Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Politické alternativy a jejich příznivci
THE_MIRACLE

Vítejte na diskuzi pro lidi, kteří již nejsou ochotni volit "menší zlo" v podobě velkých stran, které to právě nek**ví...

Volte malé strany, jedině tak se může něco změnit!

[http://files.volby-cr.cz/200000018-00f3e0136d/vtipy_lichy_politika.jpg]

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JOSEFDRUHY --- 10:31:36 7.6.2013
SPIPI: To je pravda co píšete, tedy to nač odkazujete svým odkazem.

Malá podotázka : Co soudíte o tom, že to, "co bylo považováno" v minulých letech za "stoletou vodu", to se najednou nějak opakuje néééé po sto letech ale 5x za sto let ??? Takže to, co bejvalo "stoletá voda" bude v budoucnu už "dvacetipětiletá voda"...; jaký máte na to názor ?
A pokud ano, souhlasíte-li, proč to tak je ? Myslím, že ikdyby příroda byla zreformována na "ekologické původní stavy", že by tyto "opravy krajiny" neovlivnily ony dešťové spady, které jsou asi v tomto století jiné než v minulých. (( globální oteplování )).
Myslíte si, že : kdyby globální oteplování bylo 10x silnější, že by jeho důsledky ochránila org. DUHA ? svými názory na vrácení krajiny do původního stavu ? ? Já myslím, že ne, že ani krajina pěstovaná 50 let by "globální deště" nezastavila.
Co tedy dělat ?
a) protipovodˇbové bariery
b) vrátit krajinu do "puvodního" stavu
c) celosvětově tlačit na změnu globálního oteplování ?
SPIPI --- 0:22:50 7.6.2013
JOSEFDRUHY --- 10:03:17 6.6.2013
Je lepší zaplatit za vzniklé škody povodní 10 miliard, anebo raději dávat od r. 2002 do protipovodňových bariér o 10 miliard víc než dosud vydáno bylo ? A kolik bylo vydáno ? ( ví to vůbec někdo na ministerstvu ? ) A kolik bylo potřeba ještě vydat, aby škody tohoto rozsahu byly eliminovány ?
KAILASH --- 6:17:57 6.6.2013
SPIPI: nejak se nam to jmeno objevuje casteji :-)

Je ale pravda, že v Sýrii bylo nedávno asi pět českých novinářů a ti si pobyt hradili ze svého (možná že Tereze Spencerové pobyt uhradil její zaměstnavatel – Literární noviny). Z další diskuse ovšem vyplývá, že pan Szántó má na mysli reportáže Daniela Solise. Nicméně Solis, který skutečně propagandisticky podkuřuje režimu Bašára Asada, je vůči BL autorsky v opozici.
Jakub Szántó nepravdivě nařknul Britské listy z podpory syrského režimu
http://www.blisty.cz/art/68804.html
KAILASH --- 15:22:34 5.6.2013
SPIPI: Mozna to je i nevyhoda takovych minihnuti a minialternativ, ze aby byli videt se musi sdruzovat na akce s jinymi minihnutimi a tam se vzdy nejaky extremista nebo rasista najde....
SPIPI --- 21:17:17 4.6.2013
S_TEJK: asi se vážně pomátl..

já: "koukal jsem, že ses zúčastnil debaty o Sýrii, kterou supportovali náckové. WTF? To je celkem slušnej veletoč z antifašistický SZ k přednáškám po boku takovejch zmrdů, jako je Vondrák."

DS: "Po boku mě seděl Rybák z haló novin, takže žádnej veletoš se nekonal. Rád vzdělávám masy nehledě na jejich předchozí ideologickou deviaci... něco jako převýchova, Pokud mají vůli, proč bych je zavrhoval. Jsem snad Bůh, abych soudil? (...) mezi svými studenty také nekádruji, čemu kdo věří. Jde o transfer nějakých informací. Přednáška o Sýrii, za kterou mi i zaplatili byla dobrou příležitostí odsoudit násilí."
S_TEJK --- 21:09:18 4.6.2013
SPIPI: u pirátů myslím nikdy regulerně nebyl, i když se ochomítal a snažil se uchytit

mě to teda hlava celkem bere, jsou v zasade dve varianty a) magor b)rovina spekulaci o motivaci a cilech , pripadne kombinace obojiho, ta se nevylucuje

myslim, ze jeho schopnosti analyzovat konspirace doklada, ze si ani neumi proverit s kym kde vystupuje, pripadne to vi a je mu to jedno, oboji je vypovidajici vic nez dost ;)

SPIPI --- 20:22:59 4.6.2013
S_TEJK: dik, to mi hlava nebere.. přes zelený, piráty, zubovou, bobošíkovou až k náckům.. ten člověk musí bejt fakt nešťastnej.

Se ho na ty nácky schválně zeptám.
S_TEJK --- 20:18:53 4.6.2013
SPIPI: jaký dva? Rybák je nějaký moula z Halo novin, Vondrák nácek jak poleno

Hledat | více než slova
http://www.antifa.cz/search/node/vondrák

event akce
https://www.facebook.com/events/517431468316784/