Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHEDELICKÁ KAVÁRNA U STRÝČKA HALLUCINOGENA
COSMIC_MONCHI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KRYZKA --- 8:35:01 30.3.2011
Active Relaxation Gathering - Turtle Navigation
open-air
06.05.2011 - 09.05.2011
Kysak-Brezie, (okres Kosice Okolie), Slovensko
Active Relaxation
http://active.goblinrec.com/
PLECH --- 9:59:10 19.3.2011
KRYZKA --- 9:16:37 19.3.2011
ahoj lidi 6.5 se v košicích koná psy akce(pořádá osku) a sháníme nějakého odvážlivce, kdo by nám půjčil minibus na nabrání lidí z prahy - směr košice - řidiče máme - prosím spěchá:D
COSMIC_MONCHI --- 1:04:53 19.3.2011
PLECH: letak fakt vybornej, kdo je autor?
PLECH --- 21:11:33 18.3.2011
[ Der Klang (OLIEN live) / partyparty / 9.4.2011 / CR - Praha - Cross Club, Plynární 1096/23, Praha 7 ]

Na sobotu 9. dubna 2011 si pro vás připravili páni Plech a Ejczka v pražském klubu Cross audiovisuální noc posluchačsky mírně náročnějšího, přesto velmi tanečního ražení s názvem Der Klang. Headlinerem párty je německý producent Oliver Bach aka Olien (Moon Koradji Records, Ajana Records).

Oliver se poprvé setkal s elektronickou hudbou v polovině 90. let a záhy se pustil do vlastní hudební produkce. Od acid house postupně přešel k temné noční psychedelické elektronice, která je výrazná svou neobvykle bohatou, hypnotickou rytmikou, prostorovým zvukem a místy poněkud industriální tématikou. Paralerně pracuje i na produkci ambientu a melodičtějšího psytrancu s výraznými goa trance prvky. I proto se na hlavní stagi představí s dvěma různými 90minutovými živými sety.

Line-up horní stage doplní djs: Plech, MiM, Darjeel a Ejczka. Ta však nebude prostoupena jen různými podobami zvuku, ale i decoracemi od Cyreala z Cybofunk deco crew a projekcí od Mimo-TV, Perplexe a Kashmira se Subversion. Doufáme, že tato komplexnost estetiky prostoru pomůže vytvořit nezapomenutelný zážitek.

Spodní stage bude co do hudební nevšenosti korespondovat s tou horní, a to v podobě nejrůznějších druhů lámaných beatů. Popořadě v podání djs Stantha, Rudeboy, M4Y4 a Cyrax uslyšíme vybranou selekci dubstepu, deep drum and bassu, progressivního autonomic soundu, techstepu a na závěr i ne tolik známého trance and bassu. Můžeme tak proti proudu času sledovat vývoj drum and bassových producentů, jako jsou např. Paul B či Subwave.

[http://public.plech.org/Klang.jpg]
INK_FLO --- 16:35:23 18.3.2011
PSYLA: to já jsem v šestnácti na house párty v olomouci zkolaboval po prdu z jointa, kterýho jsem přehnaně s mladickým nadšením tlačil, zatímco vedle mě seděl DJ Tráva a Liquid A...bože jak já se styděl!

příště vám povykládám o tom, jak jsem byl ve 14ti na první house párty v olomouckém kulturáku, kde hrál Aiffel a já tam přišel v pyžamu (protože jsem myslel, že jsou tam extravagantní oblečky normální vyzbrojen teoretickými znalostmi o UK rave scéně, avšak neobeznámen z českou šedivou realitou)