KUBAN88 --- 23:33:30 26.9.2012
ale cikáni z Neapole udělali radost
KUBAN88 --- 23:33:20 26.9.2012
já makal do práce až doteď, tak jsem to neviděl a jsem rád, ono bylo na nervy jen sledovat livescore:(

Jak krutý umí fotbal být. To si dnes mohou říkat hráči AS Řím. Ti byli po celý zápas jasně lepším týmem, diktovali tempo hry, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale dali pouze jeden gól. Ten vstřelil v prvním poločase Totti. Hosté navíc hráli od druhého poločasu bez vyloučeného Marescy. Sampdoria zahrozila v utkání pouze jednou a hned se radovala ze vstřeleného gólu. Velkou měrou jim k tomu pomohla minela brankáře Stekelenburga. Domácí se v závěru snažili získat všechny tři body, ale ve vyložené šanci selhal Balzaretti, a tak se dnešní soupeři rozchází po remíze 1:1.
KUBAN88 --- 16:25:09 24.9.2012
AS Řím uspělo se svým požadavkem a utkání na půdě Cagliari, které se mělo odehrát včera, bylo vyhodnoceno v jeho prospěch kontumačně 3:0. Duel se kvůli nedostatečným bezpečnostním opatřením měl hrát za zavřenými dveřmi, prezident sardinského celku Massimo Cellino přesto vyzval permanentkáře, aby přišli. Jeho klub vedle prohry čelí i dalším trestům, přičemž ve hře údajně je i odpočet bodů.
KUBAN88 --- 23:28:27 23.9.2012
Lazio : Genoa - Italy Serie A