Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Václav Havel *5.10.1936 - +18.12.2011 (Poplatek za užití jména Václav Havel uhrazen :-))
THE_MIRACLE
VÁCLAV HAVEL - diskuze o člověku, který byl u moci, přesto se nikdy nad nikým nepovyšoval.
Nechť pravda a láska skutečně zvítězí nad lží a nenávistí - aneb buďme k sobě prosím slušní.

Prezidentka Táňa Fischerová[http://worldnaturephoto.com/images/detail/prezident-vaclav-havel-v-ro_6420.jpg]
Václav Havel - oficiální web
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JABLKON --- 12:28:31 26.2.2009
THE_MIRACLE: Tak ono to má víc rovin. Jedna je ta, že bez nějakého jednotícího dokumentu je právo EU premrstený bordel vsemozných norem, ve kterých akorát chaos.

Druhá je ta, jestli má vubec nekdo právo federalizovat státy do neceho, s cim se vlastne zadny jedinec nikdy neidentifikoval a ani neidentifikuje a vlastne toho vyuziva pouze pro sve zivotni nebo ekonomicke potreby. Francouz nikdy nerekne, ze je hlavne Evropan, stejne jako to nereknu ja. Tzn. podle mého každý vetsi problem, který nastane, odpali tuhle rozbusku.

Trochu mi prijde, ze je to vytvor idealistu sedicich v Evropskem parlamentu, tzn v jeskyni, kterí se vzajemne presvedcili, ze to je vyborný napad, ovsem jaksi nesestoupili zpet dolu, aby se zeptali svych volicu. Po pravde, v tomhle ma Klaus pravdu, ze demokracie se vzdaluje. Sice volime do ev. parlamentu,ale volime podle ceskych politickych uskupeni, pricemz jsem presvedcen, ze zadny volic nema paru, jake uskupeni figuruji v ev.p., jake jsou kalice atd.

A co me vadi nejvic, nikdo z tech ev. politiku se ani nesnazi to lidem vysvetlovat. Tzn. skutecne podle meho dochazi odstrzeni moci od tech, kterí ji deleguji.
_BENNY --- 9:42:40 24.2.2009
THE_MIRACLE je totiz vestec a umi cist moje myslenky :)
THE_MIRACLE --- 6:57:36 24.2.2009
JABLKON: Ale ja to vidim stejne, nebo minimalne hodne podobne jako ty. Ale _Benny podle toho co tu predvadi ne. On proste jen provokuje, nic vic, nic min. Proto sem citil potrebu vyzvednout prvni jeho na prvni pohled neprovokativni prispevek (i kdyz pochybuji, ze jim nechtel provokovat :-) ).
Ja si treba myslim, ze Euroustava je spravna. Ne treba presne v teto podobe, ale podobne resena ano. Uprimne narozdil od Klause kaslu na to, ze sem Cech. V tomhle si fakt budu honit ego radsi nekde jinde (sport, kultura) a vubec se nebranim tomu, aby se Evropa federalizovala, kdyz vysledkem bude, ze se budeme mit lip.
JABLKON --- 23:00:17 23.2.2009
THE_MIRACLE: To si myslim, ze uvazujes spatne. Proc by ho mela desit Havlova náklonost k Euroustave? Já myslim, že ho děsí samotná Euroustava a to není nic, za co by se měl stydět.

Havla mám rád,ale to neznamená, že přijímám všechny jeho názory,stejně jako neznamená, že pokud mám názor jiný, jsem obdivovatel KLause. Tohle mi trochu v posledních prispevcich uniká.
THE_MIRACLE --- 10:52:44 20.2.2009
_BENNY: nikoliv, napsal si, ze co je v clanku tedesi. Vim, ze nejsi fanousek Havla a z toho ususzuji, ze te Havlova naklonost k Euroustave desi. Ja jen rikam, ze to je vyjimecne clanek, kterej ma proste informativni charakter, ne pomlouvaci apod. Takze tak. Ja jen k tomu rikam, ze s Havlovym pristupem souhlasim.
_BENNY --- 10:43:50 20.2.2009
THE_MIRACLE: jak muzes vedet co a jak ja chapu? na zaklade clanku, ktere odkazuji? takze kdyz sem plesknu fotky Havla s cigarem za mlada, bude ze me hned fanousek Havla?
THE_MIRACLE --- 10:34:58 20.2.2009
_BENNY: No to je tvuj pohled. Ja v tomto s Havlem naprosto souhlasim. Takze je to zase jen o pohledu na vec. Ovsem to je to, co ty tezko chapes, ze muze mit nekdo jinej jinej nazor nez ty.
_BENNY --- 10:18:56 20.2.2009
THE_MIRACLE: tento bych spis zaradil do kategorie "desive"
THE_MIRACLE --- 10:14:30 20.2.2009
_BENNY: No vidíš, že to jde vkládat i hezké a rozumné příspěvky. Díky!