Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Startupy - prezentujte vas startup, nebo dejte link na nejaky zajimavy
FABIAN
[http://www.fabian.cz/nyx/startup.jpg] Klub zabyvajici se prezentaci startupu, ktere (spolu)vytvareji uzivatele NYXu. Take radi uvidime linky na zajimave startupy. Vsechno to budem davat na nastenku:).

Co je to startup (Wikipedia, en)
BuzzMag - Cesky web o startupech, webu 2.0 atd.
Aktualne: WebExpo StartUp show 2010
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAJCHE --- 11:27:22 27.11.2018
[https://static1.squarespace.com/static/584c2f49cd0f68dab66516a0/t/5bec528d0ebbe876a6ff9ff5/1542456701448/DEEPTIME_ISS+%287%29.jpg]

České designové studio DEEPTIME představuje jako první na světě komerčně dostupnou audio sestavu vyrobenou z písku.

Audio set Ionic Sound System je sestava reproduktorů, dvou satelitů a aktivního subwooferu, určená především pro domácí či kancelářské interiéry, které nechají vyniknout nejen zvukovou, ale i estetickou kvalitu reproduktorů. Pískové ozvučnice reproduktorů jsou vyrobeny aditivní technologií z jednoho kusu, jejich vzhled a akustické vlastnosti, tak nenarušují žádné viditelné spoje či šrouby. Audio set je navržen a optimalizován tak, aby i při velmi kompaktních rozměrech jednotlivých reproduktorů dosahoval maximálního možného akustického výkonu. Celkový výkon sestavy je tak v běžném provozu dostatečný i pro místnosti do zhruba 40m2. Veškeré komponenty audio systému, včetně ovládacích prvků, nožiček a konektorů jsou vyrobené dle návrhů studia DEEPTIME.

To, co činí Ionic Sound System opravdu jedinečným, je netradiční využití technologie průmyslového 3D tisku z písku, takzvaného sandprintu. Tato technologie aditivní výroby, byla vyvinuta především pro tisk forem a jader pro odlévání kovů. Studio DEEPTIME vyvinulo technologický postup, který velmi křehké tištěné polotovary promění kombinací na míru vyvinutých tvrdidel a barev ve velmi odolný a trvanlivý produkt. Materiál, který vlastnostmi i vzhledem připomíná kámen, má velmi příznivé akustické vlastnosti, což ve spojení s technologií 3D tisku otevírá studiu možnost navrhovat a vyrábět ozvučnice reproduktorů téměř bez omezení složitosti a variability tvarů či velikostí. Zkušenosti obou designeru s vývojem hardware umožnilystudiu vyvinout vlastní unikátní elektroniku, díky které je možné audio systém připojit optickými či analogovými vstupy nebo přes Bluetooth rozhraní s podporou nejkvalitnějších kodeků aptX a AAC audio.

Ionic Sound System má za sebou úspěšnou premiéru na jednom z největších HiFi veletrhů Audio Video Show Varšava.
V Praze bude k vidění od 28.11. do 2.12.2018 v pražském Kongresovém centru v rámci přehlídky Czech Design Week a od ledna 2019 ve vybraných prodejnách audio techniky. Více informací o dostupnosti Ionic Sound System najdete brzy na https://deeptime.limited

Materiály pro média, včetně fotografií v tiskové kvalitně naleznete zde:
https://goo.gl/M6t3mX

REFERENCE
Zmínky v HiFi mediích v rámci Audio Video Show Varšava “Seriously cool product alert and perhaps THE coolest at the Audio Video Show Warsaw this year.” (HiFiPig.com) / https://hifipig.com/warsaw-audio-video-show-2018-report-part-3/

“Deeptime [...] created an all-in-one speaker system that looks different and stylish, feels very high quality and sounds a lot bigger than its tiny size. Their designs come from nature, the Spirula speakers are snail shell shaped and the Thunderstone sub is based on the sea urchin skeletons that you find on the beach. They are made using modern techniques and are 3D printed with sand. This makes the little speakers very heavy and solid for their size. They had a very cool, dark and stylish room to match the product and, when we sat down to listen, we were very impressed with the expansive and accurate sound…definitely not a gimmick but a great system for modern life, with Bluetooth connectivity and also analogue and digital inputs.”
(HiFiPig.com) / https://hifipig.com/audio-video-show-warsaw-2018-a-birds-eye-view-part-1/

