Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHEDELICKÁ KAVÁRNA U STRÝČKA HALLUCINOGENA
COSMIC_MONCHI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MEA --- 0:47:16 29.6.2010
???: jojo, to netvrdím, že si na tom nemákli (jako firma i jako jedinec), tomu bych i věřila.. .) na zbytku se shodnem. .)
COSMIC_MONCHI: jo, nicméně to pozná třeba i citlivej učenej (případně praktikující) jedinec, co je mimo jiné vyrovnanej, vhodně nastavenej, ve svým středu i bez stupně ;). Pokud to ale člověku pomáhá a nezná lepší východisko než např. právě Reiki (nic moc proti tomu), tak je to rozhodně plus.
YURD4 --- 22:06:14 28.6.2010
???: diky za zajimavy odkaz, pustil jsem si to alespon jako zvuk.
??? --- 19:39:05 28.6.2010
COSMIC_MONCHI: u psychowalkmanů (vyvinula je NASA, takže k něčemu asi budou) a podobnejch záležitostí má na ovlivňování mozkových vln daleko větší vliv světlo než zvuk...
co všechno se dělá můžeš vidět třeba tady http://www.transparentcorp.com/products/
návod na brýle tady http://www.transparentcorp.com/products/
SW je na torrentech
Na meditace ve smyslu relaxačních technik to asi bude fajn, na buddhistické a další takové je to k ničemu;)
COSMIC_MONCHI --- 10:21:42 28.6.2010
mimino: jasny, bez debat...
??? --- 7:58:42 28.6.2010
MIMINO: doba kdy přestaneš zkoumat "jak na to," "co to je" a prostě to děláš. nic jako někdo kdo dělá něco skrze něco. a proto bych to s tím úspěchem v nějakém oboru úplně nemíchal. i když v hrubém nárysu máš samozřejmě pravdu.
MIMINO --- 7:33:47 28.6.2010
COSMIC_MONCHI: vsechno chce drinu se nekam vypracovat, si kazdej mysli, ze neco sezere nebo precte a je mistrem sveta....tak 20 let treninku je imo min. doba kdy ti "to" zacne fungovat, to plati o meditaci, bojovem umeni, byt specialistiou v nejakem oboru, cokoli...
COSMIC_MONCHI --- 23:48:54 27.6.2010
mea: o reiki toho moc nevim, ale mam kamarada, ktery ma 3 stupen a ten opravdu pomoci kyvadelka poznal na dalku, co mi chybelo (nekolikrat)... spis to chce asi strasnou drinu se na tuto uroven vypracovat...
??? --- 23:05:51 27.6.2010
MEA: Ad Monroe Institute - nesouhlasim. Monroe na sobe poctive drel a postupne vyvinul techniky jak usnadnit lidem OOBE(like) zazitky. Sam touto cestou dosel az k brane poznani..popisuje to ve sve trilogii, ktera vysla i v cestine. Hemi Sync hudba me taky moc neba. Ta serie cviceni Gateway experience je imho pouzitelny portal..coz teda usuzuju z vypovedi autora, dvou kamaradu a svy dost kratky zkusenosti. Nerikam, ze je to nejak uzasne originalni a nevidany a ze nejsou celistvejsi cesty, ale treba pro nekoho ok.

http://knihy.abz.cz/prodej/navrat-k-pramenum
MEA --- 22:34:54 27.6.2010
Hemi Sync jsem zkusila poslouchat a nic mi to neříká. Monroe Institute mi spíš připadá jako marketingový tah v době, kdy se rozvíjí (rozvíjelo) hodně psychických poruch. Určitě se mají o co opřít (vědecké studie, úspěchy u nemocných atd.), ale připomíná mi to princip Reiki - meditace, kdy navíc dostanu obrázek se symbolem a záměr, kam se soustředit + motivaci k dalšímu stupni umocněnou o "čím víc, tím líp". Hlavně, aby tam bylo něco materiálního, aby stálo za to platit (ať už papírek nebo ochranná známka - to je záruka). U Hemi Sync byly často použitý ambientní zvuky, pěkně se to rozvíjelo a přeťal to hlas nějaký baby nebo mužskýho s radama a nakonec to 40 minut šumělo. Jo, v těch šumech něco asi je, jen jsem nepřišla na to co a stačilo mi to. Nicméně využít se to různými způsoby dá, jen na poslech to moc není a meditaci se to nevyrovná, i když nastimulovat to může, spíš k relaxaci by se to mohlo hodit. I když se snaží mysl nasměrovat na různé body soustředění (např. soustředění na propojení se se zvířaty, na lucidní snění, na vyrovnanost a klidný spánek...), pořád mi to připomíná formu relaxace než meditaci, podobně jako v Reiki. Ale třeba mám zkreslenou představu o meditaci..
COSMIC_MONCHI --- 10:34:39 25.6.2010
dovolim si maly spam, myslim, ze to neni OT:-)

[ COSMIC_MONCHI @ tržiště / hudba / vinyly ]