Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Saunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
VASUCEKSprávné saunování je věda


Tento klub by měl sloužit k získání různých informací, rad a tipů. Na nástěnce můžete najít pár odkazů věnovaných této proceduře. Cennější však mnohdy budou názory a rady jednotlivců tady v diskuzi. Saunu známe hlavně jako zařízení, které má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek. Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Dále se sauna využívá jako prostředek k postupnému otužování i jako prostředek ke zvyšování kondice.

Byl bych rád, kdyby alespoň něco z toho posloužilo byť jen jedinému člověku, a na základě tohodle auditka by se rozhodl saunu zkusit. Zjistil jsem totiž, že je v mém okolí mnoho lidí, kteří nemají ani ponětí o tom, jak blahodárné účinky sauna má.

Napadlo mě, že by nebylo od věci, kdybyste sem linkovali sauny, které navštěvujete, nebo ve kterých jste alespoň jednou byli a napsali, zda jste byli spokojeni, či ne (rozlišit, jestli se jedná o spokojenost s obsluhou, s prostředím nebo cenama, samozřejmě i negativní zkušenosti) časem bych to nějak vimplantoval na nástěnku aby v tom byl pro případné zájemce v daných lokalitách přehled. Časem by mohla vziknout nějaká tabulka, kde by byl výběr saun v určitém městě doplněný referencema spokojených/nespokojených uživatelů.

Nevím však, jestli bych měl na to, to nějak přehledně a jednoduše udělat. Kdyby byl proto nějaký zájem o spolusprávcovství a případnou pomoc s tímhletím, ozvěte se mi pls do pošty.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FALLENANGEL --- 22:22:39 27.3.2008
VAUGHT: Tak to tě fakt, že jsem z Třebíče, asi nepotěší, co? :) Ale do Plzně se brzy chystám, tak třeba u vás :)
FALLENANGEL --- 18:37:31 27.3.2008
VAUGHT: Tak doraž zítra na pátou, máme tam odborníky na slovo vzatý :)
FALLENANGEL --- 18:26:38 27.3.2008
VAUGHT: Teď jsem si říkal jak je možný, že v sauně slýchám povídání o Bundeswehru, automobilovejch veteránech, cyklistice a byznysu namísto plkání zmalovanejch pipinek a pak mi došlo, že do pánský sauny asi fakt nechoděj :)
KOKES --- 16:48:41 25.3.2008
jinak poškozování tvorby spermií <> od poškozování spermií/OT už..
ROLNAS --- 13:07:22 25.3.2008
VAUGHT: diky:) tak to jsem loni asi zbytecne vynechala, resp, zajimalo by me co mi to teda bylo, ze mi teplo zakazal....ale asi jiny doktor jiny nazor ne?
PENGU1019 --- 12:48:26 25.3.2008
Mno, dalsi saunovaci info. Tentokrate Vojenska zotavovna Merin. Jezdime tam, kdyz jsme na chate,zotavovna je par minut autem od Neveklova. Sauna je po rekonstrukci, obsluha na recepci dobra i kdyz trochu "jednodussi", je potreba rezervace predem, zvlast o vikendu. Sauna je po celkove rekonstrukci. Vedle sauny je i para, takze vazne pohodicka. Bazenek je venku pod strechou, odpocivarna cca pro devet lidi, taktez i samotna sauna. Devet je ale vazne max. Bohuzel projektanti nebo mozna delnici malinko nevychytali sklon podlahy, a tak voda ze sprch tece pode dverma do sauny a v satnach ze sprch ke skrinkam.
Zase sme ale bohuzel narazili na dva pary z Ostravy a byli sme nuceni si vyposlechnout debatu o hnisavych strupech, operacich menisku, otevrenych zlomeninach a jejich opravdu hlasity smich, kterym reagovali skoro na kazdou vetu. Nanynky klasicky se zlatejmna retezama a zmalovany. Mno. Cena 140,-/90 min....
ROLNAS --- 19:58:18 24.3.2008
VAUGHT: jak jsi prisla na to, ze na bloklou pater je dobre teplo?...ja si loni po padu pateri pohla a mela jsem prisny zakaz nahrivani..
TARGI --- 17:01:46 22.3.2008
PENGU1019: nevim, neptala jsem se ho :)))
MUFLONEK --- 16:03:16 22.3.2008
To je fakt diskuze.o)

Ačkoliv po sauně s přítelem pravidelně spím tak raději beru prášky.o) Nemíním to riskovat.o)
RADO1 --- 14:46:31 22.3.2008
VAUGHT: Cyklistika a neplodnost je o niecom inom. Nie, ze si prehrejes testicles v cyklogatach. Skor je to o tom, ze si jazdenim priskrtis cievy veduce do penisu a nie je potom tak dobre prekrveny. Podla orientalnych nauk je medzi vajkami a zadkom najdolezitejsi energeticky uzol tykajuci sa sexuality. A dlhodobym tlakom narusis toky energii.
Kazdopadne po par hodinach na bajku sa veru neurobim alebo ak, tak s obtiazami.