Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodinné speciality - aneb podivné (zlo)zvyky a fascinující praktiky vašeho rodinného klanu
ANNIKA
Snad každá rodina má nějaké prapodivné zvyky, stereotypy, hlášky a další libůstky, které osoby nezúčastněné (a leckdy i zúčastněné) uvádí mírně řečeno v úžas. V tomto klubu se můžete pochlubit s těmi svými, zasmát se cizím a třeba si i uvědomit, že vaše rodinka není zas tak praštěná, jak jste si doposud mysleli:o) Téma je přebráno z diskuze Sedm, kde mělo velký ohlas a byla by škoda ho nechat zapadnout, když je tolik dosud nevyužitého materiálu:o) Chat povolen v rozumné míře a pokud možno k tématu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FONTAIN --- 19:48:22 26.9.2008
ANNIKA: nevim jak ty tvoje, ale u tech mejch to bylo tak, ze kdyz je dverma vyhodis prisli i oknem :))))) pomohlo se definitivne odstehovat na druhy konec Prahy :)
ANNIKA --- 12:03:55 26.9.2008
ZIVOTABUDIC: No, já jsem bordelář taky solidní, takže něco vydržím. Ovšem návštěva v bytě, kde žil bývalý přítel s maminkou, to byla noční můra. Roky nevymytý odkapavač na nádobí s tlusotu vrstvou nechutnýho slizu, nohy se lepily k podlaze, smradu jak v hradu, nádobí "umyté" moje neznalé oko nerozlišilo od nádobí špinavého, umyvadlo skoro černé, samý vlas, záchod popisovat radši ani nebudu... Celou atmosféru dokreslovaly kočičí chlupy všude - v jídle, v čistém prádle, v nádobí... Na cokoliv jsem chtěla sáhnout, nejdřív jsem to vydrhla.
Tak tam jsem zjistila, že jsem děvče vlastně úzkostlivě pořádné:o) Teď už dojmy dost vyprchaly, ale myslím, že občas taková exkurze a každá metamorfuje v Bree ze Zoufalých manželek:o))
Na druhou stranu, ex měl prakticky dokonalou imunitu, nevzpomínám si, že by kdy byl nemocný a mám temné podezření, že by přežil cokoliv včetně epidemie eboly, cholery a černého moru dohromady. Takže kdyby měla vybírat evoluce, měli bychom my, savem ozbrojení, nejspíš pořádnou smůlu:o)
??? --- 9:43:44 26.9.2008
ZIVOTABUDIC: a já si pro změnu o sobě do nedávna myslela, jak jsem pořádkumilovná... houbeles... teď si připadám v téhle oblasti jako těžká amatérka ;-)
QUANTI --- 9:33:02 26.9.2008
ZIVOTABUDIC: nekdo ma a nekdo nema :))
ZIVOTABUDIC --- 21:44:37 25.9.2008
Já si do nedávna myslel, že na nějakém velkém uklízení nebo pořádku mi nezáleží( obyčejně mi na židlí visí "oběšenci", když na něčem dělám, tak papíry obložím celé letiště a nikdo na to nesmí šáhnout..) a ono ne.. Až krutá realita návštěvy u nemytého dřezu okupovaného hordou nádobí, která celý víkend jen měnila vzhled, okno zarovnané práznými láhvemi, balíčkem těstovin a sponkami do vlasů a cédéček... Cokoliv se nacházející kdekoliv.. Nejsou ty naše proklínané rodinné rituály nádherné v porovnání s absolutním chaosem? Nebo to byl jen můj zcela interní šok..? ! ?
??? --- 17:50:17 25.9.2008
???: záleží na úhlu pohledu, já mám ve skříni většinou více či méně organizovanou kupku, mám málo místa, takže udržovat jakýkoli systém není v lidských silách, úplně by mi stačilo, kdybych měla místo na to, aby se dal udržovat komínek...

jinak si připadám trapně flegmatická...neuvědomuji si, že bych měla nějakou svou specialitu
ANNIKA --- 16:24:29 25.9.2008
???: Vida a já si myslela, že takhle podivně rozkorejněné máslo je záležitost čistě mého drahého:o) Budiž nám e cti, že o směr odmotávání toaletáku nebojujeme:o)
ANNIKA --- 16:12:23 25.9.2008
_OZZY_: Náhodou, krokodýl Pepa je cekem disciplinovaný a vždycky nejdřív vyrukuj s varovným chňapem:o))
??? --- 16:02:07 25.9.2008
???: nebo to s těmi lentilkami :)) to je snad normální...
??? --- 15:28:16 25.9.2008
???: naprosto úžasné, a nejlepší je ta diskuze pod tím :-)
musím přiznat, že jsem se našla ve spoustě těch věcí, a u mnoha mě zarazilo, že to někdo může považovat za úchylku (co je špatného na oblečení setříděném ve skříni podle barvy? :-)