Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUBBE --- 17:39:50 15.12.2008
RANGDROL: Dik za tip, jeji zivotni pribeh vypada dost zajimave ... :)
RANGDROL --- 22:26:43 14.12.2008
Jinak jsem dnes delal ukol do skoly a sem by se ten kousek mohl hodit-je to jedna z otazek na ktere jsem odpovidal

Question:Explain the concept of the window of perception.

We have some possibility how to see and feel the „reality“.
When we go trough our life and growing up,we are finding the deeper connection with the essence, with who we really are.And when we are in this deep connection,our being vibrate on higher freguency and we have more energy to see more „things“.We can go through doors of Maya and duality and we can experience that world behind the world is not behind and that curtain falls and all levels of manifestation of non manifest world are here.
This process is also connect to process of creation.More we are in alow mode of being more the higher purpose of life, the wisdom and love can fulfill the“reality“.
It is principle of healing, it's way of entlighment.
RANGDROL --- 22:12:03 14.12.2008
KUBBE:
ohledne te aury by se ti mozna libili knizky od Barbary Ann Brennan_Ruce svetla a zjeveni svetla-btw.je to fyzicka ktera pracovala pro nasa-potom se ji otevrelo vyssi smysl.vnimani a asi dalsich dvacet let se venovala svemu rozvoji a potom zalozila lecitelskou skolu,ktera je ted v USA,Evrope a Japonsku
TILOPA --- 13:13:54 11.12.2008
ISHRI: žabím skokem :-)
VEROUNKA --- 17:11:32 5.12.2008
o tomto:

novinka: Michio Kaku: HYPERPROSTOR


Snad nejpevněji zakořeněnou představou o světě kolem nás je, že má tři rozměry. Vědecké revoluce však jdou vždy proti zdravému rozumu, říká Michio Kaku a připomíná, že většina lidí - a většina vědců - kdysi pokládala za naprostý nesmysl i teorii relativity a kvantovou fyziku. Zatím není v lidských silách existenci vyšších dimenzí empiricky prokázat, dá se však zkoumat, co by z jejich existence vyplývalo. Teorie hyperprostoru se podle autora může stát "teorií všeho", po níž dlouhá léta neúspěšně pátral Einstein a která by sjednotila všechny známé přírodní zákony. Hyperprostor nás seznamuje s historií čtvrtého rozměru, přibližuje strunovou teorii, předkládá nejnovější vědecké poznatky a klade si i otázky o možnostech života v paralelních vesmírech. Kaku je proslulý vědec, poutavý vypravěč a vynikající popularizátor schopný jasně vyložit i ty nejobtížnější fyzikální modely.
DADULKA --- 17:09:28 5.12.2008
MONKOK:
VEROUNKA:
můžu se zeptat o čem je řeč :)
MONKOK --- 12:12:11 5.12.2008
super, tak to si nadelim pod stromecek ;)
VEROUNKA --- 10:25:55 5.12.2008
MONKOK: je to uplne vynikajici, je to teda spis takova historie fyziky 20. stoleti od einsteina po superstruny, ale krasne napsano, je to opravdu pro kazdeho, cte se to samo, je tam fura opravdu zakladnich informaci asi pro kazdyho cloveka, ktery se zabyva duchovnem a je mu jasny, ze to neni odtrzeny od fyzickyho sveta, ale ze oba tyhle svety jedno jsou :) a navic je tam popisovana treba ta pro me aspon obzvlat zajimava hawkingova teorie vlnove funkce, coz je hodne aktualni.
MONKOK --- 19:09:20 4.12.2008
VEROUNKA: uz to mas, cetla si? sem to nekde listoval a vypada to fakt zajimave. :)
DADULKA --- 11:55:59 2.12.2008
ISHRI:
mám stejný pocit....ale kdo ví ;)