Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
INQUISITOR - česká středověká RPG hra
PHOW_SAATCH
In nomine Patris et fillii et Spiritus Sancti

[http://www.inquisitor.cz/img/herni-postavy.jpg]

www.INQUISITOR.cz

[http://www.inquisitor.cz/img/line.png]

V roli středověkého vyšetřovatele vás zavede do pochmurného světa plného hereze, zrady a pekelného nebezpečí. Budete pátrat po pachatelích obludných zločinů, setkáte se s mnoha lstivými protivníky a strhne vás vír mocného spiknutí, které usiluje o rozvrácení všeho, na čem prastará Říše po tisíc let spočívala. Prozkoumejte pochmurný herní svět prostřednictvím jednoho ze tří hlavních charakterů a objevte veškeré jeho taje. Budujte si pověst neohroženého inkvizitora a lovce čarodějnic, plňte desítky vedlejších úkolů a rozvíjejte své schopnosti a dovednosti, se kterými budete čelit stále mocnějším a nebezpečnějším protivníkům.
A hlavně si pamatujte – vše, co učiníte, bude záležet jenom na vás!

...více na nástěnce (Tips & tricks, troubleshootings, links...)

Update 1.03 http://www.inquisitor.cz/download/update-1.10

Fórum - http://www.inquisitor.hostzi.comMáte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BLACKX --- 16:39:00 4.9.2009
Nasi kluci sikovni udelali novy web a novy trailer... uz se to blizi :)

http://www.inquisitor.cz/
PHOW_SAATCH --- 22:25:26 13.2.2009
Po deviti dnech (cca 6 hodin denne) jsem dohral prvni mesto. Byl to zahul, ale stalo to za to ;-)))
PHOW_SAATCH --- 11:48:32 4.2.2009
Jeste jsem se teda nedostal k poradnejm bojum, uvod je spis trosku jak knizka, ale pripada mi to celkove sviznejsi a hratelnejsi nez pred pul rokem...
DAVESADE --- 11:25:44 4.2.2009
Tak to jdu napsat Chloroformovi ;).
PHOW_SAATCH --- 11:16:46 4.2.2009
Mam novou testovaci verzi a zatim me to bavi a to docela dost, oproti Diablu konecne hra s pribehem a ne jen tupa klikacka, zatim jsem v prvnim meste, jsem zvedavej na zbytek ;)
CHRAMOSTAK --- 11:41:31 31.1.2009
Sorry za offtopic - označení Tolkienovská béčkovská fantasy čtu poprvé. Jsem nějak na pochybách, jestli každá fantasy je nutně béčková, nebo existuje i nějaká její áčková podmnožina (dark fantasy?). Ten názor mi přijde natolik originální, že bych poprosil o jeho rozvedení :) .
GANDHI --- 10:56:19 29.1.2009
sorry, ale ta grafika je jeste sterilnejsi nez melo prvni sacred (btw ten inventar je vylozene hnusnej), takze chtit za neco, co dost pravdepodobne odpovida budgetovejm hram, plnou cenu je vcelku troufalost
DAVESADE --- 21:02:44 28.1.2009
Jako Jméno Růže jsem v tom cejtil, ale jen trochu... textů hromada, to jo, ale ty myšlenkové pochody na pozadí, pro knihu tak typické, dost slabé.
RUTHAN --- 21:01:01 28.1.2009
PHOW_SAATCH: K jmenu ruze, to je silné tvrzení, jelikož jméno růže je strašně divná kniha, popisující prostředí ze stejnými atributy, čímš je asi originální a skvělá.
Kladivo na carodejnice, to má 2 roviny, první stupidní, původní smysl díla, zničení těch co se nám nelíbí odlišují se a ne nebo těch co zá vadí, protože něco.. klasická česká vyostřená závist. V herním pojetí, prostě vykill co nejvíc těch zlých, po malý pletky s ďáble.. Druhá rovina, je to vše z pohledu obětí, pak by, ale hráč musel hrát na kněze obviněného z kacířství, za nějakou prý čarodějku, kterou mučí a chtějí ji vymít mozek a upálit.. Tohle slušně popisuje, stejnojmený český film, doporučuju, minimálně je tam vidět, jedna moc pěkná zajímavá ženská :)
RUTHAN --- 20:53:37 28.1.2009
800