Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Postoj! neboli Vystavujeme psa
ETH
Rady, zkušenosti, rozhodčí, termíny výstav, spolujízda a vše co s vystavováním psů souvisí

[http://faldici.cz/images/stories/nyx/dogshow-winner.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALIANOR --- 22:54:57 30.3.2011
MARQETHA: Add sama ve skupine - stat se to muze a u nekterych plemen casto i stava. Kolikrat je u malopocetnych plemen prihlaseno jen nekolik jedincu celkem, takze se ani vsechny tridy nenaplni.
Co se tyce stenat - vetsina rozhodcich je u tridy stenat a dorostu vcelku benevolentni, ovsem nejaky jakz takz predvedeni by tam byt melo. Trenujte alespon trochu beh u nohy na predvadecce, staci minutka denne. Nejde o to aby vydrzela dlouhou dobu, ale alespon jedno kolecko je fajn :)

A jinak - zakladem je, ze neni nervozni panicka, jinac se to na psa desne prenasi :)
MARQETHA --- 22:37:00 30.3.2011
ahoj všem,
mám doma 4 měsíce starou dalmatinku a dneska jsem hrdinně odeslala přihlášku na první (jak mojí, tak fenčinu) výstavu (krajská v Ml. Boleslavi, 30.4.).
nicméně o výstavách toho moc nevim, prakticky nic, ale na popud chovatelky to teda zkusim :) tak mě třeba napadlo, jesi teoreticky nemůžem bejt jedinej pes ve svý kategorii (štěně a ještě dalmatin - těch už moc není..) - to by bylo divný běhat tam s ní sama nebo se to normálně stává?
jinak předpokládám, že u štěňat se přimhouřujou oči třeba při "běhání" v tom kruhu..? už se tam vidim, vod toho svýho blázna celá poskákaná, zabahněná..:) postoj bude v tom mumraji tam taky boj, tak jí zkoušim doma aspoň cvičně prohlížet chrup, jak jste tady radili. btw rozhodčí je Josef Němec.
díky zkušenějším za všechny rady a názory a tak :)
SNELA --- 13:34:40 30.3.2011
ETH: tak to je stejný i se šampionem :D Naštěstí se čmku umoudřilo a stači nám už zase jen 4 CACe, takže doufám, že nám to příští týden udělají na počkaní. Nicméně mě naštvali na MVP v Budějovicích - žadonila jsem, jestli by nás nepřeřadili do šampionu a ,,kdosi" ze sekretariatu mi striktně napsal, že to nejde, že je to uzavřený, tak i přesto jsem poprosila a odpovědně zněla: ,, NE NEJDE" no to mě vytočilo, nevěřim, že by jim to něco udělalo a nedalo se to přesunout, přičemž se dotyčný ani nebyl schopný se podepsat, tak jsem slušně poděkovala za ochotou a vstřícnost a neřešila.. Tak zas proč toho granda nezkusit, když člověk chce na nějaký výstavy chodit, tak je bezpředmětný chodit do třídy otevřený.. Ale chtěla bych teda dodělat toho granda a pak na to kašlat..
ETH --- 13:28:19 30.3.2011
Grand je český výmysl aneb jak z lidí vytáhnout další peníze, v PP to prakticky nic neznamená - přenositelnost tam není jako u šampiona, takže jedině 3x cac.
To mi připomíná situaci na čmku, kde jsem si byla granda vyzvednout a Fairaislová aniž zvedne hlavu od stolu zahuhlá "co s těma grandama všichni maj, stejně je to k ničemu.." takže asi tak.
SNELA --- 12:19:23 30.3.2011
Ahoj, mám dotaz, když se vystavuje v třídě šampionů a vystavuje se pes, kterej už má grandšapiona znamená to něco pro ostatní psy v té třídě ? ( jako je to v tříde otevřené, pokud má pes už českýho šampiona, přiznává se druhému psu)
PLAVEVA --- 8:01:44 10.1.2011
SNELA: gratulace:-))
ALIANOR --- 13:24:50 7.1.2011
mate nekdo prosim zkusenosti s prihlasovanim na vystavu online pres dogoffice? Prave se s tim morim - registrace ok, data odpovidaji, ale podari se mi prihlasit jen jednoho psa. Kdyz chci na unorovy Brno prihlasit dalsiho, nenabidne mi to moznost vybrat tridu a bez volby tridy me to dal nepusti ... tak nevim jestli musim generovat udaje na platbu na kazdyho zvlast, kdyz tam pisou ze by to melo jit vsechny najednou :(
ETH --- 11:10:37 4.1.2011
ALIANOR: tak to je radost. no chtěla jsem aspoň zjistit kolik štěňat za tu dobu nadělal. když to vezmu že je dokonce dědečkem mého 4,5 letého psa, tak je to mazec.
PLAVEVA --- 12:27:59 1.1.2011
ETH:ok,diky, tak ty karticky teda schovame kdyby nekdy neco:-)