Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RADU --- 20:13:38 15.11.2018
HIT Reality Jablonec n. N. - dovolím si varovat před paní Kalábovou, majitelkou této pobočky. Zpočátku se prezentovala jako velice solidní, korektní osoba. Než ovšem začaly problémy. Byla sjednána sleva z kupní ceny při naplnění určitých podmínek, bohužel jen ústně, podmínky byly naplněny a dostali jsme slevu třetinovou oproti původní dohodě. Od okamžiku podpisu kupní smlouvy se z paní K. stala tichá myš, která evidentně nemá motivaci řešit nastalé nesrovnalosti s prodávajícími, dokud nebude člověk hrozit odstupem od kupní smlouvy.

Kupuju už třetí nemovitost, mám za sebou desítky prohlídek, kamarády makléře....a takovéhle jednání, jaké nyní předvádí paní K. jsem ještě nezažila a nikomu ty stresy a negativní energii tím vyvolanou nepřeju zažívat!
PONCIK --- 9:34:35 25.9.2018
MADCAT: Hlavně mít v novým místě už trvalý bydliště, tzn. změna údajů v OP, jinak může být nová adresa jako doručovací se zřízenou poštovní schránkou a jejím vybíráním třeba 1x týdně.
MADCAT --- 17:01:52 20.9.2018
Trochu to souvisí s tématem, tak si dovolím zeptat se tady: když má člověk předáno a přepisuje si na sebe energie, ale ještě nemá výpis z KN, kde by byl uveden jako vlastník, tak do těch žádostí o změnu zákazníka pro plynaře, elektrikáře apod. uvádí svoje trvalý bydliště zřejmě ještě to předchozí - podle pravdy, nebo už se to bere jakože "dyť tam přece budu bydlet, to je jasný, napíšu tam bydliště rovnou to nový"? Nemůžu se rozhodnout ani pro jednu variantu :-X. Napsat tam starý a za měsíc to znovu u všech řešit a všem posílat písemně, že už mám jiný bydliště, mi přijde jako opruz, na druhou stranu lhát se nemá, že :-). Jak z toho ven?
PETROS --- 8:17:18 31.7.2018
zdravim,
mate nekdo osobni zkusenos se sluzbou nabizenou zde:
Správa bytů | Českomoravská realitní, a. s.
http://www.cmr.cz/sprava-bytu.php

obecne se nabizi sluzby viz zde:
Pro pronajímatele
https://www.dumrealit.cz/sluzby/pro-pronajimatele

zajimalo by me pripadne take zkusenost s nejakou realitkou, které jste sverili pronajmuti vaseho bytu. díky moc.
??? --- 17:15:55 27.7.2018
BLACKDRAGON: Zalezi asi na konkretnim remaxu/makleri. My jsme z ni nenechali temer nic, pridavali jsme spoustu podminek ke splneni a zalohu skladali do advokatni uschovy. Ale jedna se o hodne komplikovanou transakci
BLACKDRAGON --- 21:59:22 24.7.2018
jake jsou moznosti upravy rezervacni smlouvy s Remax, zkusenosti?
??? --- 6:49:12 29.6.2018
MADCAT: My jsme to ted tak delali. Samozrejme realitka tvrdila, ze to je zbytecne apod., ale vzhledem k vysi castky to pro nas (jako kupujici) byla podminka, ze ktery bysme neustoupili
KONOPASLIK --- 20:38:50 27.6.2018
MADCAT: Je. Běžné na trhu je rezervační deposit na účtu zprostředkovatele, samozřejmě je dobré aby to byl zprostředkovatel důvěryhodný. Rezervace u advokáta je nesmyslná komplikace, která jen zdržuje proces.
MADCAT --- 18:52:18 27.6.2018
Rezervační poplatek: má smysl ho dávat do advokátní úschovy? Čerpám z tohoto článku, tak nevím, jestli to není jenom přihřívání si vlastní polívčičky...
LBW --- 6:53:15 29.11.2017
Ahoj, mate nekdo zkusenost s touto realitkou, prosim? Diky

www.lookreality.cz