Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Poznej vtip + jejich vysvetleni + rozličné gaychaty, lesbianchaty a heterochaty
HASH
Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.

Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MCKIDNEY --- 8:30:05 8.12.2017
Me prijde ze je tu o nem hromada prispevku, ale cely vtip je o tom, ze tu mame dalsiho vyzyvatele ktery s nim chce jit do PR souboje. Ta hate se tak nejak ocekava, prece nebudeme mit fanousky jenom na jedne strane.
SIRIEN --- 5:03:08 8.12.2017
Ten týpek má náhodou docela hustej trolling record. Si představte jak ste normální politik, poctivě si kradete jako všichni ostatní, držíte se hezky stranou médií v krajský politice, nikam se moc neserete, spokojíte se s lokálníma kšeftíkama, všichni vás apaticky ignorujou, opozice drží za svůj desátek tlamu a hlavně moc neřve protože se těší až se politický kolečko otočí... a nanednou z ničeho nic se zjeví nějakej mizernej malej fracek co doma po večerech mastí zatimco sní o tom jaký to jednou bude políbit holku a najednou kolem vás samý řízení, želoby, kauzy, skandály - a ten malej šmejd se tim ani netrápí, normálně si dál dělá školu jakoby nic a vy ho za to v tomhle zkurvenym modernim režimu z tý školy ani nemůžete vyhodit a místo toho na něj musíte čumět v různejch podělanejch talkshow zatimco se třesete co dalšího kde vyhrabal a hodlá tam prásknout, kurva bonzácká.
YOT --- 14:33:52 7.12.2017
PRAASHEK: Mladej Ostuda nebo starej Ostuda? Oni byli vždycky odvážná rodina, mám z nich takovej festovní zimník a takovou lehkou větrovku na léto, tak vím o čem mluvím.
PRAASHEK --- 14:31:34 7.12.2017
YOT: mě fackuje jenom ostuda, nikdo jin nemá již odvahy
YOT --- 14:26:05 7.12.2017
PRAASHEK: psssst ty taky vykecáš i to co neviděli rodiče tvých kamarádů. Fackuje tě snad někdo abys tohle přiznával?
PRAASHEK --- 14:24:03 7.12.2017
YOT: já tě jednou viděl i fackovat rodiče... ale možná to byli rodiče těch kamarádů vlastně
YOT --- 14:23:58 7.12.2017
???: Přesně naopak. Já neměl rodiče a učitele a kamrádi jsem vždycky fackoval já, protože velkou tupou nadutost doprovází velká síla, dyť to znáš sám velmi dobře...
??? --- 14:17:28 7.12.2017
YOT: mluvíš, předpokládám, o svých rodičích a učitelích. Z toho, že bys měl kamarády tě nepodezřívám.
CLBRX --- 14:06:28 7.12.2017
SLEEPLESS8: tahle fotka s popiskem "Let the game begin" se objevila jako reakce na poslední kauzu
Primátorka Prostějova podala trestní oznámení na aktivistu Jakuba Čecha - iDNES.cz
https://olomouc.idnes.cz/...i-prostejov-1xm-/olomouc-zpravy.aspx?c=A171201_368012_olomouc-zpravy_lds
Poslední odstavec: "Čech prohlásil, že se nehodlá nechat umlčet. „Advokát primátorky musí vědět, že požadavek na odškodnění je v přestupkovém řízení irelevantní. Proto si myslím, že mě chtějí jen zastrašit. Ale já se zastrašit nenechám,“ prohlásil Čech."
Let the game begin
PRAASHEK --- 13:00:59 7.12.2017
SLEEPLESS8: narozdíl od většiny vrstevníků věnuje jednu třetinu až polovinu času pozornost politické situaci a to zejména konkrétním jedincům v Prase, zbytek času jistě onanuje a pozítří možná objeví memegerator a časem možná i dolana a qoobyho.plz.

nicméně nic hezkého jej nečeká, začne jako hvězdička, pak ho angažuje nějaká strana jako nestraníka, pak založí vlastní stranu, mezitím bude vykonávat různé funkce, které nevyžadují víc, než fascinaci okolí a alibi přehledu.

pokud nezačne chlastat nebo holdovat jinému druhu závislosti, může vykonávat i onu funkci ombudsmana (může ji samozřejmě vykonávat i pokud objeví drogy, ale tuším, že do téhle fáze se nedostane a odbočí už někde u goobyho.plz).

pak už jenom těžko soudit, odboček je tam dost. možná přizná, že je heterosexuál (cca 2022) a koupí si práva na obličej váklafa klause ml. kterému převezme firmu. napíše za život třináct knih. z toho osm životopisných románů (po dosažení plnoletosti), jednu úvahu a dvanáct referátů (pátá až šestá třída - vyjde v několika svazcích). pokud dojde k válečnému konfliktu, bude řídit exilovou vládu z Ruska, ale nakonec se ukáže, že je již dlouho mrtvý a jeho jménem odtamtud promlouvá mladý Adolf Hitler, toho času ruský Argentinec, kterého má každý rád.