cau sorry za spam.

5. ROČNÍK BEER BOYS CUP
Propozice turnaje Beer Boys cup 2009

Místo konání: Hřiště SK Komárov (z Opavy asi 2 km směr Ostrava)

Hrací systém: Sobota 4. července – 2 základní skupiny po 4 týmech, kde se hraje systémem každý s každým. V základních skupinách se zápas hraje 2x10 minut.Do dalších bojů postupují první tři z každé skupiny.Přímo do semifinále play off postoupí jen vítězové skupin. Dále pak týmy na druhém a třetím místě z obou skupin hraji zápas o postup do semifinále.Zápas se hraje 2x15 minut.Při remize se kopou penalty.Z každého týmu po 3 hráčích.Semifinále a zápasy o umístění se hrají 2x15 minut.
Pravidla: Jedná se o upravená pravidla pro turnaj.
a) počet hráčů 4+1, střídá se hokejovým způsobem
b) auty a rohy se kopou, přičemž hráč nesmí stát v hřišti, přímo z autu nelze dosáhnout branky, z rohu ano
c) veškerá rozehrání musí být provedena do 4 vteřin
d) brankář rozehrává míč z brankoviště rukou, přičemž smí přehodit půlící čáru, ale nemůže dosáhnout gólu(rukou)
e) žádnou malou domů nesmí brankář chytnout do ruky
f) vyloučení 3 minut, přičemž vyloučený hráč nesmí v daném zápase nastoupit, jiný hráč může nastoupit až po uplynutí 3 minut, na počtu obdržených gólů nezáleží
g) žádný hráč nesmí nastoupit za dva týmy
Čekací doba: Pro zajištění plynulého chodu turnaje není žádná čekací doba
Pojištění: Turnaj není pojištěn, každý hráč nastupuje na vlastní nebezpečí. Pořadatel rovněž neručí za osobní věci účastníků turnaje.
Výstroj: Sada dresů, stejných trik nebo rozlišováků a kopačky (s litými špunty). Zápasy budou odehrány s míči zúčastněných mužstev, a proto je nutné, aby každé mužstvo mělo připraveno alespoň jeden míč (vel. č. 5). Každý tým musí mít stejnou barvu dresů nebo rozlišováků.
Ubytování: Možnost ubytování ve vlastním stanu v areálu hřiště.
Stravování: Provoz občerstvení přímo na hřišti je zajištěn od pátku 3. července od 16 hod. (pivo, alko, nealko, jídlo).
Ceny: Odměněny budou 3 nejlepší mužstva turnaje, dále pak bude vyhlášen nejlepší střelec a brankář turnaje.
Informace: Na telefonu 603325272 (p. Feilhauer).
Upozornění: Pořadatel si vyhrazuje právo změny, bude-li to potřebné pro zdárný průběh turnaje.
Startovné: 750 Kč za tým, je možno zaplatit buď složenkou typu C nebo osobně po předchozí telefonické domluvě 603325272 /M.Feilhauer/ na adrese: U Švédské kaple 36, Opava Kateřinky
Přihlášky: termín podání přihlášky k účasti na turnaji je nejpozději 28.6.2009

FATTY --- 11:15:40 3.6.2009
ale toz si me sem teda konecne taky zapiste, Fatty, FEI, Informatika a výpočetní technika, Ing, dostudovano
MATTH3W --- 22:57:32 15.5.2009
???: ja to vidim stejne)
??? --- 22:55:16 15.5.2009