Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
JEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
RAILA
Zámek Jezeří-perla Krušnách hor, architektonický monument napříč časem i prostorem od středověku po temný věk mosteckých dolů. Místo, kde se snoubí krása i hrůza v jediném pohledu. Jezeří-záchrana zámku, strašení a jiné povedené akce.

OŽIVLÁ STRAŠIDLA NA JAZEŘÍ
26.-27.10. 2013
Karneval mrtvých se blíží! Je čas zapálit svíce, oprášit rubáše a vyrazit do temných zámeckých chodeb. Letos se setkáme nejen s upíry ale i s Dias de los Muertos, Přízraky, duchy, zazděným kominíkem, šílenou kněžnou i duchem popraveného mnicha. A jako novinka, letos poprvé se strašidela rozšíří i na nádvoří zámeckého areálu. Chybět samozřejmě nebudou ani tradiční stánky a občerstvení.
Přihlášení:

Průvodci
Pip plus

Vypravěči a strašidla na nádvoří

U alchymisty a přilehlá chodba:

Chodba-

Upíří ples

Sklepení

Temné kouty zámecké a pohyblivé osoby


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SELLIGAN --- 12:06:08 29.9.2009
MIHAI: no, podle me hrajeme porad dokola ty same upiry...jasne, ze je lidi meli radi, ale...vzpomen na minulorocniho Draculu...

taky jsem za inovaci (navic pokazde si to prece upravime dle sveho, aby to melo stavu a odezvu od divaku)
zaujmout male deti bude tentokrat vyzva podle me, ale myslim, ze vsichni nejak umime hrat a nejak to pujde. Dulezity bude setting - predpokladam, ze Raila ma v zaloze i jine veci nez jen benatsky karneval, pac to by sice byla podivana pro oko, ale pro nekoho nuda
RAILA --- 22:50:06 26.9.2009
LOGREGAR: Zůstane:)A už mi to po sedmi letech opravdu nemusíte připomínat:)Ten pokoj je prostě váš:) Hawk:))

KATHY_: So be it:)
LOGREGAR --- 17:55:54 26.9.2009
a ja kto bude s misností temnej temnochu?zustane zachovano moje mezidveří?
KATHY_ --- 17:51:54 26.9.2009
RAILA: Tak pokud máš ještě místo, moc ráda bych přihlásila i svou mladší sestru a tímto krokem ji uvedlo do fantazácké společnosti:)
RAILA --- 23:36:02 25.9.2009
MIHAI: Možná by to chtělo více důvěry v railu:)
Vím, že upíři byli stálicí...ale právě proto to letos musíme udělat jinak...krom toho, na co jsou návštěvníci zvyklí, je třeba hledět, kde všude jsou na to zvyklí...a po určité době je rozhodně zase něčím překvapit...a benátský tomu říkám proto, abyste si vy, co budete dělat tu show pro návštěvníky, uměli pod tímto pojmem aspon něco představit. Houfy mlčících postav...hmm...myslím, že o nich jsem tu dosud nic nepsala...ale i s nimi bych věděla, co dělat, aby to působilo opravdu děsivě:)
Je potřeba se posunout dál. Jen upíři už nestačí..a co si pamatuju, tak loni kralovaly Panenky a bílé sochy ve stříbrnici. Je potřeba inovovat...až přijde čas, vrátí se upíři..ale líp...divák si nesmí zvyknout...nechceme ho unudit..ale překvapit a vyděsit..a ukázat mu něco nového..něco, co nečeká...to je náš cíl..návštěvník by měl odcházet vtažen, vyděšen a nadšen..ale taky bychom mu měli konečně ukázat i něco oko blažícího...prostě strašení, ač se to nezdá, je věda...
Ale děkuji za podnětné připomínky:)
MIHAI --- 23:03:52 24.9.2009
RAILA: Tak ti nevím, ale mám z toho pocit, že upíří salónek ti byl trnem v oku. To je zvláštní, protože ať se bavím s kýmkoliv, kdo kdy na strašení byl, vždycky si chválil upíry. A v té černi bubáků a bělobě mrtvých byli podle mého největším a tradičním klenotem celé prohlídky. Spoustě stálých návštěvníků budou chybět. Ale nešť, já do toho nemám co kecat.

Zombie na benátském karnevalu jsou rozhodně zajímavá věc, ale a) v 1 místnosti a b) v Benátkách. Nedokážu si představit, jestli někdo z obyčejných návštěvníků docení hloubku nosné linie a jestli se nebudou zejména mladší návštěvníci mezi houfy mlčících postav v bílých maskách cítit ztraceně a otráveně. Lidé co plánují jet na strašení tohle rozhodně nečekají a já bych na jejich místě byl asi mírně rozladěný. A co si budeme nalhávat, děláme to právě pro ně (potažmo pro Jezeří, ale Jezeří se samo neopraví jenom na základě našich kejklí, na to jsou potřeba právě návštěvníci) a měli bychom splnit jejich očekávání. A netradiční zážitek už měli letos při zahajování sezóny. Ale což, ani do tohohle nemám co kecat.

Každopádně bych rád co nejřív věděl co je v plánu, pro jakou špatnost mám být zneužit abych mohl závazně potvrdit či odmítnout účast.
RAILA --- 20:14:30 24.9.2009
SELLIGAN: Letos se stane, i kdybych se měla postavit na hlavu... žádní upíři...letos to konečně rozjedeme::)
SELLIGAN --- 14:05:12 24.9.2009
RAILA: njn, jak ji zname tak budou muset byt upiri a nebude kaple...nebo, zeby se stal zazrak?
RAILA --- 10:14:44 24.9.2009
SELLIGAN: Do příštího týdne bude, jen čekám na vyjádření paní kastelánky...čekáme, až nám schválí trasu, koncept je jinak hotový, ale stále ještě ...ehm..nepovolený:(
SELLIGAN --- 16:18:00 22.9.2009
je už prosím nějaký koncept či nástin toho co se bude dít?