Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
CZ - SK :: Projekty herní internetové scény – co (ne)frčí u nás a v zahraničí?
RIMRR
Zaměření klubu je o české/slovenské herní scéně v porovnání proti zahraniční – v čem se liší, kde jsou slabiny atp.
Co lze srovnávat a o čem diskutovat?
1. úroveň českých/slovenských webových stránek a serverů věnovaným hrám
2. zajímavé nápady, které se jakkoli týkají her (vývoj, prezentace, jejich prodej atp.) - musí se jednat o projekt, který lze realizovat přes internet.
3. diskuse o provedení a možné realizaci předneseného nápadu.
(4.) - pokud se kdokoli podílí na vývoji, prezentaci bo jiné činnosti souvisící s hrami (nebo by jste o něco podobného projevili zájem), ozvěte se Rimsymu poštou nebo napište své zkušenosti do diskuse. Je zde prostor pro realizaci a podílení se na herních projektech.
Zahraničí: Gamespot :: IGN - portály | Gametrailers - trailery | Guru3d - technologie a hardware | Fangaming - dema | Fileplanet - dema, patche ke stažení | Clanbase :: ESL - herní liga | Metaboli - legální stahování orig.her | Massiveincorporated - reklama ve hrách
České: games.tiscali :: bonusweb.idnes :: hrej - herní portály | Pctuning - hardware | Herniweb :: Czechgamer :: Hotgames - skupiny fan stránek | Aragorn :: Gladiatus.cz - hry na hrdiny
Spřízněné kluby : Battlefield 2 & Battlefield 2142 & Mods | World in Conflict RTS - NYX Clan | Halv2 / S.T.A.L.K.E.R / Crysis / Bioshock / Alan Wake a dalsi NEXTGEN | herni casopisy v cechach
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
R6ANDREW --- 10:34:08 11.8.2012
nejlepší hra - darkelf:D
HONZINFLICEK --- 14:16:24 13.10.2009
ogame sem taky chvíli hrál, ale teda zatím mi připadá travian jako jednička.
KLICASSO --- 16:14:49 18.10.2008
Zdravím, já znám ( a dlouho jsem hrál) ogame.cz , zkusil to ještě někdo? Pro mě to bylo velice návykové. Naštěstí, jak mi začali prázdniny, zbavil jsem se toho.
??? --- 13:45:54 6.4.2008
Hrajete nekdo Gladiatus na serveru 9?
RIMRR --- 14:37:48 10.9.2007
HATER: super - jsem ty tvé linky tak zběžně zkouknul - zrovna nedávno jsem koukal na web http://gladiatus.cz/ - ten se tváří podobně jako ty co jsi sem pastnul. Je všechny narvu do nové sekce "hry na hrdiny". Pokud by někdo znal obdobné weby v zahraničí, tak je sem klidně pastněte.

Funguje i řada kombinací těchto webů a klasických her - kámoši hrajou Navyfield (má blíže ke klasickým hrám na PC) - člověk si hru stáhne a může hrát free s naprostým základem, nebo platí měsíčně určitou sumu a má poměrně široký přístup výběru lodí, posádky atp. Ale může cálovat víc a získá prémiový účet k silnějším lodím. Prostě chceš "chceš víc? připlať si". mno. (Píšu na podobné téma herní úvahu, kde zminuju i reklamu ve hrách, ale bohuzel se mi blízi termín státnic, takže ted nemám času nazbyt.)
HATER --- 9:24:04 10.9.2007
aragorn.cz, andor.cz, abarin.cz, immortalfighters.net, anor-drd.sk
vsechno herni portaly pro hry na hrdiny, jine zahranicni neznam...
RIMRR --- 20:33:30 7.9.2007
Aister je osoba, která poměrně silně působila v Czechgameru (a i s fan strankou MoH u HotGames)
Upřímně jsem chtěl všechny stránky (5) před Novým rokem předat někomu z trojky HG, Czechg., Vokr.. prostě jsem neměl čas a chuť dál řešit tunu problémů, ale jenom díky Aisterovi, který chtěl začít budovat nový projekt z toho sešlo. HW už hostuje fan stránky čistě pouze pod svou doménou ale Aister je jako jeden z mála bokem -má svou doménu, svůj hosting. Oba se asi shodneme, že nejlepší je mít fan stránky "na svém" tím myslím pod společnou doménou a vůbec nejlepší je si stránku postavit vlastní a nikoli přebírat z venčí. Aspoň tak se to snažím u nás prezentovat. Zbytek v poště.
DYLER --- 19:27:19 7.9.2007
Je to jen vzácná shoda :)

Díky za přivítání. Jinak koukám, že ty jsi z HerníhoWebu - škoda, že od nás Aister odešel se svým MoHCentrem, na druhou stranu, tahle poměrně známá fansite by vám mohla pomoct, co se týče návštěvnosti, povědomí u čtenářů atd.
RIMRR --- 19:17:38 7.9.2007
DYLER: hm :) žen by samotný DYLER co je uvedený v redakci na HOT Games?:) I kdyby to byla pouze shoda jmen, tak jsi tu vřele vítán;) Určitě je dobré znát názory lidí, kteří aktivně pomáhají herní komunitě..
Sám jsem příliš nedoufal, že tu narazím na "kolegy", ale o to mam upřímně větší radost (: Třeba se tu objeví nápady, které bude stát za to zrealizovat na herních stránkách..
DYLER --- 16:13:04 7.9.2007
Diky za link na HotGames v zahlavi, potesi ;)