Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Rodinné speciality - aneb podivné (zlo)zvyky a fascinující praktiky vašeho rodinného klanu
ANNIKA
Snad každá rodina má nějaké prapodivné zvyky, stereotypy, hlášky a další libůstky, které osoby nezúčastněné (a leckdy i zúčastněné) uvádí mírně řečeno v úžas. V tomto klubu se můžete pochlubit s těmi svými, zasmát se cizím a třeba si i uvědomit, že vaše rodinka není zas tak praštěná, jak jste si doposud mysleli:o) Téma je přebráno z diskuze Sedm, kde mělo velký ohlas a byla by škoda ho nechat zapadnout, když je tolik dosud nevyužitého materiálu:o) Chat povolen v rozumné míře a pokud možno k tématu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZIVOTABUDIC --- 12:21:27 29.5.2008
To není fér. Doma fakt přilby nenosíme, i když by se to občas šiklo! Člověk tu vymejšlí, jak přiblu nahradit, abys nedošla k úhoně na zdraví a Ty takhle.. Jelikož jsi vlastní, tak dobře víš, že pro kus žvance udělám cokoliv :o)
ANNIKA --- 11:42:43 29.5.2008
ZIVOTABUDIC: Fňuk, Ty jsi na mě jak na nevlastní:o( Asi Tě budu vydírat - žádná přilba, žádný pilaf;o))
ZIVOTABUDIC --- 11:31:43 29.5.2008
No jdnu dobu jsem ronině navrdhval, že ze sklepa udělám krytý bazín s vířivkou a protiproudem a budeme vybérat vstupné. Leč můj nápad nebyl kladně přijat. ...Jinak svíčka by se našla, ale s přilbou nevím. Dostaneš kulicha a beranici! :o)
ANNIKA --- 10:21:33 29.5.2008
ZIVOTABUDIC: Páni, tak jak to popisuješ mi to připomíná spíš Josefovskou pevnost. Hlásím se na prohlídku se svíčkou a v helmě;o)
ZIVOTABUDIC --- 22:28:52 28.5.2008
ANNIKA: Náš sklep připomíná (nejen vzhledem) protiatomový kryt. Už se několik let předělává, protože ten člověk, co to stavěl byl věčně namol. Takže jeden den postavili a druhý den ráno zbourali. No a tak tam "zapomněli" svařit izolaci. načež tam nechali vodu několik zim mrznout a bylo to hotový. No a pak jsme to koupili. Pořád tam teklo, takže teď je sklep z vnitřku vyztužený betonem, co se používá na stavbu přehrad a kolem baráku je víc drenáží než normální zeminy :o) Alespoň nebudu muset utíkat daleko..
ANNIKA --- 9:53:50 28.5.2008
ZIVOTABUDIC: Běhání do sklepa je u nás taky oblíbená disciplína - zejména když máma vaří, vypadá to tak, že na mě neustále prší povely stylu: "Běž do sklepa po polohrubou mouku, jé, ještě jsem zapomněla na cukr, tak tam sběhni, došla voda, tak ji fofrem dones, teď potřebuju cibuli..." Bohužekl máme velkej sklep se spoustou věcí a máma si nikdy nevzpomene na všechno najednou, takže celé dopoledne mám aerobic za komentářů: "no hni sebou trošku, tebe taky poslat pro smrt atd." A nakonec usoudí, že když ona vařila a já se celé dopolko povalovala, je jen fér, když další práce zbydou na mě. Zkrátka rodinná idyla:o)
QUANTI --- 9:34:28 28.5.2008
ZIVOTABUDIC --- 9:11:51 28.5.2008
Máme sklep plný džemů z naší plantáže, nikdo to kromě mě téměř nejí. Stěžování, že už se nebude zavařovat etc. je na letním pořádku. Ale je zajímavé, že jakmile nějaký džem po cca 3 týdnech dojím, tak si s železnou pravidelností vyslechnu něco ve smyslu: "To už je ten džem pryč? A já na něj měla takovou chuť.." Pak se samozřejmě čeká, až se vydám dolů do sklepení a přinesu další, sním...a .. :o)
Naštěstí mám mezi pravým a levým uchem leštěnou trubku s urychlovačem.. :o)
ANNIKA --- 21:56:03 27.5.2008
KOMPAS:
_OZZY_: A ve srovnání s černým uhlím jsme všichni nedochůdčata...
_OZZY_ --- 16:55:55 27.5.2008
KOMPAS: zase to nesmis prehnat, aby ti potom vubec nalili ^___^