Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
RADOST - mějte rádi dost :)
KULHY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KULHY --- 13:39:02 20.6.2011
NIRA: jo jo .. stavět si hranice své vlastní benevolence aby se člověk sám nezničil :)
NIRA --- 17:28:28 17.6.2011
četla jsem: "láska a radost ve vztahu, člověk nechce být sám, potřebuje se s někým sdílet a mít někoho rád, jenže mnoha lidem se nedaří být šťastní ve vztahu, přijdou problémy a jim se vše hroutí..." souhlas, ale nemyslím SI, ŽE JE TO ZÁLEŽITOST VZTAHU, PROTOŽE KDYŽ NEDOKÁŽU BÝT ŠŤASTNÝ SÁM SE SEBOU, JAK MŮŽU BÝT ŠŤASTNÝ VE VZTAHU? Příkla:. přijdu do práce a hned mě kolega "seřve". Tak za prvé: co si to dovoluje?(je to kolega a ne můj nadřízený, i když ani nadřízený nemůže podobným způsobem řídit) A za druhé: není to moc dobrý začátek jakékoliv konverzace, skončí to tak, že mu řeknu: co si to dovolujete, nemíním se s váma dál bavit (pokud pokračuje).

A jsem šťastná....:-))
JAMINA --- 20:27:51 29.4.2011
BROKEN_DREAMS --- 23:51:38 13.4.2011
JAMINA:
hej, ja to tiez tak vidim..:)
navyse na 'novych' snoch sa uz intenzivne pracuje
a dak, aj za strip;))
JAMINA --- 22:10:25 13.4.2011
ještě přidám špetku toho newage/hippie koření, kerý imho není špatný, když se koření s rozumem a mírou :)))

Vesmír v tom smyslu, jak ho chápu já, funguje tak trochu jako bumerang. Důležité je užívat si náš život, vychutnat si plnými doušky přítomný okamžik a děkovat za to, že je náš život takový, jaký je. Vždycky totiž může být hůře. Očekávejte, že vám život přichystá to nejlepší. Proč? Protože si to zasloužíte. Věřte si, mějte sami sebe rádi. Lidé jsou dnes taktéž rozmazlení a umí se jen málo radovat z maličkostí. Znovu se to naučit, to je výzva, kterou bychom měli všichni přijmout. Je na nás samotných, zda-li budeme žít šťastný život.

z článku http://www.astrolog-terapeut.cz/news/japonska-katastrofa-otazky-pro-astrologa/
JAMINA --- 22:06:48 13.4.2011
BROKEN_DREAMS: :)) Tož "better_dreams" přeju, i když koloběh tvoření a boření snů je asi přirozenej http://i.imgur.com/KSOrW.jpg ;)

KULHY: njn, tak jako má to jisté prvky idealismu, ale proč ne, každej strýcem/strůjcem svýho štěstí ;) Navíc život v civilizaci stejně přinese spoustu stínů, facek a vybrušování asi každýmu, i hippísákům..
Např. "If you don´t like you job, quit" se dá pojmout i z druhý strany, neprchat ale naučit se brát práci když ne s láskou tak aspoň nadhledem či tak něco. A "share your passion" se dá brát jako sdílení radosti nebo nadšení, prostě netřeba se hippísácky či altruisticky sdílet upně cele, ale šejrovat jen část duševní energie třebas. Kupříkladu formou vášně vložený do uměleckýho tvoření, hudby, atd. :) Ale to asi netřeba okecávat...
BROKEN_DREAMS --- 19:10:25 13.4.2011
JAMINA:
yummy:)
KULHY --- 14:09:11 13.4.2011
JAMINA: akorát trochu hippie ;)
KULHY --- 11:42:10 13.4.2011
JAMINA: rozhodně ano :) ..