Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
VIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
MIC_HAL
Klub by se měl věnovat spíše sociálně vědní reflexi, ale technologické stránce vývoje se také nevyhýbá, neb spolu blízce souvisí. Zajímá se o zejména o web2.0 aplikace, poskytujících video hosting pro amatérské a polo-profesionální maloformátové video obsahy. Klub neslouží k pastování konkrétních videí, pokud přímo nesouvisí s výše popisovanou tématikou. Zabývá se současnými trendy v produkci, distribuci a percepci těchto typů videí koncovými uživateli.( např. televize 1.0,2.0,3.0) Nezabývá se ale přímo širokou paletou internetových televizí, jako spíše konvergencí těchto typů "komunitních médií" (od zájmových až po youtube) s profesiolální tvorbou interaktivních televizí typu video on demand.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 8:08:41 24.8.2018
SKY_MAX: chrome ve windows, neresim vubec mobilni aplikaci
SKY_MAX --- 23:13:39 23.8.2018
???: nějaký funkce fungují jen v mobilní apce, nějaký funce jsou zpřístupněný jen nějakejm uživatelům a nějaký funce prostě nefungujou. Je v tom hroznej bordel a je klidně možný, že to prostě nemůžeš udělat protože máš verzi YT kde to neni. YT různě updatuje ty verze a furt tam něco mění.
Určitě bych zkoušel hledat cestou přes jejich mobilní apky
??? --- 19:30:02 23.8.2018
ahoj, muzu dotaz? tusi nekdo, jak oznacit v komentari na youtube nejakou osobu? napriklad toho, kdo video postnul? googlim to a lidi pisou, ze pomoci +nickname nebo @nickname, ale ani jedno mi nefunguje.
diky
REDSNAKE --- 17:10:28 13.8.2018
Nevím jestli je to úplně správné auditko kde se zeptat, ale nezměnil se v posledním dejme tomu týdnu nějak algoritmus videí jak youtube servíruje videa? Nabízí mi to naprosto nerelevantní sra...jdy a když všechno označím, že mě to nezajímá tak po obnovení stránky mi to nabídne klidně to samé nebo to co už jsem viděl několikrát a případně se někdy načte youtube bez jakéhokoliv doporučeného videa..
MVEK --- 16:58:29 3.8.2018
Při čistce mailů jsem našel odkaz na nějaké video, asi to bylo něco vtipného jako reakce na jednu situaci v práci tehdy. Ale je to zajímavé, že adresa furt funguje, ale v podstatě se načte taková maketa YT:
https://www.youtube.com/watch?v=Reqc38YW81w

Že by nějaké podivné chování při smazaném videu? Ale obvykle to prostě napíše, že video bylo smazáno.
OHW --- 17:53:08 14.3.2018
Ahoj. Hledám někoho, kdo delší dobu (12+ měsíců nejlépe) sleduje "youtubery" typu Sane progressive, Cabin Talk, Jamarl Thomas, Lionel nation, HA Goodman, Styxhexenhammer666...ale i mainstreamy jako Secular Talk, nebo Jimmy Dore...apod. Mám několik velmi specifických dotazů. Díky za odpověď, info, nasměrování, nebo mlčení.
LACIF --- 14:55:10 17.7.2017
Zdravim,
prosimvas poradte - na YT mam kanal (cca 1600 videí) a chci ho stahnout celej v mp3. Idealne via nejakej online web, kterej mi bude fakt tahat rovnou mp3jky a ne program, kterej taha videa a na disku to pak teprv konvertuje.. Spousta webů slibuje, ale zatim jsem nenasel zadnej, kterej to fakt umí a spolehlivě. THX4INFo
KATCHA_CZ --- 9:54:54 9.3.2017
SKY_MAX: Super, moc děkuju! Nenapadlo mě se odhlásit a hledat ještě okna po najetí do videa. Moc jsi pomohl, díky!
SKY_MAX --- 22:10:24 8.3.2017
KATCHA_CZ: v okně YT videa je v pravo dole takový cosi, na který když klikneš, tak to nabízí titulky. Tam si vybereš češtinu.
KATCHA_CZ --- 18:44:15 8.3.2017
Ahoj, technický dotaz. Přímo v YouTube jsem vytvořila k videu české titulky, publikovala je a přesto se nezobrazují. Vidím je při editaci, ale po zveřejnění se nezobrazují (zkusila jsem všechny mody - soukromé, neveřejné, veřejné). Nevíte, čím může být?