Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
OHAŘ - všestranný lovec
MILANLXR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
YOT --- 10:50:48 4.3.2014
ZUZIK: S tím voláním bych byl asi opatrnej. Spoustu lidí to dokáže naštvat. Mě se víc osvědčilo buďto situaci ignorovat poslat čubu do předu a mazat z dosahu. Případně říct pardon. Pokud ty lidi neznaj tvýho psa tak to berou jako útok. A v případě kdy jde o nějaký bišonkoidní kremrole tak je to většinou průšvih proto že ty máš toho loveckýho ohaře a oni maj malýho hodnýho pejska kterej je přece vždycky oběť. Co na tom že se ten ohař pro jistotu krčí když vidí malou uňafanou bílou hroudu...
HANUSCHA --- 8:05:48 4.3.2014
PEPENKA: můj spí na měkkym a mozoly má taky,taky se mi to nelíbí,ale neudělám nic.taky tahá pelech z plastovýho pelechu,ale on si to přenáší třeba na sluníčko nebo tak,aby líp viděl.
ZUZIK --- 22:21:10 3.3.2014
YOT: Jojo přesně tak... Určitě je to projev podřízenosti, ale druhý pes někdy strne, má z ní strach, stejně jako jeho majitel, a vyjede na ní, naše čuba se jen brání atd. Já už na dálku volám, že je moc hodná, většinou se očuchají a je pohoda, ale někdy bohužel slyším i nadávky :( Každopádně máme doma strašpytla, protože to dělá občas i na mini psíčky... :)
PEPENKA --- 23:27:07 2.3.2014
MARRYES: Nemyslím si, že by neměl rád pohodlí, v létě na chatě si ji užíval. A hlavně se mi nelíbí, jaké mozoly se mu dělají na loktech, když spí na tvrdém...

MATHEA: O tom už jsem taky přemýšlela, ale pak jsem to zavrhla hlavně kvůli možnosti nakažení parazity...
MATHEA --- 7:19:29 1.3.2014
Ja bych mu tam teda aspon nastlala slamou
MARRYES --- 5:10:38 1.3.2014
Nebo mu tu boudu nechat na nejakou dobu zkusebne prazdnou ( trochu ho vytrestat jestli ma rad pohodli) a kdo vi treba mu to dojde ze ten pelech je k necemu prece jen dobrej. Takhle bych to zkusila resit ja. :-)
MARRYES --- 5:03:07 1.3.2014
Treba tam tu matraci proste jen nechce. Nas pes to taky vecne drbal. Po nekolika roztrhanych matracich jsme mu nechali boudu cistou a byl spokojenej.
PEPENKA --- 15:49:58 28.2.2014
Dotaz spíše pro ty, kteří mají psa venku v boudě. Jak zabránit ničení pelechu/matrace, na které váš miláček leží? Můj blboun teď vydržel s matrací nejdéle - asi půl roku - ale přesto neodolal... Nevím, jak mu vysvětlit, že ničit si postel je fakt blbost :D Nebo jsou k sehnání nějaké materiály, které vydrží více?
OPI --- 12:39:01 28.2.2014
BLUDICKA: jo však jasně...ale strašně se mi líbí když jdeme na volno a v dálce vidíme psa/fenku tak si můj pes lehne a čeká...já ho dojdu, připnu ho než zjistím co je pes/fenka zač a pak až ho pustím a vždy ten člověk naproti mi říká, jéé vy ho máte tak krásně vycvičeného :D já samozřejmě nikdy neřeknu že to tak dělá bez povelu a nechám je si myslet jak jsme krásně sehraní :D :D
YOT --- 12:32:28 28.2.2014
OPI: Jak jsem psal porve. Takhle jsem to někde vyčetl a čubice to má jako projev podřízenosti...