Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
UNCLE_JIMBO --- 10:58:03 18.2.2019
ahoj vespolek,
nevím jestli jsem tu správně - rodiče prodávají dům a přilehlé pozemky

Celková výměra pozemků 4000 m2; jde o soubor 5 pozemků s 2 budovami.
Zastavěná plocha cca 250m2.
Obytná plocha cca 400 m2, 13 pokojů, 6 koupelen
Karlovarský kraj, 10 km jižně od Karlových Varů.

Já bydlím v Praze a táta mě poprosil, jestli bych mu pomohl tady rozhodit sítě, protože Pražáci jsou samozřejmě potencionální zájemci.

Nemám s něčím takovým žádné zkušenosti a potřeboval bych poradit jak nejlépe postupovat a na co dávat pozor.

Nechci tu spamovat, takže klidně můžeme řešit v poště.

díky
WARBABY8 --- 16:46:57 29.1.2019
GREVE: No vidíš a mě to vyšlo ke spokojenosti všech tří zůčastněných stran. ;-)

Ale uznávám, že pokud by šlo o nějakou složitou nemovitost s více vlastníky, zadluženou, nějaký věcný břemena, kupující by řešil hypotéky na který nemá šanci dosáhnout a do toho třeba ještě nějaký problémy s termínama, tak bych šel po kvalitním realiťákovi.
LINKOS --- 12:36:47 27.1.2019
GREVE: jo je jich docela dost, imho operuji spise na mensich mestech/ve vesnicich. Zamerna snaha aby klient platil penale, smlouvy prilis stranici realitce a pak ty snahy nalhat kupujicimu kde co jen aby prodali...
Ono ne nadarmo se to ted resi i zmenou legislativy, i kdyz nevim jestli to uplne pomuze
GREVE --- 10:43:52 27.1.2019
LINKOS: O žádné zvláštní bídě realitek nevím. Posledních 10 makléřů, které jsem potkal, byli velmi profesionální a důvěryhodní.
LINKOS --- 9:56:46 27.1.2019
GREVE: hele v bide dnesnich realitek, kde ti taji, respektive banalituji vazne konstrukcni vady, lzou co za pozemek vlastne patri k domu, tak prvni bod vubec nemuze clovek brat vazne
GREVE --- 9:22:12 27.1.2019
Výběrové řízení na realitku pomocí Bezrealitky je jeden z nejdebilnějších nápadů, co jsem v životě z okruhu realit slyšel. To fakt může někdo myslet vážně?

Samotný Bezrealitky je opravdu vtipný server. Z mých zkušeností, když jsem se kdykoliv snažil přes tento server koupit nějakou nemovitost, vyplývá, že tam inzerují dva druhy lidí:
1. Chytráci, kteří si myslí, že bez realitky nějakým zázrakem dostanou za svoji nemovitost dvojnásobnou cenu než je obvyklé. Přitom nikdo z nich o nemovitostech nic neví a není schopen zodpovědět základní dotazy, navíc se jako bonus většinou objeví i nějaká právní vada.
2. Lidé, pro které celá aktivita skončila vyvěšením inzerátu a už se rozhodně nebudou bavit s nějakým zájemci. Divili byste se, ale na takových 70% zpráv nikdo neodpoví.
Nezbývá než čekat, než to skutečně začne inzerovat nějaká realitka a pak se dá o tom seriózně uvažovat.
WARBABY8 --- 14:15:45 15.1.2019
JAYME: Asi nechápu řeč tvého kmene. Kupující si našel na stránkách realitky nemovitost a tu koupil. Proč z něj tohle dělá debila opravdu nechápu.

Asi je debil jak kupující, který na internetu našel a koupil nemovitost, tak realiťák, kterej nechtěl exkluzivitu a dostal provizi, tak já, kterej za nemovitost dostal ještě víc než původně plánoval.

???: S tím jsem počítal a šel do toho s tímhle záměrem. Prostě jsem použil na otevření lahve sekeru a tady mi lidi nadávají jakej jsem debil, když jsem měl použít otvírák.
JAYME --- 14:00:22 15.1.2019
nerozciluju se, je mi jen lito lidi, co by se takhle debilni radou ridili. to skutecne z obou variant, tzn bez realitky a s realitkou, bere to horsi a kombinuje to dohromady. to, cemu rikas "vyberovy rizeni" :))) hele asi kdyz narazis na dostatecne blbyho kupujiciho, tak funguje vsechno. ja si jen myslim, ze timhle stylem si okruh zajemcu nerozsirujes, ale spis zuzujes.
??? --- 13:36:11 15.1.2019
WARBABY8: bezrealitky.cz je fajn, vzdycky se mi z tyhle stranky ozval typek z realitky.
WARBABY8 --- 13:32:58 15.1.2019
JAYME: Takže výběrové řízení je podle tebe dementní? To jsi trošku kašpárek. ;-)

U nás to bylo takhle. 2x jsme dali exkluzivitu na půl roku, takže rok v háji a jediný výsledek byl, že podle realiťáků je cena vysoká a měli bysme jí snížit. Tak jsem se naštval, cenu jsem ještě zvednul a dal na bezrealitky.cz Poté se mi ozvalo asi 10 realiťáků a každý mohl nabízet nemovitost dle svého uvážení. A po dvou měsících se jeden ozval, že má zájemce, já dostal kolik jsem chtěl a on si to prodal za mojí cenu plus jeho provizi a všichni byli spokojení.

Nechápu proč se rozčiluješ. Tohle je normální tržní chování, kde silnější vyhrává, ale chápu, že v dnešním světě se tohle moc nenosí a ty co na to nemají, prostě jenom brečí.