Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Kabaret Caligula - Caligula olé!
JOHY
www.kabaretcaligula.com

Kabaret Caligula připravuje pilotní díl vlastního televizního(?) seriálu!

[http://i.imgur.com/8M1eJCg.jpg]

Stay tuned!

Kabaret Caligula na Facebooku
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RUMEC --- 19:42:58 23.3.2011
DVD ZKÁZA VESMÍRNÉ LODI LIBIDO KONEČNĚ VYŠLO

Kabaret Caligula finálně emitoval dlouho slibované a ještě déle očekávané DVD Zkáza vesmírné lodi Libido. Tento unikátní záznam posledního představení uvedeného kusu na půdě Paláce Akropolis (které bylo snímáno 9 profesionálními kamerami a neméně profesionálně sestříháno) je nyní k dostání v dejvickém klubu a/nebo kavárně Potrvá (www.potrva.cz), kde se rádi baví a vystupují i členové Kabaretu Caligula se svými bokovkami. Mimochodem - v Potrvá mají i nové vydání DVD Hamlet: Přání zabít (první edice beznadějně rozebrána). Přijďte!
JACKOBB --- 14:25:24 27.2.2011
Gratulujeme všem vítězům a čest poražené Jarmile :)
GABRI --- 20:41:37 15.2.2011
KC Party aneb VYKRADLI NÁM SKLAD!

15 Years Anniversary Party Kabaretu Caligula se blíží – už příští sobotu 26. února od 20:00 v Paláci Akropolis. Kromě avizované předpremiéry nového pásma Trenažér lidství, křtu a projekce DVD Zkáza vesmírné lodi Libido a hudební veselice (feat. fascinující duo 2Singles) jsme do programu zahrnuli novinku: vzájemné obdarování souboru a diváků.

Důvodem pro tuto bohulibou akci je nejdůslednější vybílení skladu, jaká historie Kabaretu Caligula pamatuje. Zloději sei tentokrát odnesli vše. A když říkáme vše, myslíme VŠE. To znamená, že nemáme NIC. Žádné kostýmy a rekvizity ze starších představení, žádné zbraně a střelivo, meče, tanga ani žertovné vousy. Prostě nic.

Nyní se vám tedy nabízí hned dvě příležitosti v jedné: můžete se zbavit bizarních a výstředních oblečků, doplňků a potenciálních rekvizit, které vám doma překáží, a obdarovat jimi nově zakládaný fundus KC. Ale pozor! Nejsme Armáda spásy – vaše staré slipy či dědovo zvetšelé pyžamo nejsou na seznamu našich top priorit. Zajímavé příspěvky ohodnotíme vlastními bizarnostmi, kterých se potřebujeme zbavit (mraky her, komiksů, DVD atd.). Tento improvizovaný bazar slibuje stát se jedním ze zlatých hřebů večera. Proto nezapomeňte – 26. února od 20:00 v Paláci Akropolis.
KUSSANDA --- 20:47:17 18.1.2011
JOHY: Tak to uz budes velkej kluk ;o) To se musi zapit ;o))
JOHY --- 13:47:45 18.1.2011
Jen připomínám, že zároveň s oslavou 15let KC oslavím 25let své veskrze mrzké existence, kterou zachránilo právě pouze a jen členství v KC! SEX, SMRT a SLÁVU!
MADLENKA --- 12:47:57 17.1.2011
GABRI: jupí, bude "tancovačka" :)
KUSSANDA --- 12:39:27 17.1.2011
GABRI: Tak tam nesmim chybet ;o)
GABRI --- 12:06:13 17.1.2011
Zlý večírek KC ane 15 YEARS ANNIVERSARY SHOW. Exkluzivní předpremiéra nového pásma "Trenažér lidství". Sledujte nástěnku!

"Mottem výročního představení je tentokrát heslo: „Zábava je out!“ Návštěvníci Paláce Akropolis sice dosud chodili na Kabaret Caligula právě kvůli ohňostroji nekonvenční zábavy a ostrého humoru, to se prý ale nyní změní. Kabaret Caligula totiž otevírá novou kapitolu – teď chce své diváky zároveň vzdělávat a přispět k jejich sebezdokonalování.

Zlý večírek KC je pro lidi, kteří chtějí „renovovat mentální a fyzické zdroje a budovat pevnou síť recipročně se posilujících interpersonálních vztahů a sociálních vazeb.“ Kabaret Caligula vás ve svých nových skečích mj. naučí, jak lze snadno získat místo svých snů, jak prodat cokoliv komukoliv, jak nekompromisně a účinně hájit svá zákaznická práva či jak získat kohokoliv pro (podle vás) dobrou věc. Návštěva Zlého večírku KC bude prý mít prokazatelně pozitivní dopad na váš osobní úspěch a životní štěstí!"
GABRI --- 15:36:56 30.10.2010
DRRAK: Je to možné.