“The sound was promising -- good heft in the bass and decent clarity overall. Mostly, though, it
looks pretty cool.” (Sound Stage Global.com)
https://www.soundstageglobal.com/...audio-video-show-2018-warsaw-poland/806-avs-2018-speakers-part-3
??? --- 11:57:00 11.10.2018
twl on existuje pomer "decacorn" - "dekarožec" ?
Jako že 10x unicorn.

| Fortune
http://fortune.com/2018/10/10/juul-vaping-pen-valuation-vs-facebook/
BORDIGA --- 18:14:38 4.4.2018
Čas v korporaci byl nejtemnějším obdobím mého života, říká byznysmen Ondřej Fryc | E15.cz
http://zpravy.e15.cz/...raci-byl-nejtemnejsim-obdobim-meho-zivota-rika-byznysmen-ondrej-fryc-1345231
ROMANICAK --- 14:55:38 14.9.2017
NATALIE:
Me prijde ten web dost neprehlednej na desktopu. Mobil jsem nezkousel.
NATALIE --- 8:37:01 1.9.2017
Ahoj,

pomalu rozjizdime projekt na pujcovani veci mezi lidmi, jeste se musime vrhnout na aplikaci.
Tak koukněte, budu ráda za podněty www.pujcarna.cz
MIKULAS --- 13:32:55 7.8.2017
SKUTEKKUTEKK: Založení 5-10k pres agenturu, doporucil bych treba http://www.zalozfirmu.cz/, kde se vsechno da vyresit online s vyjimkou jednoho odeslani doporuceneho dopisu... Ramcove to trva 14 dnu.

Ucetni bych odhadl na 1000 mesicne - zalezi, zda bude startup platcem DPH (kontrolni hlaseni, EET a pod). Zbytek je administrativa pres datovku.
SKUTEKKUTEKK --- 10:57:22 7.8.2017
Čau, dovolím si následující dotaz i sem :-)

potřeboval bych postavit za jeden startup s.r.o. Jakou to dnes vytváří minimáln nutnou administrativu při komunikaci s úřady typu FÚ ? Faktury přijaté a vydané počítám na cca 10 měsíčně. Účetní agendu bych rád nechal spolehlivé účetní / firmě.
MIKULAS --- 14:14:46 11.6.2017
ROMANICAK: Doporučil bych ti využít nějakého programu/soutěže na podporu startupů - během roku jich probíhá celá řada, např. T-Mobile Rozjezdy. Ne ovšem za účelem soutěže, ale sběru informací...

Můžeš sice vyhrát podporu, ale důležitější je, že dostaneš k dispozici mentory, kteří ti poradí, resp. tě donutí udělat základní kroky k tomu, abys dokázal navrhnout obchodní model a následně projekt důstojně prezentovat.

Mimo to se okolo těchto soutěží motají potencionální investoři.

Doporučil bych si začít s Lean Canvas a pak se poohlédnout po akcích, které pořádají různé akcelerátory obvykle zdarma.
ROMANICAK --- 12:00:14 10.4.2017
Ahoj vsem,

uz nejakou dobu pracuju na http://growduino.cz/ a prichazi cas to posunout nekam dal. Jenze s tim ja nemam zadny zkusenosti a nevim jak na to. Nevim jak se shaneji sponzori/investori/partneri pro rozsireni odbytu a zapoceti seriove vyroby, co k tomu je vsechno potreba, jak se s nimi jedna a jake lze obvykle dohodnout podminky.....proste tohle je pro me uplne spanelska vesnice. Ano, vim ze existuji weby jako indiegogo, ale to asi neni uplne ono, co hledam.

Dokazete mi poradit, nasmerovat me kde mam hledat informace, kde dal cerpat?

KARYSLAV --- 0:26:26 1.6.2016
???: Napřed jsem chtěl z prdele napsat, že Ogilvy říkal, že nejlepší je direct mail.

Pak jsem se nad tím zamyslel, a ono vlastně sehnat jejich maily by bylo fakt nejefektivnější (profily na twitteru/behance/instaci/miliarde dalsich mist). Teda až na to že je to spam.

No a když ne, tak bych asi zkusil po kouskách oslovit patřičný fóra a udělat takovej obsah, aby si ho sdíleli sami a bylo to součástí toho sdělení.

Ale něco mi říká, že takhle úplně odpovědět nechceš :-D