Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
threadless.com
BOO
[http://media.threadless.com/imgs/logo.gif]

dulezitej odkaz! ;)) http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Cestovani-a-nakupy/Nakupovani-na-Internetu/
pokud si nejste jisti velikostí http://www.threadless.com/sizechart

pro nováčky: nebojte, přijde to! a když ne, peníze vám threadless vrátí... ;)

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PLUMM --- 7:30:08 25.3.2014
Tenhleten deviantartovskej přístup "Hej, ty nelajkuješ, tak seš špatnej." je fakt mimo. Předpokládám, že potisky na threadless lidi nahrávaj proto, aby vydělali nějaký peníze. Je to trochu něco jinýho, než když si doma někdo pro radost háčkuje maňásky a pro radost je ukazuje tady v malujete, kreslíte, atd...
Navíc myslim, že se mawhris umí obhájit sám, páč jsem to psal jemu. Timhletim shazováním lidí, který to zkritizujou, vážně nikomu neprospěješ. :)
PLUMM --- 7:15:21 25.3.2014
BLEVAJZZ: Neposílal jsem tam nic. Moje věci můžeš kritizovat třeba v mym auditku tady na nyxu, pokud chceš. Kritiku přijímám rád.
Zcestný to neni, pokud si to bez chyb získá větší oblibu. A o to přece jde, získat co největší publikum, aby se to otisklo. Nelíbí se mi věci, který jsem vyjmenoval a proto bych si to nekoupil. Kdyby tam nebyly, klidně bych to i koupil. Z toho důvodu je vhodný si takový věci poslechnout a případně je odstaranit, protože lidem, kterejm se líbí i tohle, se bude líbit i opravená verze. Bonus je, že to pak možná získá pár dalších příznivců, kterým vadí podobný věci jak mě. Jednoduchý.
Ještě nějakej dotaz?

Nosorožec na pásu je stylizace.
Sklo, který vrhá stín jak cihlová zeď stylizace neni. To je chyba. Deal with it.
PLUMM --- 22:48:49 24.3.2014
MAWRHIS: Ten stín tam prostě nemá co dělat, to je nesmysl. Když děláš stylizovanej obrázek, musíš uvažovat v rámci tý stylizace. Takhle čirý sklo toho světla pohlcuje tak málo, že stín skoro neni vidět. V rámci stylizace je tomu nejblíž žádnej stín, takže tam stín prostě nepatří. Nehledě na to, že sýr neni zastíněnej vůbec, jenom zem. Kdyby mi okna v bytě házely takovejhle stín jak na tom obrázku, tak bych měl v bytě permanentně půlnoc. :D A radši bych to asi teda rovnou zazdil, protože na co potom okna, když by přes ně pronikalo asi tolik světla jako přes betonovej panel. :)

1) Stíny - viz stín tý baňky. Plus bych popřemejšlel, jestli v tomhle ostrym měsíčnim světle nepoužít stíny i na samotný objekty. Nemusí bejt vyloženě černý, ale minimálně ta myš by si tmavší stíny na břiše a packách a hlavě zasloužila. Takhle je placatá jak z papíru. Do děr v sýru taky.
2) Nesourodost. Baňka na jídlo má ostrý odlesky plus jsou tam vidět ostrý přechody mezi světlostí. Ta bublina, co má myš, má odlesky měkký. Proč?
3) Myš nemá ocas ohnutej, jak bylo asi zamýšleno, má ho uřízlej. Pomohlo by zahnout ho směrem k divákovi a ne na druhou stranu za myš.
4) Kompozičně nevyvážený, Toho spodku je tam zbytečně moc a ta nejzajímavější část toho měsíčního povrchu je uplně dole na okraji - ty šutry tam. A stín baňky nalevo téměř tvoří tečnu s půlkruhovym okrajem. Skoro se dotýká. Štve mě to:) Buď to řízni víc, nebo tomu nech prostor. Btw. asi jsi to nejdřív udělal bez stínů- viz obrázek na tom triku a pak je tam dodělal bez opravy tý kompozice, takže se to celý šouplo.
5) Subjektivně se mi nelíbí otrhanej okraj měsíce, páč nesedne k tomu jemnýmu měsíčnmímu prachu, kterej tam máš na fotce. Rozhodně to chce hladší.
MAWRHIS --- 22:14:18 24.3.2014
PLUMM: Ahoj, ne ne, v pořádku, prosím, feedback sem :). jinak baňka vrhá stín, protože sklo, ač průhledný stín vrhá - možná měl být trochu komplexnější nebo míň výrazný
PLUMM --- 18:00:28 24.3.2014
A nevim, jestli stojíš o názor, jestli ne, tak to ignoruj. :) Ale na spoustě místech je to problematický a je imho dost unáhlený šoupnout na threadless tuhle verzi, páč potřebuje ještě nějakou péči, s kterou by to pak mělo větší šanci na úspěch.
PLUMM --- 17:47:13 24.3.2014
MAWRHIS: proč ta dokonale průhledná skleněná baňka hází stín? :)
MAWRHIS --- 17:45:19 24.3.2014
EUR0 --- 13:15:20 24.3.2014
???: presne sedi s mojimi skusenostami :) ok, ostanem pri rovnakom rozhodnuti, ze uz nebrat. je to fakt skoda.. popravde nechapem to. predavaju TRICKA a najzakladnejsia vec stoji uplne za prd.. jak to vobec robia :)
??? --- 10:48:07 24.3.2014
... a každé triko je jinak velké, přestože všechny objednané ve velikosti shodné
??? --- 10:47:26 24.3.2014
EUR0: příšerná kvalita, bude to tak rok, co jsem psala, že už od nich nikdy neobjednám, nakonec jsem opět objednala, a přísahám, že tentokrát opravdu naposledy.
Malá gramáž bavlny, švy přetočené po prvním vyprání... hadr. Ani kvalita potisků není, co bývala pár let zpět.