Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Plastika - trojrozměrná tvorba z různých materiálů, různými postupy, diskuse, praxe, vlastní práce, rady a tipy
SUN_VU_KUNG
Tvorba plastiky, jako autorského díla, designu či projektu, modely, trojrozměrné realizace. Odborná diskuse nad technickou stránkou tvorby, materiály, postupy, provedení, nástroje atd. Ukázky vlastních prací, případně tipy na zajímavé plastiky a realizace. Skici, návrhy i nehotové projekty.

Plastikou myslím jakýkoliv trojrozměrný výtvarný objekt, sochu, bustu, masku, abstraktní strukturu, cokoliv, co má působit v prostoru, nebo má nějaký účel - dekorativní, funkční atd. Diskuse by měla přinést prostor pro rozvoj vlastních realizací, jako výměna zkušeností z tvorby a pohledů na plastiku z různých úhlů.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
R0C3S3K --- 23:09:16 29.7.2017
MATHEZ --- 0:30:32 5.7.2017
77WHITE: díky;
žena odmítá jít pod cenu, ted mame venku jeden letní workshop, malou figurku golema

V tomto tří až čtyřhodinovém kurzu bude režisérka a autorka uměleckých loutek Ozlem Akin předávat své zkušenosti s tvorbou malé loutky s niťovými klouby. Vyrobíte si vlastního golema, vytvarujete mu hlavu, ruce a nohy a umístíte oči a vyrobíte mu slušivé pantofle a klobouk. Budete používat epoxidovou hlínu, polymerní hlínu, umělou kůži a další. Naučíte se důležité tipy a triky o základech výroby jednoduchých loutek.
V ceně jsou všechny materiály a nástroje a drobné občerstvení během workshopu; stojí to 2057 včetně dph; platit se dá online kartou nebo hotově v galerii (Gorazdova 9)

v průběhu týdne bude na facebook.com/arteryprague další workshop, tentokrát na stop-motion loutku;
77WHITE --- 13:25:08 9.6.2017
MATHEZ: To zni dobre, posli pak odkaz :) je to slozity s tou cenou, kolikrat musis nabrat o dost vic lidi nez bys rad jen kvuli tomu ze je lidem lito vyhodit i nekolik litru za denni workshop. Ale zase jestli jdete uz do nejaky vetsi profesionality/ podrobnosti a bude to cileny spis na profiky (nez na casualy jako sem ja), tak ti sou ochotni platit vic.
MATHEZ --- 12:32:02 9.6.2017
77WHITE: diky; připravujeme celou skalu workshopu od kratkych kurzu modelovani postavy a vyrobu male různě animovatelne figurky az po vetsi a "umelectejsi" veci. uz nejakej pátek si to nasobime a secitame abychom se dobrali nejakyho smyslu :))
77WHITE --- 8:17:38 9.6.2017
MATHEZ: To zalezi nakolik si vazis svyho casu, odbornosti a zkusenosti:) cena materialu/energii, dej si treba 300 korun na hodinu a vynasob a secitej:) pak ti z toho vyjde kolik musis mit minimalne lidi, aby se ti to vyplatilo a nestalo to ucastnika pecku. Nevim co chces delat za workshop (jeho uroven/odbornost), ale u normalnich vzdelavacich skoleni si lektori rikaji bezne klido 500-2000 za hodinu a je to legit cena.
MATHEZ --- 22:39:14 10.5.2017
Mohu ze těch z vás co občas učí zeptat: kolik si účtujete za workshopy?
MATHEZ --- 0:34:19 28.4.2017
a jeste dodam, ze lego je bezva pomocnik, mam toho z detstvi hromadu a priprava bedneni na zaliti at uz sadrou (pokud uz je forma hotova) nebo silikonem je doslova hracka :)
MATHEZ --- 14:55:53 26.4.2017
DRRAK: skolil je supr, bereme od nich produkty od ACC, formy pak oblivame sadrou aby drzely tvar..
DRRAK --- 12:50:28 26.4.2017
ROWAN:
Havel Composites
http://www.havel-composites.com
O nás
http://skolil.cz/

ale jelikož myslím, že toho nepotřebuješ moc, dá se sehnat i v obchodech pro vodáky jako set na opravu lodí