Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANGELINE --- 8:56:25 30.3.2010
S tím jiný kraj jiný mrav... tady v dánsku nemaj vůbec odpočívárnu a do sauny se jdou prostě jednou ohřát, když jsem si lehla na jednu lavičku, že si odpočinu, tak se mě ptali, jestli je mi dobře)) Jsem si myslela, že seveřani, by mohli vědět, ale jsou to hlavy skopový.)
HONZIK_HAPPY --- 12:55:16 29.3.2010
většina plavkáčů jsou v saunách u bazénů :) v saunách co jsou samostatně jsem žádnýho snad neviděla :o) ale u těch bazénů to je častý jev a sice jako jejich boj , ale většinou tento jev provází pár nepříjemností jako částé větrání , protože v tý sauně jsou tak max pět minut ... šup bez sprchy do bazénku ap.
ROMMIE --- 16:18:14 26.3.2010
KOCHANSKA_CH: jiny kraj, jiny mrav:))))
KOCHANSKA_CH --- 16:11:36 26.3.2010
ROMMIE: V Brně jsem v žádné ze saun plavkáče nepotkala, ale kamárad líčil, jak kdesi na severu Čech způsobil nevoli mezi saunujícími se, když si dovolil být nahý. :-)
ROMMIE --- 16:06:05 26.3.2010
KOCHANSKA_CH: tak v dejvicich ne, a vzhledem k tomu, ze tam majitel tu slecnu provedl a vsechno ji ukazoval, tak mu asi plavky nevadi...ale je to divny...
KOCHANSKA_CH --- 16:03:25 26.3.2010
Na dveřích sauny, do které chodíme, visí přímo zákaz vstupu v plavkách. :-)
ROMMIE --- 16:02:34 26.3.2010
HONZIK_HAPPY: je to jejich boj:)...
HONZIK_HAPPY: jo, to je asi presny:))))
HONZIK_HAPPY --- 16:02:16 26.3.2010
napadlo me takovy srovnani se sexem s ponozkama :o)
HONZIK_HAPPY --- 16:01:35 26.3.2010
ROMMIE: no mě je jich svym zpusobem lito bo si to podle me nemuzou vubec uzit ...
ROMMIE --- 15:25:46 26.3.2010
HONZIK_HAPPY: ja si to ani nejak nedokazu predstavit, prijde mi to hnusny:)))...