Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Poznej počítačovou hru podle jakéhokoliv detailu - HARDCORE sekce
XSOFT
Smyslem klubu je v první řadě zábava. Kdo se nebude bavit, bude vyloučen. Sekundární smysl klubu je pomoci ostatním identifikovat hru, o které někde slyšeli, hráli ji v dětství a mají jen útržkovité informace - a hrozně rádi by si hru dneska zahráli, kdyby jen věděli, jak se hra jmenovala. Takové debaty a upřesnění se vedou v rámci klubu, aniž by se přerušovala soutěž.

Provoz klubu se skládá ze zadání otázky TUČNÝM písmem a očíslováním otázky - to pro zajímavost, abychom věděli, kolikátá v řadě to již je a abychom se mohli případně na číslovaná zadání odkazovat. Nemusí se hádat vždy jen název hry, ale lze i naopak ptát se na konrétní detail, autora a podobně v uvedené hře. Zadáním může být cokoliv. Citát, screenshot nebo výřez, hudba, popis nějakého detailu, ale i třeba přesmyčka nebo rébus, fantazii se meze nekladou. Takto zadané otázky jsou soutěžní, každý smí hádat jenom jednou, pokud neurčí zadávající jinak. Nápovědy může dávat zadávající dle uvážení jakýmkoliv způsobem. Pokud někdo hádanku uhádne, smí zadat vlastní zadání. Pokud se hádanka neuhodne do tří hodin a zadávající neposkytne nápovědu (neboli utichne hádací aktivita), je automaticky považována za zrušenou a smí zadávat kdokoli další. Proces se takto opakuje do zblbnutí.

HARDCORE je klub ze dvou důvodů. Za prvé - nejsme omezeni na platformu, jazyk ani žánr! Smí se zadávat hry z konzolí, MMORPG, japonské hry, které nikdy nebyly v USA ani EU, polomechanické automaty a tak dále - fantazii se meze nekladou! Ani není potřeba se odvolávat na relevantní zdroj existence hry. Ale nezapomínejte na smysl klubu! Nejde tedy o to dokázat ostatním, že jste vygooglili neznámý titul, který nikdo nezná, ale o to rozšířit si obzory, pobavit je a udělat pohled na věc jiným způsobem. Druhý důvod je obtížnost zadávání. Rozhodně by zde neměly být otázky na klasické hry, které zná každý, i méně pokročilý hráč, leda by byly formulovány z takového úhle, který není typický (takže za screenshot z Dooma řežu palce).

Systém bodování je ujetý. Jeho přesnější rozbor naznačuji na nástěnce. Není nutné se jej držet, pokud vás hra bude bavit.

Přeji příjemnou zábavu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XSOFT --- 23:12:02 31.3.2008
DAVESADE: Nechybi zadna

staci jen jedny prohodit
DAVESADE --- 22:21:31 31.3.2008
Napovědět se dá snadno - která Zelda chybí? ;)
XSOFT --- 21:37:48 31.3.2008
DAVESADE: Jak to napsat a moc neradit ..no . .. .. ne.
DAVESADE --- 19:27:57 31.3.2008
No, tak jsem zvědavej ;).
DAVESADE --- 19:27:31 31.3.2008
Že to tady spí nevadí, ale potěší takovéhle zadání! Takže za mne:

A - Desert Palace si pamatuju z Link to the Past
B - Majora's Mask?
C - Oracle of Seasons
D - Link's Adventures
E - Minish Cap
F - Ocarina of Time
G - Oracle of Ages
H - Windwaker
I - Legend of Zelda v nějakém 3D remaku
J - Twilight Princess GC
K - Four Swords Adventures
L - Phantom Hourglass
M - To vypadá na remake Link's Awakening
PEPAZDEPA --- 18:28:59 31.3.2008
XSOFT: tak se ukažte zeldologové :DD
XSOFT --- 16:02:15 31.3.2008
Nejak to tu spi..
#21 Nazev titulu ke hre - staci zkratkovite. Jde o to urcit z ceho je / odkud cerpa / cim je inspirovan kazdy z obrazku. Ke kazdemu dilu patri prave jeden obrazek. A urcujeme samozrejme vse a spravne.
[http://zelda.pocitac.com/zakys/zelda-kviz.jpg]
STSUNG_NAVANA --- 13:07:52 13.3.2008
ad test: teda to jsou otazky, vetsina nintendo veci a pak najednou "ceho je bioshock spiritalni pokrani". zkousela jsem to dvakrat (oboji 8/15)
??? --- 12:34:46 13.3.2008
DAVESADE: no tak hlavne ty, tech mejch par doplneni ;) nu neni kazdej den posviceni...
DAVESADE --- 12:25:42 13.3.2008
Tak to, že někdo vůbec identifikoval Hocus Pocus je důkaz, že si to zasloužil více, než já / my ;).