Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LINKOS --- 22:03:29 13.12.2016
tak jsem mel schuzku s jednim od MaM reality holding. No trochu jsem cekal,ze by to mohla byt slusnejsi realitka,ale... Dum je v dost zastavenem miste,z je strany je maly zatravmeny placek,ktery patri pry k domu a dalsi strana je udajne obecni pozemek. No,v dobe internetu v mobilu mi trvalo asi tak pet minut zjistit,ze k domu nepatri nic a vse popsane je souseda. Nevim,to si mysli,ze na to clovek neprijde? Ani by me to tak nezarazelo,kdyby o tom nekolikrat nemluvil. To,ze tvrdil,ze v dome je 400v a na prvni pohled je tam jen 230v je jen takova tresnicka
GHOSTSTALKER --- 16:09:50 18.11.2016
BLACKDRAGON: Odkazuješ na téměř 3 roky neúčinný zákon.
BLACKDRAGON --- 14:49:21 18.11.2016
GHOSTSTALKER: no v zmluvach byva obvykle 1-3 mesacna obojstranna vypovedacia doba, ktora vyhovuje obom stranam, najomcovi ked chce ist inam a prenajimatelovi ked potrebuje byt predat, uzivat a ine...

pronajimatel moze organizovat prohlidku, i keby iba jednu iba po dohode s najomcom! aj sam moze do bytu ist za ucelom skontrolovat stav bytu, davam tu oba body v prospech oboch stran:
- Pronajímatel je povinen předat nájemci byt ve stavu způsobilém k řádnému užívání a zajistit nájemci plný a nerušený výkon práv spojených s užíváním bytu.
- Nájemce je oprávněn užívat věc způsobem stanoveným ve smlouvě; nebylo-li dohodnuto jinak, přiměřeně povaze a určení věci. Pronajímatel je oprávněn požadovat přístup k věci za účelem kontroly, zda nájemce užívá věc řádným způsobem.

samozrejme ak najomca nesuhlasi, mozes rozviazat s nim zmluvu a do 1-3 mesiacov mat byt dostupny :)

ale rozumni ludia sa samozrejme vedia vzdy dohodnut na vsetkom ;)
BLACKDRAGON --- 14:41:54 18.11.2016
MMISKAM: ale to je chyba predajcu a nie najomcu :) podla zakona prenajimatel ma pristup iba kvoli kontrole stavu bytu, viz: http://business.center.cz/business/pravo/zakony/obcanzak/cast8h7.aspx

TURF --- 23:29:46 26.10.2016
ahoj, je tu nekdo kdo se vyzna v anglickem trhu? konkretne v londyne
IF_ --- 8:14:19 10.8.2016
Daň z nabytí nemovitosti budou kupující namísto prodejců platit od 1. listopadu. Změna už vyšla ve Sbírce zákonů. Do té doby je poplatníkem daně primárně převodce vlastnického práva k nemovitosti a nabyvatel je ručitelem. Od listopadu povinnost ručení za daň zanikne. Sazbu daně novela nemění, přestože ji část senátorů chtěla snížit ze současných čtyř procent.
MMISKAM --- 17:35:25 29.5.2016
Nejhorší prohlídky jsou při prodeji bytu, když jsou v něm nájemci. Ti mají pocit, že by měli prohlídku snad sami vést a povídat o tom, co je v bytě dobře a co špatně. Ani majitelé bytu do prohlídek tak nemluví, jako nájemci. Ti jsou schopní klienta odradit nějakou špatně zvolenou větou hned.
KERRAY --- 18:13:20 28.5.2016
tak jsem to ještě probíral se známou agentkou, a ta říkala, že by u prohlídky (a svých věcí) rozhodně byla, na dotazy by odpovídala, že nemá dovoleno odpovídat... ale že majitel si ty podmínky nemůže úplně diktovat
GHOSTSTALKER --- 14:05:19 28.5.2016
???: Ty máš ve smlouvě, že když se ti něco ztratí bytu, tak ti to pronajímatel nahradí? Gratuluju.
??? --- 12:15:21 28.5.2016
???: bydlel jsem v byte, ktery se majitelka rozhodla prodat. kdyz mi koncila smlouva, prisla za mnou s tim, ze mi ji uz neprodlouzi, nabidla byt k odprodeji, ja nemel love, tak sem se do dvou mesicu vystehoval a domluvil se s ni, ze kdyz bude mit zajemce na prodej, budu pryc. tecka hownoght.