Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Pejsci a pejskari - pohled z druhe strany
DANKLAR
Tato diskuze není určena pro pejskařské onanisty.

ad pejskaři - už dlouho v tomhle klubu definujeme pejskaře jako pejorativní pojem, tzn. pejskař = špatný majitel
Chapu, ze spousta lidi ma ke psum kladny vztah, nejakeho treba vlastni, povazuji ho za clena rodin za sveho pritele atd. Ne vsichni jsou ale takovi, a tak to, co muze pripadat pejskarum normalni (nebo je aspon tolik nehoporsi), muze jinemu cloveku vyslovene vadit, a nemusi jit jen o hromadky na chodniku. Tato diskuse se ma tykat toho, jak by se pejskari meli zaridit, aby svymi milacky neobtezovali ostatni. Flejm v rozumne mire povolen ;)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
STRIX --- 12:22:25 26.9.2014
waaaw, tak k článku

Poslanci zrušili poplatky ve zdravotnictví, s výjimkou pohotovosti - iDNES.cz
http://zpravy.idnes.cz/...nictvi-s-vyjimkou-pohotovosti-1jj-/domaci.aspx?c=A140926_095621_domaci_kop

jsem se v diskuzi dozvěděla toto:

"Dneska jdu se psem k veterináři, to zas bude peněz. Jestli by nestálo za to, když už jsou u toho rozhazování dát taky něco na veterinu."
DIVA --- 22:18:26 15.9.2014
DANKLAR: díky náčelníku! nečekané zastání ,)
DANKLAR --- 10:00:39 15.9.2014
DIVA: prosim bez urazek
DIVA --- 23:32:08 14.9.2014
STRIX: i tahle zkušenost je užitečná. díky takovým jako jsi ty si víc vážím diskuzí s lidmi jiných názorů .)
STRIX --- 21:53:12 14.9.2014
DIVA: mimo mísu tu seš ty, když už mě chceš rozebírat, pročti si to pořádně a koukni, kde co sem lajkovala, přece tu nebudu psát znovu, co někdo zmínil..
no nedivím se, že ses tu v tý haldě zpráv ztratila... já tu nikde nezastávám, že je to jen na pytlíky. ale promin, pytlíky i když ne všude pořád, tak k dispozici jsou, a považuju za fakt velkou drzost a naivitu, když si myslíš, že by ti je ještě někdo měl posílat za těch pár stovek měsíčně na kolik tě pes vyjde na poplatkách, když srat chodí 1-2 denně. Nehledě na to, že to NENÍ JEN NA PYTLÍKY,.. viz těch x vysvětlujících příspěvků.

Stručně pro tebe - souhlasím třeba s tímto: LKA:
A absolutně nechápu tvoji výhružnou "ještě jednu" výzvu :)) Já se s tebou bavit nepotřebuju, takže se mnou tady pytlíky už prosimtě neřeš,.. Pláčeš na špatném hrobě.
DIVA --- 21:00:33 14.9.2014
STRIX: nevíš, nevadí. ale pokud možno mluv spíš o něčem o čem víš

já nehudruju, já mluvím věcně. abych ti pomohla udržet souvislost: píšu že kdyby psí poplatek byl poplatkem za pytlíky, určitě bych nějaké dostala vzhledem k tomu, že poplatky platím. na to ty reaguješ nejen vulgárně, ale i zdánlivě mimo mísu, pročež se ujišťuju, jestli skutečně zpochybňuješ něco z toho co uvádím v reagovaném příspěvku. tohle ber jako ještě jednu výzvu bavit se k věci

tací jistě taky existují, stejně jako ti, kteří sice platit chtějí, ale nechtějí ze sebe dělat blázny

jenže jedna nespravedlnost neomlouvá jinou nespravedlnost. to že laco zapíchl dežu neznamená že by měl franta zapíchnout pepu. jestli ti vadí (np.) výše zdanění, sleduj politiku a choď k volbám, případně se angažuj aktivně

proč konkrétně je to ubohé? chápu že drnkám na citlivou strunu (skoro) každé (nejen) ženy. ale zkus se nejprv vyvztekat mimo náš dialog a pak se pokus to vyjádřit nějak na úrovni. díky

poslední výrok je neprosto správný
STRIX --- 19:59:38 14.9.2014
???: jj, s temi malymi psi u duchodcu asi souhlasim... oni je proste dostanou aby nebyli sami a uz je ale neumi vychovat. naopak, jeste je rozmazly do takovych zmetku :((

MAGDALENA: :))) no hezky :)
STRIX --- 19:55:27 14.9.2014
DIVA:

1) fakt nevim. nesledovala sem ho dýl než bylo nutný, když sem kolem procházela.
2) mně nic nesmyslné na poplatkách za psa nepřijde (krom teda výše 5000 za 2 psy, což jsem tu už psala), to ty tu furt hudruješ o nespravedlnosti světa.. smiř se s tím jakej je, s tímhle nic neuděláš.. a když tě to tak sere, tak prostě neplať ne? :) a neventiluj si tu svý čoklomilský komplexy.
3) ti, co platit nechtějí, platit nebudou žádnou částku
4) v tomhle s tebou souhlasím. nicméněě, já výši sociálních a zdravotních dávek nijak neřeším. prostě to tak je a howgh. to že sem to sem napsala byl jen přiklad, aby ti, kterí tu pláčou nad nespravedlností se taky podivali jinam...
5) (bože). dítě nevyje (lol) třeba 15 let v kuse, že ano. dál se k tomu nebudu vyjadřovat, páč mi je z tohodle srovnávání dětí s čokli upřímně na blití. a ne nejsem matka a nákej pátek jeste nehodlám bejt, ale odvolovat se tady v tech pripadech na deti, je dost ubohý.

Někdo (pejskar) mi psal, ze pes normalne chrápe 16h sdenně, a když si v praci, mel by tudiz chrapat. takže pokud panicek a panicka zvladají vychovu, tak by melo byt vsechno v naprostem poradku a nikoho by pes svym stekotem a vytim nemel prudit.


MOREEN --- 10:09:30 13.9.2014
DANKLAR: Spíš bylo myšleno, že lidská mentalita reaguje vždycky na jeden konkrétní případ, který osloví veřejnost.. To že v tom útulku byly i jiný psy nikoho nezajímá, chudinka týraná potřebuje pomoct.. :-) Jako je fajn, že se ještě občas chytíme za nos a složíme se na "dobrou věc", ale... V době, kdy bankovní příkaz nebo složenka trvá max. tři dny a útulek už na 400 tisících poprvé informoval o částce, na 600 tisících sbírku ukončí a i přesto další týden chodí peníze... Tohle mě opravdu zaráží. :-)