Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
JEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
RAILA
Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
26.-27.10. 2013
Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
Přihlášení:

Průvodci
Pip plus

Vypravěči a strašidla na nádvoří

U alchymisty a přilehlá chodba:

Chodba-

Upíří ples

Sklepení

Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANDROMEDAAA --- 19:41:47 31.3.2011
dneska jsem na brigádě vyfásla krásný klíčenky od fanty! takže budou jako ceny pro děti(jsou to mooc barevný postavičky,tři druhy...)
RHIAN --- 18:30:58 29.3.2011
Uvidíme...zeptám.
ELVOTHIEN --- 17:06:15 29.3.2011
RHIAN: Našla by se případně pedagožka ochotná hlídat děti? Možná přijedou dámy z Motýl o.s. se stánkem a s dětmi, la asi by je neměly jak hlídat, tak potřebuju příp. někoho, kdo by je houfoval.
RHIAN --- 12:15:58 29.3.2011
KATHY_: Tak se bude lovit zlatá rybka pomocí těch lahví, to je navíc vhodné i pro menší děti - nevadí, že nechytí, ale mohou to aspoň zkusit, v lavóru by se nám topily :-)
SELLIGAN --- 11:57:29 29.3.2011
vytvořena diskuze na kostymy, pozvanky mate v poste, kdo ji nedostal at mi napise, da si me do pratel a ja mu ji poslu
KATHY_ --- 11:50:51 29.3.2011
???: přesně to jsem měla na mysli.. To je hra fakt na léto když už je teplo..
ANDROMEDAAA --- 11:49:27 29.3.2011
dárky pro děti můžu nějaké zajistit, domá mám pár plyšáků, i hraček i různých takových těch prachožroutů co mi nebude líto poslat dál,ale jsou v dobrém stavu.myslím že mám taky někde v krabici různé ty potvůrky z kindervajíček a jinak můžu udělat třeba pro holčičky pár korálů(dřevěné) na gumičce.Myslím že ceny bysme dohromady dát nějak měli!
??? --- 11:48:27 29.3.2011
RHIAN: No zase nevím jestli bude dost teplo na to, aby bylo rozumné dětem máchat hlavu ve vodě (bez rukou je pokud vím typivky řešeno pusou....). Nicméně her je spousta i na chladnější počasí.
RHIAN --- 11:39:04 29.3.2011
V květnu už teplo určitě bude ;-) Já jsem právě zaurgovala sestřičku (i s přítelem, je to fešák, mohl by to být epesní krásný princ u soutěžních atrakcí :-)) i několik jejích pedagogických spolužaček, že jim za to kdyžtak vystavím nějaké potvrzení o dobrovolné volnočasové pedagogické činnosti do portfolia :-)) Tak musíme chvíli počkat na vyjádření, snad budeme mít lidí k soutěžím víc než bude třeba :-)
KATHY_ --- 11:24:27 29.3.2011
RAILA: Na dárky pro děti se můžu mrknout v práci.. máme tam pár dárků co se mají rozdávat zákazníkům, tak bych je trošku otočila :) Ale otázkou je kolik tam bude věcí jako přímo pro děti..

Jinak lovení zlaté rybky by mohlo být takové to jak se postaví flašky a děti dostanou prut na jehož konci je provázek s očkem a oni ho musí navléknout na tu lahev (něco takovýho jsem dělala s děckama na táboře.. škoda že není teplo.. sranda byla dát do lavoru vodu a do vody jablka a museli jsme je vytahovat bez pomoci rukou)