Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
UJAK - Univerzita Jana Amose Komenského
DECODEKL

Je to ústav... jako každý jiný... má svá plus i minus...


Univerzita Jana Amose Komenského - všeobecné informace

[http://www.vysokeskoly.com/data/USR_043_DEFAULT/UJAK_logo_100.gif]


CHUDAK KOMENSKY, JESTLI TODLE VIDI, MUSI ROTOVAT V HROBE .(Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FOXOVA --- 14:14:04 29.9.2010
Z_RYBY_KOST: diky, ja uz jsem tam volala, ale bud mam fakt totalne vygumovano z matersky, nebo fakt nevim... prej to najdu ve zpravach. Ctu jak blbec kazdej den abych vcas zajistila hlidani detem a nikde jsem to nenasla:[

Z_RYBY_KOST --- 13:38:20 29.9.2010
FOXOVA: prváci o týden později na prezenčním, takže 4.10., a na kombinovanym o 2 víkendy později, takže 9.10.
FOXOVA --- 23:30:43 28.9.2010
Zravim, nevite kdy zacina 1semestr SPPGV? diky
MAD_CADDY --- 19:26:13 25.9.2010
Informace

pro studenty a vyučující

Katedry sociální a mediální komunikace

(obory SMK, SMS a AVKT)Vážené kolegyně, vážení kolegové,vzhledem k tomu, že se stále vyskytují dotazy na současný stav a budoucnost katedry SMK, vyvolané jistými ne zcela správnými a přesnými informacemi v různých komunikačních kanálech, přinášíme další doplňující a aktuální informace:1. Ukončení spolupráce UJAK s některými vyučujícími nemá žádný vliv na další fungování katedry, ke změně vyučujících docházelo a dochází z různých důvodů každoročně. V zimním semestru se to týká mgr. Žantovského PhD., ing.mgr. Žantovské, PhDr. Šestáka, Mgr. Boušky, PhDr. Kosmályho, PhDr. Sojkové, ing. Zdvořáka., Mgr. Jaklové, doc. Hyvnara a Mgr. Kudláčkové.2. Na katedře budou nově působit prof. Koťátko z Filosofického ústavu AV ČR, doc. dr. Přádná z Katedry filmových studií UK, PhDr. Vlčková, Ph.D. z Ústavu fotoniky a elektroniky AV ČR, ing. Prokůpek, Ph.D., PhDr. Svoboda, Ph.D. z Ústavu pro studium totalitních režimů, PhDr. Mráčková, Ph.D. – FF UK, Mgr. Martínek – ředitel ARTCAM film distribution, Mgr. Tereza Brdečková, Mgr. Vlastimil Ježek – ČT, ČRo, Mgr. ing. Grusová - ČSÚ, Mgr.Kučerová, Mgr.Hovorka – šéfredaktor business serveru Podnikatel.cz, Mgr. Drdla, dále z FAMU a DAMU Mgr. Borecký, Mgr. Musálková, Mgr. Bláhová, a další3. Katedra registruje téměř 70 vyučujících ve třech oborech, kteří potvrdili své další působení na UJAK.4. Na UJAK v současné době probíhá vybavování nových R a TV studií, se začátkem zimního semestru začne fungovat nový multimediální univerzitní portál.5. V této chvíli (19.8.) jsou připravovány rozvrhy ZS tak, aby v týdnu před zahájením výuky byly k dispozici smlouvy pro vyučující (smlouva o pracovním poměru, dohoda nebo DPČ).6. K dnešnímu dni byly vyřešeny všechny chybějící zápisy zkoušek a zápočtů do MOGIS, spojené s odchodem výše jmenovaných přednášejících, pokud byla katedra ze strany studentů o problému informována. Obdobně vyřešíme i zbývající případy, pokud se studenti ozvou včas, tj. do 25. srpna t.r.7. Množí se také dotazy na platnost akreditací. Po zběžném prostudování zákona o vysokých školách se může každý sám přesvědčit, že stávající studenti a jejich studia by nemohla být ohrožena ani případným pozastavením akreditace. K podobným obavám však není žádný důvod. Akreditační komise si na základě „mediálního rozruchu“ vyžádala pouze informaci o adekvátní náhradě za vyučující, kteří nadále nebudou působit na UJAK.ThDr. PhDr. Radek Mezuláník, Ph.D. RNDr. Josef Musil, Ph.D.

vedoucí katedry zástupce ved. katedry


jak sem řikal
MAD_CADDY --- 23:03:01 23.9.2010
SOCKOVAN: no já tam nejdu zase ve čtvrtek a v pátek:D
SOCKOVAN --- 21:25:08 23.9.2010
JOINATAN: CO to mas za brutálně sluníčkovej rozvrh???Závist!:) ja uz tam musim v pondeli:(
AKNINAJ --- 21:02:56 23.9.2010
SLOVA: těžko říct. podmíněný zápis dávají pokud nestihneš zápis do 15.9. K zápisu tě systém pustí až když máš všechny zkoušky zapsaný a zaplacený školný.. pokud jsi to nestihla, tak na to mají "právo". Jestli vymáhat za všechno peníze je není není ok, to už je jiná debata.
JOINATAN --- 16:05:42 23.9.2010
takze posledni vikend totalniho alkoterrorismu ;) uzjte si a pomalinku se zacnete nalazovat do te skolni nalady
MAD_CADDY --- 13:36:16 23.9.2010
njn už to zase začíná:D