Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Politické alternativy a jejich příznivci
THE_MIRACLE

Vítejte na diskuzi pro lidi, kteří již nejsou ochotni volit "menší zlo" v podobě velkých stran, které to právě nek**ví...

Volte malé strany, jedině tak se může něco změnit!

[http://files.volby-cr.cz/200000018-00f3e0136d/vtipy_lichy_politika.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
THE_MIRACLE --- 15:46:26 30.9.2013
SPOZ - Sdružení přátel organizovaného zločinu :-)
JOSEFDRUHY --- 13:48:04 22.9.2013
JOSEFDRUHY --- 13:46:42 22.9.2013
Prevence a léčba houbových chorob rajčat: plíseň bramborová, čerň, skvrnitost - Choroby a škůdci
http://www.ireceptar.cz/...evence-a-lecba-houbovych-chorob-rajcat-plisen-bramborova-cern-skvrnitost/
..pokud se Vám to zobrazí, pak zde vidíte, že ceny v "obecné restauraci" v r. ´39 byly 30x nižší než dnes. Myslí si tu někdo, že dnes jsou 30 x vyšší mzdy (?) obecného oybvatelstva ??.. či 30x větší prodiutivita práce společnosti ( a tím 30x vyšší zisky kapitalistů , než v r. 1939 ? ...? )
Pokud si to někdo myslí, pak bych od něj rád vysvětlení, lidské, logické i filozofické a morální a ideologické ...tedy jakékoliv v y s v ě t l e n í , které to dokáže obhájit : proč ?, : o kolik mzdových a produkčních hodnot je dnes, za 70 let poté, je na tom společnost, "obecního lidu", lépe než před 70 ti lety. ?? O kolik..?, je na tom lépe "chudý lid" ( 40% obyvatelstva ! co dnes živoří těsně nad minimem ) dnes, než před 70 ti lety ???. Umí to někdo vysvětlit ??, hlubohomyslně a poctivě ? ...? Laciné kecy neberu.
JOSEFDRUHY --- 8:07:02 20.9.2013
Význam slova "alternativa" ( jak je to v názvu tohoto klubu ) je jaký ? : že by volit zase a zase a zase stejných 5 stran, jak je už známe ? ( jen se zamíchá jejich pořadí ) , a jak víme, že nám přinesou totéž co celých 15 let tu bylo, protože tam v nich zase jsou stejné ksichty se stejným myšlením. Stejné skandály, stejné podrazy, stejné "hospodaření", stejná korupce, stejné neřešení společenských problémů, atd. Proto je potřeba a l t e r n o v a t ,a zkusit jinou politiku s jinými stranami. Je potřeba vyměnit všech pět původních.

Kdo je pro ať se přihlásí.
THE_MIRACLE --- 7:09:39 20.9.2013
Pro odlehčení...

Jediný důvod, proč volit Suverení hlavu vzhůru... Ovšem před 18-ti lety:

Kandidátka.pps | Ulož.to
http://ulozto.cz/xHMUGxQT/kandidatka-pps
JOSEFDRUHY --- 12:42:35 3.7.2013
Zpátky do reality : Ví se, že ideologie komunismu byla vadná zgruntu, a to na dvou úrovních a) svoboda projevu 100% ale proti ideologii 0%, b) špatný ekonomicko-hospodášský model, produkoval méně hodnot při obrovské dřině lidí, respektive "vyráběl" lidi, kteří "jako" pracovali, ale výkony v hodnotách odevzdaných společnosti byly malé, bez užitku, nepotřebné, atd. Čili nesvoboda a nízká ekonomická výnosnost. Nějak to, co říkám, označme čísly, např. ekonomická produkce socializmu byla 1000 "jednotek" ( plus každý rok malý přírůstek, zanedbatelný, nééé-li do mínusu když jsme krmiáli Vietnam, Kubu, Alžír, a SSSR, RVHP aj. ). Snad chápete "co" chci říci. Nyní přišla sametová revoluce. A s ní naděje, že se ekonomická situace národa zlepší a to markantně, diametrálně PRO VŠECHNY. Přeci nebudu měnit původní -izmus 1000 "hodnotový" za jiný -izmus 1001 hodnotový. (?) To nemá cenu. Když už mám změnit socializmus neproduktivní za jiný lepší, pak to musí být markantní. !! ( 1002 za 1503 ) Jenže....je ?, je ten rozdíl markantní ? I za komunistů existoval jakýsi pokrok, za který ti komouši ani nemohli, to je dáno vývojem lidstva. Když se podíváte na dnešní společnost, tak ta "spodina" tj. 40% obyvatel žije ve stejný bídě jako za komoušů !!! ( pokrok do toho nezapočítávejte. Pokrok by byl i kdyby dodnes tu komouši vládli ). Takže ony "výdobytky" tou revolucí neplynou všem obyvatelům, ale jen "těm nahoře" těm bohatým. ( zlodějům a nemakačenkům, kterých je možná víc jak za komoušů ) Čili byl-li komunismus s nárůstem ekonomiky nízky, je sice dnes vyšší nárůst, progrese hodnot, ale "nadbytky" si ukradnou do svých kapes bohatí. Takže cinkání klíčema v 89 bylo jen pro budoucí bohaté, né pro chudé.
JOSEFDRUHY --- 10:31:36 7.6.2013
SPIPI: To je pravda co píšete, tedy to nač odkazujete svým odkazem.

Malá podotázka : Co soudíte o tom, že to, "co bylo považováno" v minulých letech za "stoletou vodu", to se najednou nějak opakuje néééé po sto letech ale 5x za sto let ??? Takže to, co bejvalo "stoletá voda" bude v budoucnu už "dvacetipětiletá voda"...; jaký máte na to názor ?
A pokud ano, souhlasíte-li, proč to tak je ? Myslím, že ikdyby příroda byla zreformována na "ekologické původní stavy", že by tyto "opravy krajiny" neovlivnily ony dešťové spady, které jsou asi v tomto století jiné než v minulých. (( globální oteplování )).
Myslíte si, že : kdyby globální oteplování bylo 10x silnější, že by jeho důsledky ochránila org. DUHA ? svými názory na vrácení krajiny do původního stavu ? ? Já myslím, že ne, že ani krajina pěstovaná 50 let by "globální deště" nezastavila.
Co tedy dělat ?
a) protipovodˇbové bariery
b) vrátit krajinu do "puvodního" stavu
c) celosvětově tlačit na změnu globálního oteplování ?
SPIPI --- 0:22:50 7.6.2013
JOSEFDRUHY --- 10:03:17 6.6.2013
Je lepší zaplatit za vzniklé škody povodní 10 miliard, anebo raději dávat od r. 2002 do protipovodňových bariér o 10 miliard víc než dosud vydáno bylo ? A kolik bylo vydáno ? ( ví to vůbec někdo na ministerstvu ? ) A kolik bylo potřeba ještě vydat, aby škody tohoto rozsahu byly eliminovány ?