Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
free community ☮ & traveller places
TSOH
... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MINAB --- 16:47:49 28.6.2012
ORLIK: neni to nezdvorily,resit tu mlejnsky zalezitosti,kdyz ostatni k tomu nemohou nic rici.Ja jen,ze Magda je moje vyborná kamoska a o nicem takovym teda nevim.Takze berte Orlíka s rezervou.Nic ve zlym.Zitra na Mlejn,jupi!
MASOO --- 11:55:47 28.6.2012
ORLIK --- 11:55:01 28.6.2012
MASOO: Jasně že vydrží, neboj, my se Saročkou takhle žijeme už 12 let a máme dvě děti :)
MASOO --- 11:53:10 28.6.2012
ORLIK: tak snad vam to vydrzi....
MASOO --- 11:52:29 28.6.2012
ORLIK: vsechno jde, kdyz se lidi dohodnou
ORLIK --- 11:44:23 28.6.2012
TULI: Free love přístup je jediný možný! Jinak to sexuální napětí každou komunitu spolehlivě rozloží, to je neomylná zkušenost a je úplně jedno, jestli je to komunita křesťanská nebo rainbow nebo jakákoli jiná! Ostatně ta mlejnská vzbouřenecká partička budovatelů světelných tunelů se taky nakonec rozložila na tom, že si po roce hlásání čistoty a věrnosti Katarina začala s Lukášem a Magda s Robertem :)) Já se zrovna čerstvě zamiloval a po sedmi letech porušil pravidlo co je v domě, není pro mě, který jsem po předchozích špatných zkušenostech s mlejňačkama dodržoval. A je to paráda! Slečna si se Saročkou skvěle rozumí, její chlapík je fajn, všichni se máme rádi a na světě je dobře! Zrovna včera jsem milenku i s manželem a dítětem odvezl na vlak, odjeli na nějakej buddhistickej retreat a všichni se na sebe zas těšíme :)
ORLIK --- 11:29:05 28.6.2012
TULI: 300 E měsíčně je pakatel, když je to i s jídlem, to je přesně problém s komunitami v čechách, všichni chtěj vše zadarmo a zajímá je jen jak ušetřit. Člověk, co si nedokáže vydělat 7500,- měsíčně (nebo třeba nemá invalidní důchod, i takové tu máme :) nemá v komunitě co dělat. Výjimka samozřejmě potvrzuje pravidlo, taky tu máme Míru, co už 7 let nepoužívá peníze, ten neplatí nic a reciprocitu řešíme tak, že meje nádobí a nosí jídlo z koňtáku.
ORLIK --- 11:22:09 28.6.2012
TULI: Tento víkend se loučí Babsoni, Jirka s Magdou, moc jsme si nesedli a vyrážejí na cesty, takže bouraj tu svou Babsoniéru na louce a nakopnou zas káru. Edita s Lukášem se od července stěhují do auta a až začne na Slovensku Rainbow, odjedou a už se nevrátí. No a Robert, expozounista z Pohřební kapely zmizel po anglicku a nechal tu po sobě dluh 12 tisíc. Jo a Indickej Pepa s Amy se sem po Rainbow předpokládám už taky nevrátí, vzhledem k tomu humáči co napsal na Rainbowgate nechápu, proč tu vůbec ještě jsou, když se mu tu tolik nelíbí.
PPNEKK --- 14:05:52 27.6.2012
BIGTRAGED: to byla narazka na nize zminovany portugalsko
MASOO --- 10:03:03 27.6.2012
DOOMBRINGER: ale ja mam pocit, ze tu mineno vazne nikdo nepsal nic o tom, ze je NEmas ucit cist a psat;)
navic CLOWN ma osobni zkusenost a sice pise jako prase (promin;)), ale to muze i clovek v VS titulem (jeden tu naproti me sedi a ten to proste ma od prirody, je debil)