Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Realitní kanceláře - zkusenosti, reference
MISHUGE
::všechny zkusenosti a reference sem..::
k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšiloaneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


*************POZOR***POZOR***POZOR******************
Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
*************POZOR***POZOR***POZOR******************


ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

Diskuze podobného tématu:
Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IF_ --- 8:14:19 10.8.2016
Daň z nabytí nemovitosti budou kupující namísto prodejců platit od 1. listopadu. Změna už vyšla ve Sbírce zákonů. Do té doby je poplatníkem daně primárně převodce vlastnického práva k nemovitosti a nabyvatel je ručitelem. Od listopadu povinnost ručení za daň zanikne. Sazbu daně novela nemění, přestože ji část senátorů chtěla snížit ze současných čtyř procent.
MMISKAM --- 17:35:25 29.5.2016
Nejhorší prohlídky jsou při prodeji bytu, když jsou v něm nájemci. Ti mají pocit, že by měli prohlídku snad sami vést a povídat o tom, co je v bytě dobře a co špatně. Ani majitelé bytu do prohlídek tak nemluví, jako nájemci. Ti jsou schopní klienta odradit nějakou špatně zvolenou větou hned.
KERRAY --- 18:13:20 28.5.2016
tak jsem to ještě probíral se známou agentkou, a ta říkala, že by u prohlídky (a svých věcí) rozhodně byla, na dotazy by odpovídala, že nemá dovoleno odpovídat... ale že majitel si ty podmínky nemůže úplně diktovat
GHOSTSTALKER --- 14:05:19 28.5.2016
???: Ty máš ve smlouvě, že když se ti něco ztratí bytu, tak ti to pronajímatel nahradí? Gratuluju.
??? --- 12:15:21 28.5.2016
???: bydlel jsem v byte, ktery se majitelka rozhodla prodat. kdyz mi koncila smlouva, prisla za mnou s tim, ze mi ji uz neprodlouzi, nabidla byt k odprodeji, ja nemel love, tak sem se do dvou mesicu vystehoval a domluvil se s ni, ze kdyz bude mit zajemce na prodej, budu pryc. tecka hownoght.
??? --- 12:13:07 28.5.2016
GHOSTSTALKER: no, kdyz mas radnou smlouvu, tak mas i nejaky prava, neasi, ty vole...
GHOSTSTALKER --- 19:41:42 27.5.2016
???: Takže má jako pronajímatel čekat s prodejem do skončení nájmu? :-D

Pronajímatel může (v rozumné míře) organizovat prohlídky. Vy máte právo u nich být. Pokud si to dohodnete jinak, je to na vás.

Že by bylo normální pouštět do domu/bytu bez dozoru cizí lidi s cizími lidmi si nemyslím. Jak budeš řešit, když se při prohlídce něco ztratí? Půjdeš za pronajímatelem, ten ti řekne, že on s tím nemá nic společného, že asi realiťák. Půjdeš za realiťákem, ten ti řekne, že on s tím nemá nic společného, že asi zájemce. Půjdeš za zájemcem, ten ti řekne, že on s tím nemá nic společného, že asi jiný zájemce. A čau.

Realiťákovi/pronajímateli tvá přítomnost může vadit jen z toho důvodu, že zájemci můžete sdělit skutečný stav domu. To se dá případně pokrýt dohodou o mlčenlivosti.
R_G --- 14:43:00 27.5.2016
KERRAY: Podle me je to uplne normalni, to ze vam da slevu je hodne fer.
POHODAVOLE --- 12:44:31 27.5.2016
KERRAY: ja teď řešil nového nájemníka do bytu a ve smlouvě mám napsáno, že mi stávající nájemník nebude bránit v prohlídce, což znamenalo, že jsem tam měl dvě schůzky ale rozhodně bych tam nešel bez něj. V ten moment je ten byt "jeho" a ma tam osobní věci, tak by mi to přišlo divný. Zas je fér, že nabídl slevu, ale jestli ti to vadí, tak bych se ozval..
GREVE --- 11:52:59 27.5.2016
KERRAY: Já bych řekl, že je to od něj docela konstruktivní přístup (myslím tedy od majitele a realiťáka). Nevidím důvod, proč by se měl nájemce setkávat s budoucím kupcem.