Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 6:49:12 29.6.2018
MADCAT: My jsme to ted tak delali. Samozrejme realitka tvrdila, ze to je zbytecne apod., ale vzhledem k vysi castky to pro nas (jako kupujici) byla podminka, ze ktery bysme neustoupili
KONOPASLIK --- 20:38:50 27.6.2018
MADCAT: Je. Běžné na trhu je rezervační deposit na účtu zprostředkovatele, samozřejmě je dobré aby to byl zprostředkovatel důvěryhodný. Rezervace u advokáta je nesmyslná komplikace, která jen zdržuje proces.
MADCAT --- 18:52:18 27.6.2018
Rezervační poplatek: má smysl ho dávat do advokátní úschovy? Čerpám z tohoto článku, tak nevím, jestli to není jenom přihřívání si vlastní polívčičky...
LBW --- 6:53:15 29.11.2017
Ahoj, mate nekdo zkusenost s touto realitkou, prosim? Diky

www.lookreality.cz

HAILA --- 14:40:27 1.11.2017
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda tu má někdo zkušenosti s prodejem českých realit na holandských serverech? Jedná se o chalupu v severních čechách.

Díky Tomáš
DREDIK --- 7:49:14 29.10.2017
Zdravim. Mam na starosti prodej vily v Pze kunraticich. Mamka je vlastnik (barak s pozemkem je samozrejmne po tatovi) na nemovitosti je zastava od "zlodeju" (Tak Jim aspon rikame, ale neni to daleko od pravdy) bohuzel ne mame cas a penize se o ten barak star at a taky by si zaslouzil nejakou renovaci. Jelikoz ja ziju v zahranici a na mama je ten barak zbytecne velikej tak schanime realitniho maklere. Mam spoustu otazek ohledne procesu prodeje, jak se resi takova zastava etc.. kazda pomoc/rada vitana! Na nyx nechodim pravidelne Tak mozna radsi do zprav, ale budu se snazit se sem obcas mrknout. Dekuju!
FIKOTEK --- 16:33:22 23.10.2017
Ahojte, pokud byste potrebovali sluzby realitniho maklere ve Zlíne a prilehlem okoli. Napiste mi tady do posty.
KROMANON --- 17:33:19 7.4.2017
KONOPASLIK: aneb půlka Prahy ve vředu z jednoho fragmentu:D
TURF --- 3:35:53 29.3.2017
ahoj, je tu nekdo s pristupem k nabidkam cinzovnich domu v praze? nase firma shani dum k rekonstrukci v cene 15-80 mil. posta.
KONOPASLIK --- 21:49:52 23.3.2017
Z deníčku realiťáka:

To jsem takhle jednou prodal jeden dům. Mám od něj klíče, takže prohlídky probíhaly, až nakonec jeden zájemce řekl ono slavné "beru". A v té chvíli začíná veselý příběh. Počítejte se mnou osoby. :)

Kupující dům pořizoval hypotékou, byla tudíž třeba návštěva odhadce. Odhadce se však s jediným možným termínem vešel do času mojí dovolené. Takže jsem požádal svého kolegu Davida (1), aby jej tam doprovodil. David si půjčil klíče. Následně ale zjistil, že odhadce tam potřebuje jít v sobotu a na ten čas má domluvenou schůku v jiném městě. Požádal tedy Andreu (2), asistentku. Ta vzala klíče od Davida k sobě, s tím, že se tam vypraví. Nakonec ale kvůli nenadálým událostem nemohla, takže bylo potřeba vymyslet někoho dalšího. Davidův kamarád Filip (3) se nabídnul, že se tohoto úkolu ujme. Vtipné na tom je, že Filip sice pracuje pro konkurenci, ale je to hodnej kluk a pomohl. Setkal se s Andreou, klíče převzal a schůzka s odhadcem proběhla. Vše v pořádku.

Do doby, než se ozvala paní Jana (4), která v domě předtím zajišťovala designovou předprodejní výzdobu, že jeden fragment dekorací potřebuje umístit na jinou nemovitost. V tu chvíli mi došlo, že klíč je pořád ještě u Filipa. Inu, volám Davidovi, aby jej od Filipa převzal a vzal mi ho do kanceláře. Filip má ale klíč v autě a ne doma, takže mu jej nemůže předat. Inu, nevadí, výměna proběhne zítra.

Druhý den žádám Davida o klíč. Dozvídám se, že jej má Filip. A že jej odpoledne kamkoliv doveze. Předávám tedy Janě informaci a kontakt na Filipa, aby se domluvili přímo spolu a nebylo třeba zdržovat akci dvěma prostředníky. Jana o hodinu později volá, že její kolega Richard (5), kterého za Filipem poslala, se od Filipa dozvěděl, že Filip už klíč předal. Komu? Richard neví, David neví, já nevím. Volám Filipovi. "Komu jsi předal klíče?" "Dal jsem je Davidovi domů, do Vršovic."

Aha, takže klíče jsou u Davida v bytě a ten o tom nemá ani páru. To by tak nevadilo, kdyby ale David neodjel na víkend k rodičům do jiného města. Inu, naštěstí má David kamaráda Matěje (6), který má do bytu přístup a shodou okolností má naplánovanou cestu přes Vršovice na Černý most, kde se zrovna nachází Richard. Hurá! Matěj dostává instrukce vzít klíč a vyrazit na ČM.

Zanedlouho volá Richard, že musí z ČM odjet a jestli by mohl klíč vyzvednout další den u mne v kanceláři. Popravdě, vůbec nevím, jak by se mi mělo povést zítra předat Richardovi v mé kanceláři klíč, který má u sebe Matěj na Čerňáku, zejména když uvážím, že hned brzy ráno sedám na vlak a vyrážím na Ostravu, Vávro.

Předávám Richardovi číslo na Matěje a modlím se k Vishnu, aby tento příběh skončil šťastným koncem. Jo a nebojte, majitel je s tím v pohodě a rád, že nemusí nic z toho řešit. :)