Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LITROP --- 13:12:28 28.9.2014
nekdo dnes sauna vinohrady
VENIKA --- 23:46:59 17.9.2014
???: Byla jsem trikrat, podotykam, ze nejsem zadnej saunivej fajnsmekr, takze jsem nenarocna, ale uz bych nesla, pokud si muzu vybrat. Bylo to teda dany tim, ze jsem pokazde prisla hned na oteviracku. Jednou to tam smrdelo - neco jako kanalizace a prebijela to desinfekce, jak rano vytirali. Podruhe evidentne nekdo zaspal a finska nebyla vyhrata. Bohuzel se ji za hodinu a pul vyhrat nepodarilo, obsluha byla uplne mimo. Bazenek neni, ale zase me bavil snih.
QUIP --- 10:46:08 17.9.2014
???: jednou jsem tam byl. Ne ze by to bylo spatny, ale zaroven me nic nelaka to tam zopakovat. Pokud si to dobre pamatuju, tak tam neni bazenek a je to cele takovy velky openspace prostor, ze ktereho jsou vchody do jednotlivych saun atd., takze chybi jakykoliv kousek soukromi.

Na druhou stranu, za ty penize je to dobra nabidka, takze se da lecos prekousnout.
??? --- 10:32:46 17.9.2014
Už jste někdy u Olgy Šípkové někdo byl? jak to na Vás působilo? :)
??? --- 0:00:49 17.9.2014
Neomezený VIP vstup pro 2 osoby do Saunového světa Olgy Šípkové s fantastickou slevou 73%! Nádherné a luxusní prostředí, prostěradlo v ceně a několik druhů saun na výběr. | Neskutecna.cz
http://www.neskutecna.cz/...usni-prostredi-prosteradlo-v-cene-a-nekolik-druhu-saun-na-vyber-d81.html
IF_ --- 11:48:51 17.8.2014
KALIBAN: To asi nebudeš nadšen, protože tam neni bazének:)) Je tam vědro a sprcha. Jinak já byla spokojená, je tam celkem klid a ticho i když je to v rámci toho sport. centra, příjemnej privátek.
KALIBAN --- 11:22:34 17.8.2014
IF_: muzes dat lehkou recenzicku toho domyna? Mam to za barakem a jeste jsem tam nebyl...
SARAJ --- 19:37:51 15.8.2014
PODFUCK: aj jaj.skoda.
PODFUCK --- 18:40:41 15.8.2014
SARAJ: Pondeli - patek
SARAJ --- 17:50:34 15.8.2014
PODFUCK: I víkend?