Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PSYCHOTERAPIE
ANOUKE
Prostor pro výměnu informací a zajímavých odkazů k tématu, sdílení zkušeností z vlastní praxe (v přísných mezích etiky a ochrany osobních dat), diskuzi o konkrétních otázkách, možnostech i omezeních jednotlivých terapeutických směrů, pření se mezi jejich představiteli i filozofování o podstatě a smyslu psychoterapie jako takové. A jako novinka i prostor pro prezentaci a propagaci vlastní práce - článků, praxe, akcí.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
1KA --- 14:50:45 12.11.2016
Po x letech odcházím od terapeutky, po vzájemné dohodě, jsem ráda, věřím, že to pošlape jako doposud. Chvála psychoterapii :-)
VOJTASAN --- 17:29:29 8.11.2016
Omlouvám se za spam, ale třeba by se to tu mohlo uchytit. Studenti pražského gymnázia GEVO Jižní město ve spolupráci s Národní Ústav Duševního Zdraví odstartovali kampaň na podporu duševního zdraví s názvem Dávám židli do kruhu. Svou účastí v kampani lidé usilují o otevření diskuse o duševním zdraví bez předsudků. Cílem je osvěta v problematice psychiatrických onemocnění a destigmatizace osob, kteří se s něčím takovým potýkají. Do budoucna by se virální kampaň, pokud se chytne, měla proměnit i v něco hmatatelnějšího.
Více zde
@davamzidlidokruhu • Instagram photos and videos
https://www.instagram.com/davamzidlidokruhu/
https://www.facebook.com/D%C3%A1v%C3%A1m-%C5%BEidli-do-kruhu-1842422069377611/
http://www.davamzidlidokruhu.cz/
NI_ --- 21:28:51 7.11.2016
Ma tu nekdo zkusenosti s "toxic shame"?
VAN_DEN --- 21:44:58 22.10.2016
PAVLINKA: a já dodávám, že existuje především Česká psychoterapeutická společnost při České lékařské komoře, která sdružuje psychoterapeuty ve zdravotnictví, tedy především atestované psychology a psychiatry. Web a seznam psychoterapeutů koukám bohužel dosti neaktualizovaný: http://www.psychoterapeuti.cz/
PAVLINKA --- 13:45:25 14.10.2016
JIGGYBIGGIE: jen bych dodala, ze jsou to psychoterapeuti, kteri se dobrovolne stali cleny, je rada dalsich, kteri svoji praci vykonavaji a kvalitne, jen nejsou cleny
CONEJITA --- 17:34:52 8.10.2016
Zdravim a omlouvám se za reklamní sdělení
přítel a jeho kolegyně zkouší otevřít sebezkušenostní skupinu pro VŠ studenty (hlavně pro ty, co uvažují o výcviku). kdyby to někoho zaujalo, tak na http://poznejte.se/ jsou detaily a kontakty.
JIGGYBIGGIE --- 18:56:28 4.10.2016
Ahoj. http://www.czap.cz/pro-verejnost-1 tady je seznam psychoterapeutů, kteří jsou členy České asociace pro psychoterapii. To znamená, že splňují kritéria Evropské asociace pro psychoterapii a jejich kvalifikace je ověřena. V seznamu lze vyhledávat např. podle krajů
CATHERINE --- 15:27:53 21.9.2016
CADAVRE: mozna pozde, ale pro jistotu. vysoke skoly mivaji poradenska centra s psychologem, ktery muze ev. poslat cloveka dal. urcite vim o jejich existenci na CVUT a UK v praze.
PAVLINKA --- 11:29:44 15.9.2016
TOMMY_: pani doktorku neznam, jen si rikam, jestli s titulem MUDr. nejde o psychiatra, ale mozna kombinuje psychoterapii s psychiatrii, coz je skvele. Individualni terapie je samozrejme hlavne o tobe, ale i o vztahu tebe a terapeuta. Zalezi take na tipu terapie, kazda ma urcite odlisnosti, ale v zasade, jak je i v prispevcich nize, jde o to si s terapeutem sednout, doporucovala bych v pripade nejake nepohody, hned s terapeutem tuto otazku probrat nebo i terapeuta zmenit, po 4 setkanich si myslim obrazek udelas. Ta nepohoda muze byt ale i "tvoje" a diky tomu muzete narazit na neco zajimaveho k dalsimu prozkoumani.
myslim, ze vystizne je moudro - spojeni dvou beletristickych knih - Neslibuji Vám "cestu růžovou zahradou", ale na konci naší spolupráce si budete moci říct: "Tančím tak rychle, jak dokážu".

a kdyby se ti kolegyne nezamlouvala, muzes kontaktovat mne..)) preju hodne stesti, uz ted jsi o velky krok dal