný výdaj drobně přispět, vůbec se nebudu zlobit. Ve skutečnosti stačí celkem málo. A když se to nepokryje, nesloží mě to. Časy, kdy jsem dělal LARPy během studia střední školy už jsou nějakou dobu pryč..
Případným dárcům každopádně předem děkuji.

Jinak na bordel si oficiálně nikdo zatím nestěžoval což je zatraceně dobře. A to, že jsme zaplatili zálohu neznamená, že bysme se rozešli ve zlém. Tímto děkuji lidem z KulturyJinak za rozumnou domluvu a ještě jednou pak za zapůjčení Haly C. Především Lindě.
Děkuji!
QUERER --- 18:46:07 16.3.2009
to nevím... my jsme tam ze známosti většinou zadarmo... ale je to spíš známost mého šéfa a jeho akce... takže netuším...