Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodinné speciality - aneb podivné (zlo)zvyky a fascinující praktiky vašeho rodinného klanu
ANNIKA
Snad každá rodina má nějaké prapodivné zvyky, stereotypy, hlášky a další libůstky, které osoby nezúčastněné (a leckdy i zúčastněné) uvádí mírně řečeno v úžas. V tomto klubu se můžete pochlubit s těmi svými, zasmát se cizím a třeba si i uvědomit, že vaše rodinka není zas tak praštěná, jak jste si doposud mysleli:o) Téma je přebráno z diskuze Sedm, kde mělo velký ohlas a byla by škoda ho nechat zapadnout, když je tolik dosud nevyužitého materiálu:o) Chat povolen v rozumné míře a pokud možno k tématu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZIVOTABUDIC --- 14:37:44 17.12.2008
Tak koukám, že mám parádní štěstí :o) Nikdo mi nevolá s radami do života ve chvíli, kdy naštvaní důchodci kopou do dveří a domáhají se vstupu a svého důchodu.. atp.

Ale tuhle jsem čekal v práci rodinné organizační zavolání, představil jsem se pozměněným hlasem "Prosím, akvaristika" a mátinka se jen omluvila.. fungujr i na mobilech ;o)
ANNIKA --- 10:26:48 17.12.2008
Checht, kamarádce pravidelně volá děda s radama do života a rád ji poučí ve všech ohledech lidského konání. Třeba že dvojka ze zkoušky je hrozná ostuda, a že musí jít znova, že mu musí pomoct vymluvit sestřenici takhle blbé jméno pro dítě, které ho úplně ročílilo nebo že se obléká příliš vyzývavě.
Poslední je moje oblíbné, protože kámoška většinou nosí jednoduché sportovní nebo trochu alternativní oblečení:o) To je pak vždycky hovor na hodinu a jen pozoruju, jak se střídají otrávené výrazy v obličeji:o)
QUANTI --- 9:46:27 17.12.2008
_OZZY_: myslim tim ze nejsem sama komu vola, kolega to ma pravda tak jednou za mesic max, ale kolegyne prakticky denne, plus babicka... a jinej kolega zas denne nekolikrat neco resi s manzelkou, tak je taky sranda...
_OZZY_ --- 9:05:48 17.12.2008
QUANTI: ja taky sedim v kancelari s dalsima 7 lidma (kdyz tu jsou vsichni, coz se zas tak casto nestava). Sice vzdy vybehnu volat na chodbu (at si to uzije kazdej, kdo jde kolem), ale stejne...
QUANTI --- 14:31:56 16.12.2008
_OZZY_: mne taky vola maminka :) a sama v praci nejsem, i kdyz zase moc caste to neni ;)
_OZZY_ --- 14:26:55 16.12.2008
ANNIKA: pripomina mi to pravidelne telefony od mami... uz me tim stve... myslim, ze sem jedinym clovekem v praci, kteremu vola maminka... (hold, obe deti ji uz odesly z domu a ona si proste chce povidat...)
ANNIKA --- 19:19:42 13.12.2008
Páni, taky jsou vám doma neustálě pokládány otázky, za které byste vraždili?

Kupříkladu dneska u rodičů, kteří byli přes den z baráku (podotýkám, že si vařím už pár let sama)

Udělala sis to maso? (maso není, odpověd je tedy zjevná)
Snědla jsi ho všechno? (viz výše)
Oškrábala sis k němu brambory?
Jak dlouho jsi to pekla? (jako bych to měřila, prostě než je to hotové)
Uvařila sis ty brambory? (ne, běžně je jím syrové)
No neříkej mi, žes to pekla půl hodiny, vždyt to je celý spálený!? (ne, že by viděla výsledný produkt)
Tady ještě nějaký brambory byly? (všichni víme, že ne)
Tak jsi vzala brambory ze sklepa?
A jak dlouho jsi to teda pekla? (uááá)
A snědla jsi to? (uáááá)
...

Chvíli vždycky vydržím, pak se začnu ksichtit a nakonec, dle pravidla Na blblou otázku.. říkám Ne, brambory jsem jedla syrový se šlupkou a maso schřoupala seškvařený na uhel, jak jinak!!!

A následuje hádka... Máte doma taky někdo takové souhrny oblíbených otázek úplně o ničem?
FONTAIN --- 19:48:22 26.9.2008
ANNIKA: nevim jak ty tvoje, ale u tech mejch to bylo tak, ze kdyz je dverma vyhodis prisli i oknem :))))) pomohlo se definitivne odstehovat na druhy konec Prahy :)
ANNIKA --- 12:03:55 26.9.2008
ZIVOTABUDIC: No, já jsem bordelář taky solidní, takže něco vydržím. Ovšem návštěva v bytě, kde žil bývalý přítel s maminkou, to byla noční můra. Roky nevymytý odkapavač na nádobí s tlusotu vrstvou nechutnýho slizu, nohy se lepily k podlaze, smradu jak v hradu, nádobí "umyté" moje neznalé oko nerozlišilo od nádobí špinavého, umyvadlo skoro černé, samý vlas, záchod popisovat radši ani nebudu... Celou atmosféru dokreslovaly kočičí chlupy všude - v jídle, v čistém prádle, v nádobí... Na cokoliv jsem chtěla sáhnout, nejdřív jsem to vydrhla.
Tak tam jsem zjistila, že jsem děvče vlastně úzkostlivě pořádné:o) Teď už dojmy dost vyprchaly, ale myslím, že občas taková exkurze a každá metamorfuje v Bree ze Zoufalých manželek:o))
Na druhou stranu, ex měl prakticky dokonalou imunitu, nevzpomínám si, že by kdy byl nemocný a mám temné podezření, že by přežil cokoliv včetně epidemie eboly, cholery a černého moru dohromady. Takže kdyby měla vybírat evoluce, měli bychom my, savem ozbrojení, nejspíš pořádnou smůlu:o)
??? --- 9:43:44 26.9.2008
ZIVOTABUDIC: a já si pro změnu o sobě do nedávna myslela, jak jsem pořádkumilovná... houbeles... teď si připadám v téhle oblasti jako těžká amatérka ;-)