Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
E42 --- 17:34:45 22.12.2010
SLUCKER: To jo, bude nás dokonce 5-6, ale holky toužej po páře, aromasauně, vířivce atd. Je mchm v Praze nějaká jiná podobně vybavená sauna s méně komplikovaným přístupem?
SLUCKER --- 17:26:40 22.12.2010
E42: aha tak kdyz sem to delal na jare tak zapisne nebylo..
ale jestli tam chcete jit ve 4rech jestli by pro vas nebylo lepsi jit do privatnich saun co tam maji.. ve 4 uz by to slo financne utahnout:)
E42 --- 17:24:20 22.12.2010
Hm, teď koukám, že je tam navíc "zápisné" 500 Kč. No uvidíme.
HOLMES PLACE – one life. live it well. | Energy Smíchov
http://www.holmesplace.cz/energy/smichov/membership-personal/?lang=cs
E42 --- 17:19:16 22.12.2010
SLUCKER: Super, to zní přijatelně. Potřebujeme tam protlačit 4 lidi, tzn. dvě karty to spraví a ty už se nějak využijou. Dík!
SLUCKER --- 17:17:30 22.12.2010
E42: cau, je to tak, musis si za litr nabit kredit do karty, kterou ti za +- 2 minuty zalozej, na tu kartu muzes sebou vzit jednoho hosta, prenosna ale neni..
kdyz vycerpas kredit, muzes dobit novej.. jak to je s rusenim nebo necerpanim kreditu kdyz by tam clovek delsi dobu nechodil nevim, ja tam chodim casto:)
E42 --- 15:31:39 22.12.2010
SLUCKER: Můžete mi prosím někdo potvrdit, jestli tahle informace ještě platí? Z HP mi emailem tak nějak oklikou sdělili, že do relaxu je vstup jen s členstvím, ale je možné, že jsme si prostě nerozuměli. Jde mi o nějaký co "nejjednorázovější" vstup, ale litr kredit se taky dá, párkrát tam ještě určitě zajdu, HP bylo loni fajn. Případně je ta karta přenosná?
LITROP --- 16:00:48 20.12.2010
Tak jsem byl v té Finské a schrnutí supr majitel ,skvělej bazenek(zrovna nově napuštěn),trochu malá sauna parkrát jsem i stal ,ale to bude asi ruzný podle lidí.Kapánek draší ale asi jeste zajdu.

Jinak nevíte dostavám v praci FOKUSPASS-sodexo a marně hledám saunu kde bych je udal jediny co jsem nasel bylo podolí ale tam sauna nic moc
LITROP --- 11:22:51 14.12.2010
JIRAS111: ok diky tak to se tam asi uvidíme
JIRAS111 --- 13:18:24 12.12.2010
LITROP: to je moje soucasna sauna, kam chodim.. sauna je prumer, ale celkovy prostredi, zazemi a obsluha idelane splnuje presne to, co si od sauny predstavuju - tedy relax, neni to teda styl sauna-fabrika typu smichov, ale spis prostredi s vicemene uzavrenou komunitou lidi, kde potkavas furt ty samy xichty a bud ti sednou, nebo ne...
ROMMIE --- 10:10:20 10.12.2010
byl jsem nedavno v saunovem svete v aquaparku cestlice a byl to pro me nejlepsi saunovej zazitek v zivote....celej den relaxace, nadhera...rad bych tam alespon jednou za mesic s pritelkyni zasel...moc doporucuju!