Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PSYCHOPATICK --- 23:03:41 28.5.2014
FRIX211: jedna prodejna je ve Štěrboholech ve Fashion Areně http://www.fashion-arena.cz/vsechny-znacky/ :) to je asi trošku z ruky ale občas v DM drogerii nebo na netu v online obchodech :)
QUIP --- 11:17:00 25.5.2014
FRIX211: obcas jsem nejake tyhle veci videl i v drogeriich, jako je Rossemann, nebo DM.
FRIX211 --- 13:49:05 23.5.2014
Pomozte, poraďte prosím - potřeboval bych pořidit kartáč do sauny, nejlépe jen normální do ruky, bez rukojeti, žádné extrabuřty. Svůj starý, který se definitivně rozpadl, jsem kupoval v Body Basics a najednou zjišťuju, že ty prodejny z ČR jaksi zmizely. Poradíte mi, kde to pořídit nejlíp na Praze 1/2/7?
PELDA --- 21:45:56 10.5.2014
Tip pro šetřílky

Chodím do Pure v palladiu. Sehnal jsem členství tady na nyxu za 600 měsíčně. Chodím tam 2x týdně, jednom saunování vyjde na 75 Kč...
Vlastní sauna je docela v pohodě, menší, ale většinou jsem tam stejně sám. Hned vedle sprchy, bazének není. Nejslabší je "odpočívárna" v podobě dvou laviček vedle sprch...
Ale účel to splní.. Pravidelně chodím tam + občas (když se přidá žena nebo známí) Step nebo Čestlice. Spokojenost.
PSYKUK --- 18:31:44 5.5.2014
IF_: Proto je dobry, ze je tam maj ;) mas moznost je dat, ale pokud nechces, snadno se jim vyhnes, jsou jednou za hodinu v jedny ze vsech saun. Za me ideal...
IF_ --- 17:28:00 5.5.2014
PSYKUK: To já taky, ale když s sebou beru nějakýho víkenďáka, tak to většinou neocení.
LISTIKUS --- 15:56:16 5.5.2014
PSYKUK: ja to moc nemám rad, raději když můžu relaxovat klidu a v tichu
PSYKUK --- 15:39:07 5.5.2014
IF_: Ja to mam rad ten extrem ;)
IF_ --- 22:23:24 4.5.2014
MARIHAI: Je to mnohem větší "záhul" než klasické saunování, spíš pro lidi, co chodí pravidelně.
MARIHAI --- 21:32:02 4.5.2014
QUIP: aha .. hmm ;) tak to nevim teda co bych na to rikal :)