Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodinné speciality - aneb podivné (zlo)zvyky a fascinující praktiky vašeho rodinného klanu
ANNIKA
Snad každá rodina má nějaké prapodivné zvyky, stereotypy, hlášky a další libůstky, které osoby nezúčastněné (a leckdy i zúčastněné) uvádí mírně řečeno v úžas. V tomto klubu se můžete pochlubit s těmi svými, zasmát se cizím a třeba si i uvědomit, že vaše rodinka není zas tak praštěná, jak jste si doposud mysleli:o) Téma je přebráno z diskuze Sedm, kde mělo velký ohlas a byla by škoda ho nechat zapadnout, když je tolik dosud nevyužitého materiálu:o) Chat povolen v rozumné míře a pokud možno k tématu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FLORENCI --- 13:52:34 4.5.2012
moje babča se pravidelně loučí slovy "čusy čusy, papapa, ahoj ahoj" už je z toho rodinná klasika :-)
KALIPSO --- 21:30:37 2.1.2012
OMNIHASH: Husty....... :D
NIKKITA --- 14:43:33 15.9.2011
Letos v létě jsme byli s rodinou na dovolený, a jako obyčejně jsme poprosili babičku, ať nám chodí zalejvat kytky, vybírat poštu a vůbec zkontrolovat, jestli je všechno ok. Když jsme přijeli, tak jsme jeli za babičkou, poděkovali jí, a ona hrdě prohlásila: no představte si, ta divná krabička u televize šíleně blikala (set top box kterýmu už asi rok blikalo takový to zeleně svíticí oko, ale fungoval v klidu), tak jsem všechno radši vytáhla ze zásuvky, aby to nevybouchlo. My s mámou se na sebe jen zhrouceně podívaly,protože všechny detektivky, filmy a prostě všechno, co jsme chtěly vidět a co bylo naprogramovaný na těch 14 dní dopředu, se díky babiččině nadstandardní péči samozřejmě nenahrálo a ještě jsme museli všechno kolem televize znova nakonfigurovat. Ale hlavně, že to nevybouchlo! :)
MYJKA --- 9:25:23 25.12.2010
ANNIKA: Stahovanie mne nepomohlo. :D
GATTA_NERA --- 15:38:36 24.12.2010
ANNIKA: ano tuhle mánii máme v rodě, zatím se jí snažím bránit, nedávno jsem zjistila, že ji má i přítel....upnul se na nějakou kuličku z vosku, že ji určitě použije :))) zatím mi několikrát zabarvila stůl
ANNIKA --- 15:46:34 20.12.2010
OMNIHASH: hehe, teď jsi mě fakt pobavil:o) S tím jídlem je to nechutný, taky občas jsem někde, kde všichni mlaskaj až běda, rýpou se v puse, když se jim tam něco zašprajcne...prostě pohoda.
OMNIHASH --- 12:37:30 20.12.2010
Jinak největší zlo je, že celá matčina strana rodiny, až na máti jí jako šílený prasata: otevřená pusa, furt do toho něco vykládaj, takže jim to padá z huby zpátky do talíře a vyluzujou ty nejšílenější zvuky. Od malička se mi zvedá kufr při rodinejch obědech.

+ to šetření, to mě vždycky nakládalo nejvíc -děda s babičkou vlastněj každej po činžáku v Praze, takže příjmy maj v řádech stotisíců měsíčně, ale jsou schopný strávit celej den pobíháním mezi Čerňákem, Smíchovem a Zličínem, aby koupili nejlevnější rohlíky a ještě se tím chluběj. Naposled to málem psychicky odnes děda, když sem ho poprosil, aby mi vzal v Makru (kam si MUSEL udělat kartu, zprudil kvuli tomu asi deset lidi, pac tam maj levny kurata) basu Coron a při placení zjistil, že mejch dvacet pivek stojí víc, než jeho celotejdenní nákup.

Na dovolenou si vedou itinerář, kterej má třeba deset stránek - celková vzdálenost (i zbývající), denní vzdálenosti, průměry, maximální přípustný množství projetýho béňa jsou základ, postupně to ale vypracovali do takovejch detailů, že tam maj poznámky ve stylu: A24 Linz - na 12.kilometru pumpa Shell s levným WC, na 14.km kafe zadarmo. Tento itinerář tvoří cca 3x dýl, než trvá dovolená(na kterou jezdí 4x do roka). Před dovolenou přinesou padesát hustě posaných papírů propočtů a poznámek, ať to předělám a vytisknu v excelu.
OMNIHASH --- 12:19:33 20.12.2010
ANNIKA: tohe nedávno řešil kamarád: situace - sklep, ve kterým byla minidílna, zastlanej věcma natolik, že po otveření dveří ste čuměli na rovnou stěnu krabic. Všechno vzal a odvez. Nejvtipnější byl ten ponk, na kterým ještě bylo něco rozdělanýho, ale cca před patnácti lety někdo kompletně zahradil přístup a už se k němu nikdy nikdo nedostal :D Maminka dostala hysterák, co jako a že je to důležitý atd atd. Dostalo se jí odpovědi: všechny ty věci jsou schovaný, a jakoukoliv věc, co si vzpomeneš, ti přivezu zpátky. Přijelo kanape a nějaký peřiny + ty věci, co byly hned u vchodfu a byly vidět, zbytek putoval do pekel.
_OZZY_ --- 16:24:41 29.6.2009
QUANTI: ROTFL...